• USD 39.50 39.82
  • PLN 9.76 9.90

«Дніпро» розгромив удома «Волинь». ОГЛЯД МАТЧУ

1 Березня 2015 18:58
«Не позаздриш сьогодні лучанам, якщо до них в роздягальню спуститься Віталій Кварцяний», - сказав коментатор наприкінці сьогоднішнього матчу

Закінчився матч 15 туру Чемпіонату України з футболу між дніпропетровським «Дніпром» та луцькою «Волинню». Матч проходив у Дніпропетровську на стадіоні «Дніпро-Арена». Рахунок у грі 5:0 на користь господарів поля. Судив матч арбітр з Сімферополя Анатолій Жабченко.

Стартові склади команд:

Дніпро: 71 Денис Бойко, 6 Ежідіо, 8 Павло Ксенз, 9 Нікола Калініч, 10 Євгеній Коноплянка, 14 Євгеній Чеберячко, 19 Роман Безус, 20 Бруно Гама, 23 Дуглас, 24 Валерій Лучкевич, 25 Валерій Федорчук

Запасні: 16 Ян Лаштувка, 7 Джаба Канкава, 11 Євгеній Селезньов, 18 Роман Зозуля, 28 Євгеній Шахов, 44 Артем Федецький, 97 Андрій Блізниченко

Тренер: Мирон Маркевич

Волинь: 42. Неділько, 91. Парцванія, 15. Жуніч, 13. Шабанов, 14. Польовий, 8. Політило, 79. Бабатунде, 38. Петров, 93. Матей, 10. Бікфалві (к), 19. Кобахідзе

Запасні: 74. Кичак, 20. Задерецький, 26. Никитюк, 57. Воробей, 94. Хомченко, 89. Козьбан, 5. Воронін

Тренер: Володимир Дикий

Гравці дніпропетровського «Дніпра» співали Гімн України в патріотичних футболках.

На 18-й хвилині Євген Коноплянка відкрив рахунок у матчі. Він взяв на себе ініціативу, увійшов у штрафну і з захисником на спині завдав кинджальний удар в дальній кут - 1:0.

На 26-й хвилині гри Коноплянка зі штрафного від лівої бровки робив навіс на дальню стійку, м'яч пролетів повз усіх, залетівши у ворота. Однак лайнсмен зафіксував положення «поза грою»: Калініч активно заважав Неділько.

А на 28-й хвилині неприємність для «Волині». Неділько в епізоді з офсайдним голом отримав пошкодження і змушений був, накульгуючи, залишити поле. Артем Кичак став в рамку воріт.

А перший удар в рамку воріт господарів поля, лучани провели на 34-й хвилині. Кобахідзе метрів з 25-ти завдав удару по воротам Бойко.

І на 2-й доданій хвилині першого тайму господарі поля подвоюють перевагу. Від правого кутового прапорця на ближню штангу пішла подача, Безус виграв боротьбу і передав на дальню штангу, а там Ксьонз на силу пробив у ворота - 2:0.

На 50-й хвилині матчу Нікола Калініч таки забиває третій гол. Ксьонз віддав прекрасну передачу з правого флангу, Калінічу тільки залишалось підставити ногу - 3:0.

На 81-й хвилині Селезньов протягнув м'яч метрів 20 і вже зі штрафної бив. Кичак відбив, а Близниченко першим опинився на добиванні - 4:0!

На четвертій доданій хвилині другого тайму Дніпро ставить крапку у матчі. Роман Зозуля забиває п'ятий гол, переплавляючи у сітку флангову передачу від Лучкевича!