Дніпропетровськ зустрів «кіборгів» на колінах
У Дніпропетровськ повернулися захисники донецького аеропорту. Зустрічати героїв на площу зібралися сотні мешканців міста. Люди вигукували: "Герої!", "Дякуємо!", "Слава Україні! та стали перед бійцями на коліна. Про це інформує ТСН.
Одинадцятеро зенітників 93-ої окремої механізованої бригади приїхали по ротації на десятиденний перепочинок.
Уся центральна площа міста була заповнена людьми. Прийшли цілими сім'ями, з квітами, цукерками та м'якими іграшками. Дехто приніс власноруч виготовлені обереги. Люди вітали солдатів вигуками "Герої!", "Дякуємо!", "Слава Україні!". Потім містяни стали на коліна перед бійцями.
Хлопці з фронту буквально потонули в обіймах та привітаннях. Вони разом з дніпропетровцями заспівали гімн, а потім поїхали до своїх родин, які не бачили майже п'ять місяців.
"Я так вдячна їм! Знаєте, якби не вони, ота навала… Між нами тільки вони. За це їм величезна подяка!", - пояснила свою присутність одна з мешканок Дніпропетровська.
Несподіване свято на центральній площі розчулило дніпропетровських "кіборгів".
"Не очікував. Дуже приємно. Аж плакати хочеться", - зізнавалися воїни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Одинадцятеро зенітників 93-ої окремої механізованої бригади приїхали по ротації на десятиденний перепочинок.
Уся центральна площа міста була заповнена людьми. Прийшли цілими сім'ями, з квітами, цукерками та м'якими іграшками. Дехто приніс власноруч виготовлені обереги. Люди вітали солдатів вигуками "Герої!", "Дякуємо!", "Слава Україні!". Потім містяни стали на коліна перед бійцями.
Хлопці з фронту буквально потонули в обіймах та привітаннях. Вони разом з дніпропетровцями заспівали гімн, а потім поїхали до своїх родин, які не бачили майже п'ять місяців.
"Я так вдячна їм! Знаєте, якби не вони, ота навала… Між нами тільки вони. За це їм величезна подяка!", - пояснила свою присутність одна з мешканок Дніпропетровська.
Несподіване свято на центральній площі розчулило дніпропетровських "кіборгів".
"Не очікував. Дуже приємно. Аж плакати хочеться", - зізнавалися воїни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56










