USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

До Криму йде ракетний крейсер США

6 Березня 2014 09:55
У Чорне море дозволили увійти не авіаносцю, а ракетному крейсеру США. Про це повідомило джерело Еспресо TV, вказавши назву корабля.

Це ракетний крейсер USS Mobile Bay проекту „Тікондерога”.
Водозаміщення корабля – 9800 тон, це фактично максимум із того, що може пройти через Босфор.
Типове завантаження ракетних пускових установок на крейсерах типу «Тікондерога» - 26 крилатих ракет «Томагавк» , 16 протичовнових ракет і 80 ЗУР «Стандарт- 2» - всього 122 ракети в двох модулях.
У 2000-2011 роках всі крейсери «Тікондерога» були модернізовані для забезпечення можливості застосування ракет-перехоплювачів RIM-161 Standard Missile 3. Ці ракети дозволяють за допомогою наведення з радара AEGIS вражати заатмосферні цілі на дистанції в 500 км і на висоті до 160 км. 21 лютого 2008 року крейсер USS «Lake Erie» за допомогою такої ракети провів успішне перехоплення некерованого супутника USA- 193 на дистанції в 275 км.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомляли, що турецька влада дала дозвіл американському авіаносцю перетнути Босфорську протоку впродовж наступних двох днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
тактик Показати IP 6 Березня 2014 10:10
Тільки йдуть?:) А Російський флот вже давно там і їх не налякати ціми посудинами з США! Там сили явно на боці Росії! Це не на захист дій Росії, а тільки військово-тактичне спостереження. Будуть зараз біля нашої території піпіс...ми мірятись!:)
НЕЛУЧАНИН до тактик Показати IP 6 Березня 2014 14:13
а там і мірятись нема чого. один томагавк - і з Новоросійська залишиться купа обплавленого каменю
НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 10:24
бойова потужність цього крейсера здатна пустити на дно весь російський чорноморський флот і поразити повітряні і наземні цілі. сподівають у залупутіна вистачить розуму не довести до цього
флот до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 10:39
Не сміши мої тапочки "знавець"!:)))
НЕЛУЧАНИН до флот Показати IP 6 Березня 2014 11:33
тапочок лаптьовий. почитай першоджерела
Lex Показати IP 6 Березня 2014 10:47
Он идет или что то доставить в Одессу или кого то забрать. Может Тимоша с американским флагом решила агитку в президенты начать с Одессы? :)
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 11:28
Згідно Будепештського Меморандуму 1994 року США прийняли відповідальність за збереження територіальної цілісності України і недоторканості наших кордонів!
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 12:57
Нарівні із Росією.
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 12:59
Якщо в Україні фактично відбулася революція, то Україна - це вже абсолютно інша країна з схожою назвою і ніякі попередні міжнародні договори вже не діють. А якщо це був збройний переворот, то і підхід, віповідно, інший.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 14:09
це тобі хто таку фігню розказав ?
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 15:15
Аноніму - зміна правителів не означає зміни держави. Україна залишилася, хоча з тимчасовим складом влади у центрі і на місцях Вибори в травні Президента (надіюся, що за майданутих чи аферистку багато не проголосує!) відновлять повністю легітимність влади в Україні. Про заплачену дорогу ціну позбавлення від бандитської влади повинні пам’ятати завжди!