USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До Луцька хоче приєднатися село

23 Травня 2016 11:46
Мешканці Прилуцької сільської ради, враховуючи децентралізацію, хочуть на «взаємовигідних умовах» приєднатися до Луцька.

З відповідною заявою вони звернулися 146 мешканців Прилуцької сільської ради, - повідомляють на сайті мерії.

«Таке об’єднання надало б можливість створити при допомозі міської ради відповідну інфраструктуру, робочі місця в селах Прилуцької сільської ради, а місто одержало б можливість значно розширити свої межі для розбудови», - йдеться в заяві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Павло Варварик Показати IP 23 Травня 2016 12:07
уНевже нарешті це станеться!!! Бо виходить якось дивно, коли ти реально живеш в Луцьку, в трьох - чотирьох зупинках від Там Таму, під вікнами твого будинку ходить тролейбус, а ти перебуваєш на территоріі Прилуцькоі сільскоі ради!!!! Це НОНСЕНС. Сподіваюсь що у місцевоі влади вистачить здорового глузду змінити цю ситуацію!!!!!! Я вже не кажу по різного роду повсякденні незручності, коли за любою довідкою або з інших адміністративних питань треба іхати в Ківерці!!!
АС до Павло Варварик Показати IP 23 Травня 2016 13:55
будете за електрику землю газ платити як в луцьку втратите все і нічогоне вирішите коли з вашого села смітник зроблять
1 до АС Показати IP 23 Травня 2016 14:39
За електрику і так будемо платити як в Луцьку - з наступного року ціна і для міста і для села буде однакова. Те ж саме і газ.
АС до 1 Показати IP 23 Травня 2016 15:46
податок на землю буде міський і ніхто у Вас не буде питати якого призначення земля в місті можете за городи забути Все люди втратать подивіться на інші села в інших регіонах наші чиновники тільки оббирати і красти можуть. Що в Україні для людей зробили доброго абсолютно нічого і не зроблять
Юля Дащук Показати IP 23 Травня 2016 13:07
Хоче і Жидичин
Сергій Показати IP 23 Травня 2016 13:20
Гарне рішення!
нейтрал Показати IP 23 Травня 2016 13:25
це буде помилка в зарашній час.такі рішення треба приймати після виборів нового голови.і провести 100% опитування населення а також винести на публічне обговорення всі плюси і мінуси.якщо за 3 місяці після опитування цифра згодних досягне 65% тоді вперед до обєднання.
ss Показати IP 23 Травня 2016 13:50
тепер поле за авторинком перетвореться на кладовище і січні води підуть в долину Прилуцька от для чого приєднують перетворять село на кладовище воно в низу стоіть
Жителька Показати IP 23 Травня 2016 14:27
Наше Прилуцьке ніколи не повинно стати Луцьком!!!!
жителям Прилуцького Показати IP 23 Травня 2016 17:00
іншого щляху немає - тільки до луцька, майте на увазі, будь яка помслуга краща у м. Луцьку ніж в ківерцівському районі!!!!, липини, підгайці, маяки, рованці, гірка полонка - все повинно бути луцьком, про умови домовляйтесь
АС до жителям Прилуцького Показати IP 23 Травня 2016 23:20
а тобі яка різниця?там люди живуть 500 років до речі і 33 і 40 теж Прилуцька земля і що з неї зробили притон полішуцький йшов сьогодні по 40 алкаши прямо на тротуарах валяються а 300 етажний будинок як в дубаях побудувати слабо умнікі
Антон Показати IP 23 Травня 2016 22:18
Хай приєднається може ходьби дорогу як у Луцьку зроблять , але Ківерцівський район зменшиться і він не захоче цього рішення
житель Показати IP 23 Травня 2016 23:28
Місто повинне розширятись хочете ви цього чи ні
Gala Показати IP 24 Травня 2016 12:16
Прилуцька сільська рада налічує майже 4 (чотири) тисячі населення. Як тільки нас приєднають до Луцька - забудьте про будівництво садочка, доріг, добудови школи. З нас будуть тільки висмоктувати усі ресурси та додерибанювати те що залишилося для будівництва інфраструктури.