USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

«До ранку ти не доживеш»: депутату Волиньради погрожують вбивством через викриття сітки Порошенка

11 Квітня 2019 20:55
Невідомі подзвонили в домофон депутату Волиньради Олександру Омельчуку та заявили: «До ранку ти не доживеш». Трапилось це за день після того, як Омельчук повідомив правоохоронцям про виплати учасникам сітки з підкупу на користь Петра Порошенка, які відбулись в Олиці.

Про це депутат повідомив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

Інцидент трапився 11 квітня. Невідомі приїхали до будинку депутата, подзвонили в домофон і сказали: «До ранку ти не доживеш».

«Дружина і діти перелякані, мені погрожують фізичною розправою. Адже день перед тим в Олиці правоохоронці вилучили 720 тисяч гривень, які мали виплатити учасникам сітки», – зазначив депутат та повідомив, що з приводу погроз написав заяву в поліцію.
Нагадаємо, у селищі Олика Ківерцівського району прямісінько у приміщені селищної ради представник Петра Порошенка роздавав людям гроші. Близько мільйона гривень – таку суму привезли для того, аби розплатитись з «волонтерами», агітаторами учасниками сітки з підкупу на користь Порошенка.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 (Пропозиція, обіцянка або надання виборцю чи учаснику референдуму неправомірної вигоди...) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Тор Показати IP 11 Квітня 2019 21:21
Які дурні ці місцеві шавки-дуполизи пороха. Шоколадний скоро злиняє, а цей мусор залишиться. Чи може вони думають що петро шоколадний забере їх з собою??
Богдан Сташинський до Тор Показати IP 11 Квітня 2019 22:20
Мусор зліняє як Француз - тільки ключи у сейфі будуть хитатися і тиша ....
Анонім до Тор Показати IP 11 Квітня 2019 23:07
7 ідейних дуполизів поставили мінуси...
Я Показати IP 11 Квітня 2019 21:32
Головне набити собі ціну. Кому ти потрібен?
Богдан Сташинський Показати IP 11 Квітня 2019 22:32
Мусор зліняє як Француз - тільки ключі у сейфі будуть хитатися і тиша ...
Barabolja Показати IP 11 Квітня 2019 22:42
Чувака просто в долю не взяли,от він і бігає по селам ловить бабок,здає всіх і вся.
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2019 23:02
А,часом,в Олиці нікого з депутатів обласної чи місцевих рад від БПП немає? Мусить же хтось організувати залякування депутата шістками...
Олександрівна Показати IP 12 Квітня 2019 00:24
поставте скриту відеокамеру,щоб було видно хто звонить в домофон,та дізнейтеся хто зять Кошинського жінки з дідич??? адже він вам погрожував на ролику,що ви не знаєте з ким зв,язалися і що вас закатають в асфальт??
Олександр до Олександрівна Показати IP 13 Квітня 2019 15:07
яку скриту, у нього там зовнішніх куча стоїть...
Валентин Показати IP 12 Квітня 2019 08:38
Коли це все неподобство закінчиться ?
Ірга Показати IP 12 Квітня 2019 08:52
С.ка ти Порошенко - ще не довго тобі залишилося,біжи поки є як бігти ,хоча наврядчи не вспієшь)))
лучанин Показати IP 12 Квітня 2019 09:05
хоче попіаритись може бабла підкинуть
ОДА Показати IP 12 Квітня 2019 09:55
САША! Усі в Ківерцях знають що гроші роздає Біскуп Марія в райкомі профспілки АПК- чому ніхто не накриє?
Порох гандон Показати IP 12 Квітня 2019 22:52
Всюди один негатив. Я вам більше скажу "це все зробили люди Зеленського, а Порох святий". Скоро напевне порохоботи будуть ходити не по депутатах, а по виборцях. А їх 71%. Підтримаймо порохоботів, щоб в їх жопи не закипіли від критики. Адже їм осталось 10 днів заробітків. А пукани рвуться.