USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

До Януковича звезли губернаторів західних областей

21 Лютого 2014 13:51
В Адміністрації Президента відбувається засідання "ескадрильї збитих льотчиків" - губернаторів західних областей. Про це з посиланням на свої джерела в АП повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Губернатори західних областей прибули в Адміністрацію Президента України для вироблення плану дій. У телефонному коментарі голова Волинської ОДА Олександр Башкаленко підтвердив факт свого перебування у Києві, іншої інформації не надав.

"Мета - зупинити ескалацію конфлікту, забезпечити охорону громадського порядку, почати діалог з мітингувальниками, знайти компроміси щодо розбіжностей, налагодити роботу екстрених служб", - пояснює джерело в АП.

Як відомо, в ході загострення ситуації в країні в частині західних областей мітингувальники захопили облради, ОДА та силові відомства.

Частину губернаторів-ставлеників Януковича змусили написати заяви про відставку.

Нагадаємо, Олександр Башкаленко заяви на звільнення не підписав, як того вимагали активісти луцького Євромайдану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
мокрий кіт Показати IP 21 Лютого 2014 13:55
Хай назад не повертаються.
упа до мокрий кіт Показати IP 25 Лютого 2014 15:19
28 числа відбудеться розгром приватбанку(яких конфісковує майно в людей за безцінь продаючи) на лучеську
ок Показати IP 21 Лютого 2014 13:56
МОЛОДЕЦЬ БАШКАЛЕНКО.Ще тільки якихось дебілів-майдаунів слухати.
Загреб до ок Показати IP 21 Лютого 2014 14:13
Зделает Харант вашего молодца ...
в юсуповку до ок Показати IP 21 Лютого 2014 19:28
к тролям..
иван Показати IP 21 Лютого 2014 13:58
остальних можна неслухати- а башкаленка вернить на волинь наридйого пидримае :- але зразу хай везе из собою повний кадровий апарат силового блоку : сбу передати як сімейний гуртожиток афганцьям- чорнобильцья- разом из тиловими базами и шашькими шузхер махер- першого заслухати маланцья из убозу в присутности начальника минздоха- хай покаже декларацію як свою так курви короля його ставленика- назначити ревизию активив банкив всих на волини- и вперед до роботи
Василий Показати IP 21 Лютого 2014 14:03
Башкаленко - настоящий мужик и воин. Не то что некоторые.. За пару рублей и кусок сала продались бандеровской шайке..
lutchanka до Василий Показати IP 21 Лютого 2014 14:49
А Башкаленко за що продався? Категорично не підтримую те, що творили з ним на майдані, але, якби не здоровий глузд очільників міліції і СБУ цей "воїн" наробив би тут ще більше, як у Києві. Тому не треба з нього робити білого і пухнастого - йому лучани так само до ср..ки - в першу чергу думає про себе( ну не повертатися є йому до торгівлі цибулею і галошами з Польщі - з чого він і починав свій бізнес).
знаю Показати IP 21 Лютого 2014 14:04
оп. синкі його коменти виписують сидіть там в англії і не бубукайте. вам до народноі болі далеко
ольга Показати IP 21 Лютого 2014 14:06
Дійсно хай валить цей м**дило з області!
вася Показати IP 21 Лютого 2014 14:08
башкаленко тримати. Геть гузів і козюр. Їх люди не обрали!!!!!!!!!!!!!!самі вже сидять в кріслах синкі і не дай бог данильчука
Півнику до вася Показати IP 21 Лютого 2014 14:11
Боїтеся холопи Данильчука?Правильно
Вася до Півнику Показати IP 21 Лютого 2014 14:17
Звичайно не боїмось Данильчука. Волинська громада ніколи не вибачить його дебілізма в тяжкі часи для країни. Сам зробив собі політичну смерть.
Всезнайко до Вася Показати IP 21 Лютого 2014 14:32
Волинська громада підтримує такі дії, а таких як ви небільше 5%,Так що дрюці дрюці.
до джулії ок Показати IP 21 Лютого 2014 14:12
Гузь і йому подібні думають що вже при владі.Смішно,ще народ їх не обрав і своє слово не сказав.Голосувати за них,за непотріб нормальні не будуть голосувати
олег тарасович до до джулії ок Показати IP 21 Лютого 2014 14:16
Цікаво скількі платять місцевим тролям.Два гривні хоч за комент дають?
Валюшка до олег тарасович Показати IP 21 Лютого 2014 14:24
3.50грн . але без обіду і в туалет лише один раз.
вік до олег тарасович Показати IP 21 Лютого 2014 14:35
Тут усі кажуть свою думку.2 дні тут контрабандист0любомльський з яким я особисто вирішував питання на Ягодині місяць тому писав тут проти влади і носив гроші Кліму,вже перестав писати бо ще не те люди розкажуть .Ганьба таким "героям"
неважно Показати IP 21 Лютого 2014 14:14
щасливої дороги!
Роботяга Показати IP 21 Лютого 2014 14:23
А я думаю, де ж то копійку для сем'ї заробити...По 2 гривника за комент, кажите??
lutchanka до Роботяга Показати IP 21 Лютого 2014 14:51
так, але писати треба грамотно...
Валюшка Показати IP 21 Лютого 2014 14:28
Але перед роботою треба нашого наглядача в дупу цілувати.Це нелегка робота шановний
Іван Показати IP 21 Лютого 2014 15:18
Цього дагестанця, ставленника Росії,засланця до нас на Захід і Волинь гнати, скотину.Йому тут не місце,хай не повертається.Тут йому буде капец. Хай плачеться Янеку і з ним вирушає в Дагестан. Вони не знали гнву народного,думали можна знущатися, а ми будемо терпіти ні. Терпіння порвалося.Це ми доказали, що разом ми сила. Дітки наші життя не пожаліли,щоб встати з колін, прозріти, як писав Шевченко.І перед його днем народження 200 років минає ми встали.Це знаково.
иван Показати IP 21 Лютого 2014 15:53
для чого ти береш мий ник ? иван и коментуеш вид мене? ти що знаеш що тае дегестаци бовдур? наови себе хти ти е ? -я поважаю цей нарид як всих людей недавно великого радянського союзу : скоро в луцьку замисть добрий день чи слава БОГУ будети один одному кричати ганьба -: ОЦЕ ваш менталітет киберсотни шиворот на виворот якщо ти иван я також иван :? ну назви себе просто ходарев чи циссаруком
Сергій Показати IP 21 Лютого 2014 15:58
То валити його треба було на глушняк цього казла вусатого і яника з прихвастнями тоже .Тільки це вихід з ситуації.і вас заодно писак задрочених їдьде на схід і лізьте в шахти і сидіть жрить кости які вам кидають !Ви вже задовбали своєю тупістю і дибілізмом!
Івану Показати IP 21 Лютого 2014 16:01
Терплячий ти наш, досить верещати, в тебе Башкаленко ні копійки не взяв, а ти ричиш, як кабан у хліві. Все буде зроблено згідно Закону, "капец" ти недороблений. Влада буде нова.
иван Показати IP 21 Лютого 2014 16:09
сергию-що таке валити на глушняк ? вусатого чи невусатого и яника из прихвостнями- це 25 процентив людей из виконавчой влади на захидной украини ну и нас писак десь 2-3 чоловик ви непослухаете? це так валити а як ми видвалимо яки знають бильше чим ви? : Я був и в шахти и гоку водив и нис вагонетку нис на плечах силовий кабель щоб зароблени гроши помогти ридни ? а ти що сьгодни будеш биля могу пидезду из циссаруком -шпаком -конратьюком и шелепинім из битою стояти?
Аманда Показати IP 21 Лютого 2014 16:31
Башкаленко - солдат, який ніколи не аналізує і не обдумує накази, а просто їх виконує. Режим януковича тримався тільки на таких "горе-вояках". Система була побудована тільки з метою отримання надприбутків як від рекету, так і від розкрадання державного бюджету. Не враховано було одне: свідомий народ України не винищили до кінця за совєтів, а молоде покоління, народжене у вільній Україні, вміє бачити, аналізувати і робити висновки. Важливо після перемоги найняти на роботу в державне управління професіоналів без партійного вантажу. Але справжня зміна системи в Україні неможлива без адміністративно-територіальної реформи.
ивану Показати IP 21 Лютого 2014 16:37
з вами треба поступати так як ваші диктатори поступають з людьми які відстоюють свої права,цей ваш вусатий бик наслав тітушок в яких завдання показово розгромити місто за його особисте прениження щоб покозати що вони це сила!P.S і дарма ти виліз з шахти,сидів би там!
иван Показати IP 21 Лютого 2014 17:00
та вже назвись якщо до мене звертаешсья? та не тильки силовий кабель тянув-але и на верхотури в мороз и спеку пиднимав азоот- кузнецовск и просто вчився и знаю что таке сопромат- и портфейн и и горизональна зварка- и як тримати електрод- вся бида друзи мои украинци коли сбу из криминальникив зробили их стукачами ? и дальше и дальше апотим ментив-судив а в кинци замисть служби безпеки украини стали службою безпеки БАНДИ ЯК ВИД ВЛАДИ ТАК И ВИД МАХНОВЩИНИ _ ОТАКИ ДИЛА ? МАТ ИДИОТАМ
івану Показати IP 21 Лютого 2014 17:48
ОЙ Я КА КОМУ на* ер різниця шо ти куди там і де тягав і що ти заробив за це головне що це дало тобі ускладнення на мозги ти нашось купив собі комп"ютер і сидш пишеш всяку хернюЮі ще й до того ждеш щоб я тобі відписував,Я хотів би щоб ти поцілував мене в зад але не сьгодні тому будь здаров!!!!!!
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2014 18:39
Башкаленко не зламався перед насильниками і це робить йому честь. Влада повинна належати обраним вибоцями, а не самозванцям, які руйнують державність, чужих дітей послали в Київ на погибель.
погляд зі сторони Показати IP 21 Лютого 2014 21:32
владу потрібно обирати на виборах. але! на вибори знуву прийдуть грошові мішки. результат прогнозований.
543 Показати IP 22 Лютого 2014 09:21
І хто це його вибирав, Башкаленко злодюга який накрав гроші і купив собі місце