USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 40.05 40.30
  • PLN 9.95 10.20

Донька митника з Волині придбала будинок під Львовом

31 Січня 2017 20:56
Донька начальника митного поста "Устилуг" Волинської митниці ДФСУ Сергія Гриценка у кінці 2016 року стала співвласницею будинку під Львовом.

Про це стало відомо з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, пише Конкурент.

Так, 27-річна Оксана Демчук (дівоче Гриценко) 1 листопада 2016 року придбала половину будинку площею 174,7 кв м в селі Зубра Львівської області. Іншим співвласником ймовірно є зять митника – Павло Демчук.
Також в реєстрі нерухомості вказано, що тоді ж вони придбали і ділянку в Зубрі площею 0,0807 га, а Оксана Демчук стала власницею ще 0,007 га. 15 грудня вона також оформила право користування земельною ділянкою поруч для проходу і проїзду (площа 0,0217 га).

Станом на 2015 рік будинок ще не був готовий, видно лише фундамент, свідчать знімки з супутника.

Згідно з е-декларацією за 2015 рік, начальник митного поста є співвласником квартири площею 86,6 кв. м в селі Римачі (Волинська область). Решта нерухомості належить дружині Богдані Гриценко: квартира площею 52,2 кв м та гараж 12 кв м в Києві, будинок в селі Мельники площею 101,7 кв м, два будинки загальною площею в місті Любомль площею 44,7 та 73,6 кв м, а також дві земельні ділянки.

Сергій Гриценко володіє автомобілем "Фольксваген Туарег" 2008 року випуску та причепом, а дружина Богдана – "Тойота Кемрі" 2011 року випуску.

У 2015 році доходи отримував лише Сергій Гриценко – 66 тис грн зарплати та 99,75 тис грн процентів (на рахунку в "Приватбанку" має майже 35 тис дол).

Додамо, що 81-річна мати Сергія Гриценка Уляна є співвласницею ковельського ТОВ "Бетонник", де їй належить лише 0,06 %. Іншим співвласником є Юрій Шлюєв. Фірма займається виготовленням виробів із бетону.
Раніше бізнесом займалась і дружина Богдана. Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, вона була співвласницею ТОВ "Добробуд-стиль", яке нині називається ТОВ "Укрдорс".

Матеріал підготували журналісти проекту "Наші гроші. Львів" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту "Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 31 Січня 2017 21:11
Ну то й що
знаю Показати IP 31 Січня 2017 21:38
хабарники митники ось що
11 Показати IP 31 Січня 2017 22:13
Тож не за ваші гроші . За чесно зароблені .
прокурор Показати IP 31 Січня 2017 23:05
ну і що ? не заздріть
911 Показати IP 1 Лютого 2017 00:04
бідні митники наносили в кишенях а тут кажуть жо вони заробили на свої кровні. От держава крепка. Одна правда. одні в обшори возять як добрий день і це правильно а митники на зарплату заробили. Св*лоту на передову тоді побачимо. А все що придбали за кровні порахувати скільки ВОНО заробило кровних відмінусувати а решту відібрати . Так Гройсман казав і Петя Порх
Інженер Показати IP 1 Лютого 2017 00:41
От правда, не заздріть. От поробуйте от так заробити і гарненько все от оформити. Ніхто нікого не тримає і як то кажуть хто на кого вчився... ну або не вчився;)
Актив Показати IP 1 Лютого 2017 07:40
Цей весь шум щодо митників закінчується тим що журналістам дадуть "костомашку" .
1 Показати IP 1 Лютого 2017 08:18
Ну і що? Якщо вона дочка митника, то їй і не жити , чи бомжом бути?
Правдоруб Показати IP 1 Лютого 2017 08:40
То нехай подасть свою декларацію, та все стане ясно. Якщо заробила самостійно, то молодець!
Ірина Показати IP 1 Лютого 2017 10:21
як же вони всі набридли. да, якщо воно дочка митника, то йому не жити. падлюки, слів нема. Які ж вони всі противні. хай покаже, де заробила. і яким місцем. якщо заробила чесно і пристойним місцем, той показати не соромно, правда ж??????????????????????
До Ірини Показати IP 1 Лютого 2017 10:57
Великі гроші чесним способом не заробляються в еру українського капіталізму.
Василий Показати IP 1 Лютого 2017 12:47
Вже мали би бути в тюрмі! Якщо не може пояснити де взяла такі гроші! Подивіться, люди якщо субсидія чи малозабезпечених то держчинуші прийдуть і запитають покажи телевізова і стіралку якщо є то кажуть вам не треба субсидія чи допомога і це про людей які копійка до копійки а це митники- жирюги , хто не бере є й такі що на митниці працюють то подивіться як вони живуть. А хто бере на лапу то вони живуть у віллах щикарно їхні діти в розкошах і сім"я купаються невже владі засліпило і вони тільки бачать нещасних пенсіонерів малозабеспечених іт.д.?! Ганьба владі, що робить та комісія по корупції теж грабує країну а потім просять грошей і Європи!! Ганьба владі, не треба мовчати треба міняти цю систему!
11 до Василий Показати IP 1 Лютого 2017 19:14
Вже задовбали ці нитіки. Заробляйте дай купляй те хто вам не дає .
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2017 17:16
Як всі люблять чужі гроші рахувати. Влаштуйся на митницю, да купляй хату, дачу.