USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Допомога українцям від французької організації ACTED: як отримати

11 Лютого 2023 06:41
Організація надає грошову допомогу українцям, які переселилися з областей, що найбільше постраждали від російської агресії. Відтак українці зможуть отримувати 2 220 гривень на кожну особу в сім’ї.

Про це повідомляє 24Економіка з посиланням на ACTED Ukraine.

Міжнародна гуманітарна організація ACTED допоможе українським ВПО, які переселилися з територій: Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей.

На підтримку можуть претендувати:

– одинокі матері чи батьки, які виховують дітей;

– люди поважного віку – від 60 років і старше;

– родини, які виховують дітей з інвалідністю, та багатодітні сім’ї;

– родини з вагітними та жінками, що годують, та з малорухливими людьми, що потребують стороннього піклування;

– родини, в яких через бойові дії повністю або частково пошкоджене житло.

Яка сума допомоги та як її отримати

Розмір допомоги становитиме 2 220 гривень на кожного члена родини. Її виплачуватимуть одним платежем одразу за 3 місяці. Отримати допомогу можна через відділення «Ощадбанку», Укрпошти або на карту «Ощадбанку».

Усі, хто має право на допомогу, можуть записатися на отримання грошової допомоги за телефоном 0 800 33 69 36.

Проте не забувайте, що для реєстрації необхідно мати при собі документи усіх переміщених членів родини:

– паспорти;

– ідентифікаційні коди;

– свідоцтва про народження дітей;

– реквізити банківської карти Ощадбанку, якщо бажаєте отримати грошову допомогу на карту.

Вашу заявку розглядатимуть протягом одного місяця, а згодом після цього надійде смс-повідомлення із підтвердженням чи відмовою у наданні коштів.

Інша допомога українцям

Українські переселенці можуть отримати допомогу на суму 1 050 доларів від Данії для підтримки існуючого невеликого бізнесу або створення нового.

Тримісячна допомога від чеської організації «Люди в біді». Розмір допомоги складає 2 220 гривень на особу.

Допомога від держави складає щомісяця 3 тисячі гривень на кожну дитину та людину з інвалідністю, а також 2 тисячі гривень на кожну людину старше 18 років.

Організації BHA & Save The Children пропонує внутрішнім переселенцям грошову допомогу суму на 2 200 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Марія Показати IP 16 Лютого 2023 18:11
Доброго дня скажіть будь ласка , як можна і до оформити допомогу
Володимир Показати IP 17 Лютого 2023 00:17
Добрый день Помогите пожалуйста финансов допомогою спасибо.
Вова Показати IP 17 Лютого 2023 00:21
Очень нужна финансовая помощь.
Вікторія Показати IP 17 Лютого 2023 14:37
Телефоную вже 2 тижня і все марно, то не беруть, то зайнято, то робочий день закінчився
Віктор Показати IP 18 Лютого 2023 10:49
Знаходжусь в донецькій області
Вячеслав Показати IP 23 Лютого 2023 10:41
Громова допомога
Горбач Тетяна іванів Показати IP 24 Лютого 2023 10:34
Доброго дня, ми переселенці з Донецької області, багатодітна сім'я 3 дітей, батько 61 рік, мати має 2 групу інвалідності. Потрібна фінансова допомога.
Тетяна Показати IP 24 Лютого 2023 20:41
Доброго вечора, чи можу отримати фінансову допомогу моя сім'я. Харків, Північна Салтівка, всі впо ,, будинок зруйновано, тимчасово не працюю
Ольга Показати IP 28 Лютого 2023 20:55
Доброго дня. Скажіть будьласка , як мені подати заявку як ВПО на грошову допомогу? Я зараз перемістилась і проживаю в Білоцерківському районі , Київської обл. Дуже потребую вашої допомоги .
Ірина Показати IP 1 Березня 2023 16:16
Доброго дня як нам можна подати на грошову допомогу ми ВПО Херсоньської обл у нас четверо дітей дитина іваліт Нам дуже потрібна допомога ми проживаєм щас Черкаська об.
Виталий Показати IP 2 Березня 2023 13:46
Прошу вас рассмотреть возможность помочь Я инвалид 1 группы Демченко Виталий живу в Украине Одесса тел.380637464246
Василий Показати IP 4 Березня 2023 13:43
Я инвалид 2 группи я пологаю на помощь?
Влада Показати IP 6 Березня 2023 16:46
Доброго дня ви мені підкажіть будь ласка як можно оформити допомогу
Кристина Показати IP 10 Березня 2023 18:10
Доброго дня, можна мені оформити грошову допомогу,я мама 3 маленьких дітей,проживаю у харьковськії області,переїхала с одеської області до харківської області, допоможіть моєї родині я виховую діток сама буду вдячна вам.
Максим Показати IP 10 Березня 2023 18:28
А як можно оформити допомогу грошову?
Анна Показати IP 10 Березня 2023 19:30
Добрий день ,як можна оформити допомогу.Батьки інваліди 2і 3 групи.Допоможіть будьласка.
Валентина Показати IP 12 Березня 2023 10:33
Я пенсіонерка.Весь час проживаю Куп'янський р-н Харківська обл. Окупацію пережила.На яку грошову допомогу можу розраховувати , ще жодної не отримувала. ДЯКУЮ.
Світлана Показати IP 13 Березня 2023 05:56
Я мама баготодітна 3дітей 9років Ілля 4 роки Кірюшка 2роки Полінка дуже-дуже люблю їх у нас немає коштів буд ласка допоможіть
Андрієнко Ольга Леон Показати IP 13 Березня 2023 13:18
ВПО із Донецької обл. Бахмутський район, м.Соледар.Чи можу звернутися за допомогою? Мис чоловіком пенсіонери, я інвалід. Зараз мешкаємо в Києві.Потребуємо допомоги. так як ще ніразу не одержували. Дякуємо.
Любов Літвіненко Показати IP 14 Березня 2023 11:13
Доброго дня ! Підкажіть як можна отримати допомогу .Я в вересні переїхала з Ізюма до Луцька ,моя квартира пошкоджена ,потребує кап.ремонту, мені 69 років , винаймаю житло .
Кристина Показати IP 15 Березня 2023 10:56
Как зарегистрироваться на помощь?
Ніна Показати IP 15 Березня 2023 14:43
Я і чоловік пенсіонери , переселенці з Луганської області живемо в Кременчузі, пенсія моя 2760 грн ліки купити ні за що , прошу допомогти вижити дуже тяжко, винаймаємо житло,дома все розбито
Михайло Вікторович Показати IP 15 Березня 2023 17:03
ВПО, 72роки, з м.Харків. Як зареєструватись на допомогу, коли заявлені тел. - 0800334589, та 0800336936 не працюють! Тупо крутив весь день.....- нуль.
Михайло Вікторович Показати IP 17 Березня 2023 15:02
ВПО, 72роки, з м.Харків. Як зареєструватись на допомогу, коли заявлені тел. - 0800334589, та 0800336936 не працюють! Тупо крутив весь день.....- нуль.
Катерина Показати IP 19 Березня 2023 22:24
Як отримати допомогу, якщо не можна дозвонитись. Будь ласка допоможіть
Яна Показати IP 19 Березня 2023 23:22
Ми ВПО з Херсонщини потребуємо допомоги
Світлана Показати IP 20 Березня 2023 11:38
Доброго ранку чи можу я отримати допомогу на дітей маю в хаті 5 маленьких дітей роботи нема чоловік недопомагає
- Надія Показати IP 20 Березня 2023 13:03
Мені 51 інвалід без ног регеструвалась і ще ні одного разу нічого не було
Діана Показати IP 21 Березня 2023 20:00
доброго вечора я багатодітна чи можу я отримати допомогу
Оля Показати IP 22 Березня 2023 07:03
Доброго ранку я мать одиночка виховую сама доньку чи можу я отримати допомогу
Анастасія Показати IP 22 Березня 2023 09:11
Як можно оформить допомогу?
Діана Показати IP 25 Березня 2023 14:50
Як можна оформити допомогу ? Я не можу дозвонитись ...
Ірина Показати IP 25 Березня 2023 15:34
Підкажіть будь ласка, як можно оформить допомогу?
Natalia Показати IP 27 Березня 2023 11:31
Пенсионерка.как получить денежную помощь.телефон не отвечает.
Оксана Показати IP 6 Квітня 2023 20:51
Я мать одиночка двоих детей,могу ли я получить помощь?
Галина Показати IP 7 Квітня 2023 18:35
Мій син має статус ВПО, прописаний в м. Києві, проживає - м. Баштанка, Миколаївська обл. Чи можна оформити допомогу. Дякую.
Наталія Показати IP 10 Квітня 2023 17:34
Доброго дня.Я з донькою маюємо статус ВПО,ми приписані в Сумській області,а проживаємо на Закарпатті. Чи можна оформити допомогу
Вікторія Показати IP 11 Квітня 2023 13:03
Доброго дня, скажуть будьласка як можна отримати вашу допомогу? Ми переселенці з Херсона з двома дітьми. Зараз проживаємо в Київській області.
Світлана Показати IP 12 Квітня 2023 12:01
Добрий день. Як зареєструватися на фінансову допомогу?
Анна Показати IP 12 Квітня 2023 14:03
Доброго дня! Хочу зареєструвати людину похилого віку на допомогу, як це зробити?
Інна Показати IP 12 Квітня 2023 22:41
Доброго дня, як можна отримати допомогу з багатодітної сім'ї?
Надія Показати IP 14 Квітня 2023 21:20
Доброго вечора. Як зареєструватися на фінансову допомогу? Я с чоловіком пенсіонери- переселенці з Харківської області, зараз проживаємо у Луцьку.
Лариса Показати IP 15 Квітня 2023 21:07
Доброго вечора! Як зареєструватися на фінансову допомогу? Я з братом інвалідом переселенці з Херсонської області, зараз проживаємо в м. Кривий Ріг тому що наше село обстрілює Ворог.
Алла. Показати IP 17 Квітня 2023 22:54
Доброго вечора. Підскажіть як отримати допомогу матері одиначки, інвалід 3групи?
Алла Показати IP 17 Квітня 2023 23:01
Я мати одиначеа, інвалід 3 групи з Дніпра. Як отримати допомогу вдруге?
Ірина Показати IP 20 Квітня 2023 13:58
Добрий день, чи можу отримати грошову допомогу. Я мати одиначка, дитині 7 місяців, чоловіка немаю. Будь ласка
Наталія Показати IP 29 Квітня 2023 11:09
Ми багатодітна родина, 3 дітей, потребуємо Вашої допомоги
Катя Показати IP 10 Травня 2023 07:54
Доброго ранку,ми багатодітна сім'я троє діток потребуємо Вашої допомоги,чоловік не працює у нього псоріаз поражоне тіла 80%.
Лена Показати IP 17 Червня 2023 06:46
Як подать заявку на астед