USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Доцента СНУ засудили за хабарі

28 Липня 2015 14:14
Вирок доценту юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки виніс Луцький міськрайонний суд. Про це інформує ВолиньPost.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що викладача волинського вишу затримали на хабарі. Наразі відбувся суд, під час якого науковця визнали винним в отриманні неправомірної винагороди у 31 випадку. Викладачу присудили 3 роки і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Викладач своєї вини під час суду не визнав, журналістам про справу зазначив так: «Якщо засудили викладача на хабарі, то де ті, хто давав хабар?».

На запитання, чи апелюватиме рішення суду, відповів: «Безумовно!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Студент Показати IP 28 Липня 2015 14:28
Викладач своєї вини під час суду не визнав, журналістам про справу зазначив так: «Якщо засудили викладача на хабарі, то де ті, хто давав хабар?» За 31-випадок - такий вирок це несправедливо. Чому не максимальний термін ? Можливо через апеляцію ще оправдають ??? Ректор Ірпиня Мельник - це приклад нашої судової системи... А ті хто давав хабара повинні йому плюнути в обличчя, хватає наглості їх звинувачувати .
доцент Показати IP 28 Липня 2015 14:30
Молодець ректора не здав.
до студента до доцент Показати IP 28 Липня 2015 22:21
ті хто давав "клянчать порішати" з кожного предмета. пряма дорога в училище.
До доцента до доцент Показати IP 9 Серпня 2015 17:48
Як він може його здати, він його ж батьком у кабінеті називав і просив дати йому проффесора кафедри. Мабуть, ще й мзду носив.
маньяк Показати IP 28 Липня 2015 15:02
Це те саме,що вбивця подає апеляцію,бо його 31 жертва доводила і він мусив іх вбити.
corruption Показати IP 28 Липня 2015 15:03
ага, його 31 випадок можна помножити на 10 якщо не більше..... а, ше як заліковку бере, кажуть добре трясе, щоб більше випало=)
до corruption до corruption Показати IP 28 Липня 2015 22:19
"кажуть" вживайте на базарі.
януш Показати IP 28 Липня 2015 15:19
Маладєц - не здав декана, ректора та інших, кому наверх заносив!
Пані Показати IP 28 Липня 2015 15:24
А де ж прізвище викладача-хабарника, фото... героїв потрібно знати в обличчя) як висвітлюєте статтю, то давайте в повному обсязі. мені цей набір слів нічого не говорить...
До Пані Показати IP 28 Липня 2015 16:46
Наливайко
юрист Показати IP 28 Липня 2015 16:58
скільки заробили на цьому замовленню міліція, прокуратура, суд?
corruption Показати IP 28 Липня 2015 21:47
Навіть якщо і замовлення, то дуже вдале, бо своїми діями вищевказатий дядько вже давно просився на кримінал...
до corruption до corruption Показати IP 28 Липня 2015 22:17
яким чином? не будьмо голослівними??
добряк Показати IP 28 Липня 2015 22:34
студенти вчітись нехочуть а ще багато д*білов неможуть,потім ходять канючать,тицяють гроші,а коли всунуть,кричать аяяй хабарникі,що сказати чмошніки або вчіться або платіть
ДОБРОВОЛЕЦЬ Показати IP 28 Липня 2015 22:47
А ЧО ПО ВДОВІ АЙДАРІВЦЯ ВІДСУТНІ КОМЕНТАРІ БО ТУД ВЛАДА, А ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВСІХ ПРИЧЕТНИХ ДЕРЖ СЛУЖБОВЦІВ...І ПО 10 РОКІВ КОЖНОМУ ТОДІ ВДОВИ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ ВСЕ ЩО ПОТРІБНО А ТО НАЙШЛИ ІНВАЛІДА Я КИЙ ДЯКУВАТИ БОГУ ВЗАГАЛІ ХОДИТЬ....НУ ЩО ЩЕ ТРЕБА КОМЕНТАРІ
Колега з факультету Показати IP 28 Липня 2015 23:55
Наливайко нормальний дядько, просто він не хотів ходити під Лабою, яка прийшла до влади за хабарі... от Лаба і організували наїзд на дядька. Пообіцяла студентам всього всього через Гусака, Чупринського, Батюка, Фідру ті і свідчили дурні.
До колеги до Колега з факультету Показати IP 9 Серпня 2015 17:53
Всі одним миром мазані. Можна подумати, що Наливайко святий. По правді, то треба юридичний дочистити. І Лабу, і Батюка, і Фідрю,і сімейство Кравчуків не завадило б на лаву підсудних... Але ж наша система дозволяє тільки судити того, хто найбільше "неугодний". От "банда" і здала одного, щоб решті далі пристосуватися до умов і добре жити. Прикро, але ж далі братимуть так само.
колишній студент Показати IP 29 Липня 2015 00:25
Володимир Сидорович в житті багато чого досягнув сам, виховав хороших дітей, допомагав студентам, і мені в свій час допоміг чимало, і ні разу я йому ні копійки неплатив. Якось через пять років по закінченню навчання пригостив кавою і маю це за честь.
правосєк Показати IP 29 Липня 2015 15:07
ну і де в вашій же статті прізвище ДОЦЕНТА...мабуть рєбята ви не праві http://www.volynnews.com/news/society/koho-nazvaly-khabarnykom-studenty-snu/
правосєк Показати IP 29 Липня 2015 15:07
http://www.volynnews.com/news/society/koho-nazvaly-khabarnykom-studenty-snu/
КОЛЕГА З ФАКУЛЬТЕТУ Показати IP 29 Липня 2015 18:31
А СУДДЯ ПИШЕ ЩО ТИСКУ ІЗ СТОРОНИ ФАКУЛЬТЕТУ НА СТУДЕНТІВ НЕ БУЛО (НЕ ПІДТВЕРДЖЕНО), ЛЮДИЖ ПИШУТЬ ВОТ І ДОПИТАТИ ПО Гусака, Чупринського, Батюка, Фідру І ЇХ ЛІДЄРА ЛАБУ
лучанин Показати IP 31 Липня 2015 08:32
Наливайко всім відомий хабарник і відрижка партії регіонів. Він сам колишній мент і син його очолював обласний обнон. От він і не думав що його хтось троне. А тронули. Там ще справ про згвалтування має бути. Він не тільки гроші брав а ще й любив примушувати студенток до вступу з ним в сексуальні звязки. Думаю на зоні міліцейському пенсіонеру з партії регіонів саме місце. Там йому сподобається
до лучаниха до лучанин Показати IP 31 Липня 2015 11:35
брехня!!!!!
з факультету Показати IP 1 Серпня 2015 00:14
От за регіони то давайте подетально... згадаємо як Лаба із Батюком, на проханя Башкаленка який привів Лабу на посаду декана, відправляли атобуси студентів на Майдан, змушуючи їх ходити тітушками за регіони. Всі знають,і ректор теж, але люстрація їх так і не торкнулася. Згадаймо як Лаба гнобить Тетяну Дмитрівну, якої брат загинув на сході, а вона сама зараз захищає по судах бійців АТО, хоча сама потребує захисту. Де Якушев подівся і чому ?
Сторонній спостеріга Показати IP 1 Серпня 2015 11:37
А Кондратишина, заступник Лаби,- регіоналка теж в темі і більше інших перерахованих вище. Всі викладачі СНУ дають свою долю Коцану всі все знають і мовчать. Риба гниє з голови і гнати з університету та судити потрібно Коцана як головного організатора цих схем! .
юрист Показати IP 2 Серпня 2015 20:57
Почитайте уважно Лист Мінюсту від 22.02.2013 №1332-0-26-13\11 та Постанову Пленуму ВСУ від 26.04.2002 №5 і ст.1, ст.№ ЗУ "Про корупцію". Яка посадова особа доцент? Явно замовлення на вирок потрібний ректору.
55 Показати IP 2 Серпня 2015 23:10
Ви можливо і не повірете, але ніхто з викладачів ректору неплатив і неплате. Потреби такої немає, якщо щось потрібно, просто підходиш і просиш. Якщо прохання нормальне, то він обовязково його виконає. Ректор нормальна вихована чемна людина і непотрібно його обливати брудом. Всі знають, що керівництво юридичного факультету хоче бачити ректором Колба і всіляко сприяє цьому.
до 55 до 55 Показати IP 3 Серпня 2015 22:31
покажіть мені того хто отримав вчене звання без грошей??
до 55 до 55 Показати IP 4 Серпня 2015 00:19
половину тих хто провокував хабар, друзі Коцана. то він їх консультував як вчитись?
56 до 55 Показати IP 9 Серпня 2015 17:58
До вашого відома, Коцан розробив схему, за якою кожного місяця довірені йому декани несуть визначену суму грошей,зібрану із викладачів факультету. Так триває давно. кураторство над цим дійством здійснюють проректори. за такою схемою робилися бали, збір грошей на капличку, збір грошей на проходження акредитації та ще на всяку ректорську х...ню
до 55 до 55 Показати IP 9 Серпня 2015 18:01
Хто вихована і чемна людина? Що Коцан розучився колупатися в носі і чухати причинне місце під рясою попа (читай - мантія, але на Коцані як ряса), сидячи за столом на Вченій раді? А може Коцан став порядним у стосунках зі своїми численними законними і незаконними жінками? А може накінець вивчив, хто така Леся Українка?
до 55 Показати IP 3 Серпня 2015 22:14
Ви Всевишній? Хоча Всевишній знає граматику і він Вам суддя. А панове з юридичного, по-Вашому, хочуть священника з Покровської церкви ректором? То це вже як у Путіна - священника - директором Херсонеського заповідника!
Студентка Показати IP 7 Жовтня 2015 17:49
Всетаки добро перемогло зло, дай Боже, щоб і надалі таких людей позбавляли волі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Доречі, Апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги Наливайка і вирок набрав законної сили!!!
до студентки до Студентка Показати IP 7 Жовтня 2015 20:20
не згадуйте в суєті Бога, бо не відомі його шляхи і киньте каменем в себе, якщо ви без гріха