Драгер показав 2 проміле: у Луцьку в комендантську годину спіймали п’яного водія BMW
В обласному центрі Волині судили водія, який попався у комендантську годину п’яним за кермом. Лучанин рік не матиме права сідати за кермо та змушений буде заплатити 17 тисяч гривень штрафу.
Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд.
Водія BMW 745i Сергія М. зупинили 16 вересня близько 2 години ночі на бульварі Дружби Народів. З’ясувалося, що чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння. Це підтвердив драгер, який показав 2,02 проміле, що в десять разів перевищує допустиму дозу алкоголю в крові.
Лучанин вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП. Він визнав свою вину, а також зазначив, що цілком усвідомлює протиправність своєї поведінки.
Суд оштрафував Сергія М. на 17 тисяч гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами на рік.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд.
Водія BMW 745i Сергія М. зупинили 16 вересня близько 2 години ночі на бульварі Дружби Народів. З’ясувалося, що чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння. Це підтвердив драгер, який показав 2,02 проміле, що в десять разів перевищує допустиму дозу алкоголю в крові.
Лучанин вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП. Він визнав свою вину, а також зазначив, що цілком усвідомлює протиправність своєї поведінки.
Суд оштрафував Сергія М. на 17 тисяч гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами на рік.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Пупкін
Показати IP
16 Жовтня 2023 00:23
А що так мало, могли б і на 50
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.