USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Дрони-камікадзе навряд дозволяють завдавати ударів у тилу, як сподівалася Росія, – розвідка Британії

12 Жовтня 2022 22:19
Іранські дрони-камікадзе, які використовує Росія в Україні, повільні та літають низько, що робить їх легкою мішенню поодинці.

Про це заявили у Міноборони Великої Британії на основі даних своєї розвідки 12 жовтня, пише Радіо Свобода.

Відомство посилається на дані Генерального штабу ЗСУ, за якими українські військові знищили в повітрі 60% дронів, які Росія використала під час масованого обстрілу 10 жовтня.

За даними розвідки, Росії вдалося досягнути «певного успіху», використовуючи кілька дронів одночасно.

«Попри заявлену дальність у 2500 кілометрів, дрон Shahed-136 має лише невелику спроможність вибухового навантаження. Навряд чи він зможе виконувати функцію ударів у тилу, для яких Росія, ймовірно, збиралася його застосовувати», – вважають у британському Міноборони.

За висновком відомства, враховуючи, що тактична бойова авіація Росії досягає «обмеженого ефекту» на українській території, брак надійних, сталих і точних ударних спроможностей оперативного рівня є однією з «найбільш значущих прогалин у можливостях Росії в Україні».

Читати ще: Що робити під час атаки дронів-камікадзе. Інструкція

Нагадаємо, напередодні російські війська застосували 14 дронів іранського виробництва для ударів по Одеській та Миколаївській областях, 12 із них збили сили протиповітряної оборони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus