USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

ДТП на Соборності: MAN «наїхав» на легковик. Фото

1 Червня 2017 18:26
Аварія за участю вантажівки та легковика трапилася сьогодні у Луцьку на проспекту Соборності біля торгового центру «Гостинець».

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька, ДТП сталася близько 17.40. Так, водій вантажівки «МАН» не врахував безпечної дистанції та наїхав на легковик «Ауді».

На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Водії розійшлися за євро протоколом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
---- Показати IP 1 Червня 2017 18:41
Це не легковик... Це AUDI R 8 Единий в Луцьку !!!
Анонім Показати IP 1 Червня 2017 18:53
Та цьому ди....ку Нежуру не везе з тими вантажівками то турегом газона підвіз метрів 100 гружоного такій тоді смішний був я його бачив весь в білій фарбі від ніг до голови))))
Лучанин Показати IP 1 Червня 2017 19:38
То на ж/д вокзалі в його Туарег влетів якийсь дріфтьор...
василь Показати IP 1 Червня 2017 22:12
Брєд - водій "МАН" на перехресті здає назад і наїжає на Пежо, яке зовсім не Пежо а Ауді, яке знаходиться попереду вантажівки)) Думайте перед тим , як написати статтю....
Анонім Показати IP 1 Червня 2017 22:40
То на тій Бмв злетів в тому самому місці де тоурегом газона підвіз
Пп Показати IP 1 Червня 2017 23:13
Що ви всі диб%ьні речі пишите!!!!
Олег Показати IP 1 Червня 2017 23:44
Якого х...... Грузове авто в мiстi робе скiльки можна розбивати дорогу
Страховик Показати IP 2 Червня 2017 08:15
Та він спеціально їздить по всьому Луцьку і шукає дурня який в нього вріжеться у задню частину автомобіля, так як авто застраховане на велику суму, і страховка покриває всі витрати на 300 % + доплати і виплати. Ось так і заробляє мажор на Ауді
Свідок Показати IP 2 Червня 2017 12:36
в мене є відео як він повертав
Лучанин Показати IP 2 Червня 2017 13:13
Відео в студію, качуть хотів ауді проскочити з крайнього лівого ряда на Молоді!!!! не проскочив, і чому не пишуть того що він покинув ДТП і приїхав через 15 хв.
шофер Показати IP 4 Червня 2017 10:17
ТО не МАН То Мерседес Актрос!!! А поЛуцьку він їздить, щоб ви потім квартиру могли купити, яку збудують з піску який він привезе!