USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

ДТП у Луцьку: водій загинув

27 Жовтня 2014 18:03
ДТП трапилася сьогодні у Луцьку: два легковики загорілися після лобового зіткнення. Про це інформує Вісник.

Страшна аварія трапилася у Луцьку на вулиці Володимирській. Згідно з свідченнями очевидців автопригоди, автомобіль «Міцубісі», долав вулицю на високій швидкості. Проскочив світлофор на червоне світло. Згодом, уникаючи зіткнення з автоцистерною, яка рухалася у попутному напрямку і раптово пригальмувала, змушений був виїхати на смугу зустрічного руху. Проте тут відбулося лобове зіткнення з іншим легковимком «Фіат Брава». Після зіткнення обидві машини загорілися. До місця пригоди прибули рятувальники, які загасили вогонь і взялися за допомогою спеціальних інструментів діставати людей з понівечених автівок. На місці пригоди працювало кілька карет швидкої медичної допомоги.

Зі слів начальника відділу ДАІ Луцька Віктора Главічки, водій «Міцубісі» загинув. Ще четверо людей отримали важкі травми. На місці ДТП працює слідчо-оперативна група, опитують свідків аварії.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
Правило Показати IP 27 Жовтня 2014 19:08
Бистро єдєшЬ,мєдлєнно повєзут.
Порада Правилу Показати IP 27 Жовтня 2014 19:22
Не зарікайся..
111 до Порада Правилу Показати IP 27 Жовтня 2014 19:50
там нема світлофора він обганяв бензо фуру на великій швидкості незамітивши ще одну фуру
1 до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 20:00
Напевно мали на увазі той світлофор що в кінці Володимирської, як на Омеляники повертати.
111 до 1 Показати IP 27 Жовтня 2014 20:30
від нього до стікло заводу ще кілометер .
Юлія до 111 Показати IP 28 Жовтня 2014 07:18
А те що там двійна суцільна нікого не смущає?
Natalia Показати IP 27 Жовтня 2014 21:48
в этой машине сидел начальник одного военного училища и зауч училища (( хорошие люди были(((
Б.С Показати IP 27 Жовтня 2014 21:58
Боснюк Павло Зіновієвич, начальник військового ліцею, в реанімації, на даний момент оперують. Його зам, Демчук Тетяна Степанівна загинула. Вічна Пам*ятьВам, Тетяно Степанівна...
Всезнайко до Б.С Показати IP 27 Жовтня 2014 23:04
Начальники замів возять?
Анонім до Всезнайко Показати IP 28 Жовтня 2014 13:20
Не юродствуй!!!
Такер Показати IP 27 Жовтня 2014 23:03
Вічна пам'ять Вам, Тетяно Степанівна!!! Щирі співчуття родичам та близьким!
Ч.М. Показати IP 27 Жовтня 2014 23:08
Вічна Пам'ятьВам, Тетяно Степанівна...
К. Показати IP 27 Жовтня 2014 23:21
Вічна пам'ять! Родино і друзі Тетяни Степанівни, прийміть співчуття! Знайте, велика дружна сім'я, яку об'єднав ліцей, з вами! Тримайтесь!
Богдан Показати IP 27 Жовтня 2014 23:27
Вічна пам'ять, шкода що від нас пішла така хороша людина!!!
Наталя Показати IP 27 Жовтня 2014 23:46
Молімося за Павла Зіновійовича!!!!!
Куба до Наталя Показати IP 28 Жовтня 2014 00:12
Мої співчуття родині Т,С, А для БПС крім здоровя не потрібно нічого. Тепер хабарництво можливо призупиниться. Від 500 до 1000 баксів брав за поступання дитини до ліцею. До схеми була долучена і його пасажирка, з якою прямував у зворотній бік від Рованців, ПЗ хоч накульгував, проте ще той кавалєр. Проте і його дуже шкода. Багато зробив для Волині.
ya до Куба Показати IP 28 Жовтня 2014 01:26
Ty rot zatkni. .. u lyudey Gore kakoye! !!
Юлія до ya Показати IP 28 Жовтня 2014 09:16
Те що ви пишете цілковита несенітниця. Боснюк сама порядна людина, моя дитина поступила до ліцею без жодної копійки, причому на випробувальний термін. закінчила заклад і завдяки йому та педколективу зараз навчається на держ формі універу. Що він що Тетяна Степанівна золоті люди
Д.С до Юлія Показати IP 28 Жовтня 2014 09:24
Підтримую.... Я поступив у цей ліцей без жодної копійки. Закінчив його і тепер навчаюсь на Держ. формі університету
ОЛЯ до Юлія Показати IP 28 Жовтня 2014 18:46
Те, що ви пишете цілковита правда. моя донька навчалася в ліцеї. закінчила, вчиться в Києві, ліцейні роки згадує як щасливий період і Т.С. (Царство ЇЙ Небесне...) і П.З. ЗОЛОТІ ЛЮДИ!!! А про хабарництво говорить той, в кого не хватило знань поступити туди... П.З БАЖАЄМО ОДУЖАТИ...
Знайка до Куба Показати IP 28 Жовтня 2014 09:17
Ви дурний хам та лецемір. Ганьба ВАМ
болить... до Куба Показати IP 29 Жовтня 2014 13:50
не розповсюджуйте брехню!!! Мій син вчився в цьому ліцеї - ПРЕКРАСНИЙ заклад, НІЯКОГО хабарництва, ніколи репетиторів не наймала - на високому рівні відбувалось і навчання і виховання! Низький уклін і подяка Павлу Зіновійовичу і всьому колективу. Тетяні Степанівні вічна пам"ять.
Вася Показати IP 27 Жовтня 2014 23:46
Вічна пам`ять вам Тетяна Степанівна прийміть мої співчуття((((
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 00:20
Як вам ,куба до наталя, не стидно такі речі говорити!Бог все бачить!в такій ситуації писати це???ти взагалі здуріла вибач на слові?????!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 00:37
Це що, ПЗ їхав з ТС в позаробочий час коректувати навчально-виховний процс !!!!!!!!!!
111 до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 12:36
Тобi задоволення приносить писати бред такий скрiзь анонiме? (Анонiм I Куба певно одна i та ж людина). Мозгiв на бiЛьше немає. НЕшановна куба - в Павла Зiновiйовича вже ДРУГА аварiя! Швидкого йому одужання, i Тетянi Степанiвнiй вiчна пам'ять! Бiйтесь Бога!
Оля до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 18:55
яке кому діло куди вони їхали? той хто був в ліцеї, бачив роботу колективу і всю матеріальну базу закладу можуть тільки зрозуміти сім.ю П.З , БО ДУШУ ВІН ВКЛАДАВ ЛІЦЕЇСТАМ І ЛІЦЕЮ, а хто говорить про потерпілих всяку дрянь то той г*мно...
Луцьк до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 10:06
Я думаю що не здуріла, просто тупенька, а тупі завжди платять. Або вчитись, або платити.
ya Показати IP 28 Жовтня 2014 01:30
Eto zh nado kakiye su*i po etoy zemle hodyat. ...u lyudey beda ogromnaya. ..a oni i dioty osuzhdayut v takoy moment...
С.... Показати IP 28 Жовтня 2014 03:08
Вони найкращі люди яких я знаю, я надіюся що ПЗ виживе.... а ТС спочиває з миром... Навіть якщо вони і хабарництвом займалися яка тобі різниця ти її не знав так як ми...ми любили її..... Прощу припинити розмову про ТС дайте їй спочивати у покої вона заслуговує лише на приємні слова на даний момент....
бандера Показати IP 28 Жовтня 2014 09:19
потрібно вчитися на чужих помилках а не на своїх
Н. Показати IP 28 Жовтня 2014 09:23
Тетяно Степанівно, дякую Вам за ваше добре і щире серце, і бажаю в мирі та спокої спочивати. Ви виховали дуже багато хороших випускників в серцях і серці яких залишитесь назавжди!
Катерина Показати IP 28 Жовтня 2014 09:46
Постраждалих і загиблих у цій страшній аварії не знаю, але знаю одне: про живих треба молитись Богу, щоб не забрав до себе, а про мертвих взагалі нічого поганого казати не можна: або хороше, або ніяк. Нехай їх душі спочивають з Богом.
Таня Показати IP 28 Жовтня 2014 10:06
коментар було видалено
Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 10:44
Вічна пам"ять Павлу Зіновієчу....хай земля буде пухом...
Андрей до Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 10:57
А що Боснюк помер? Звідки така інформація?
Віка до Андрей Показати IP 28 Жовтня 2014 12:03
він був моїм сусідом...сьогодні вночі помер
Андрій до Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 12:05
Це достовірна інформація?
Віка до Андрій Показати IP 28 Жовтня 2014 12:06
звичайно...з таким не жартують..
Андрій до Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 12:10
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ........
богдан до Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 12:35
а де можна взнати чи він помер??точно
111 до Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 12:38
Боснюк Живий, померла заступник - Тетьяна Степанiвна!
Лучанка до Віка Показати IP 28 Жовтня 2014 17:32
Перед тим як писати - потрібно перевірити інформацію. Близький знайомий робив йому вчора операцію - з ним все буде добре. Вже перевели з реанімації.
D.S до Віка Показати IP 29 Жовтня 2014 02:16
Боснюк живий, що ти таке мелеш дурне, спочатку треба впевнитись в інформації, а потім писати
Тоня Показати IP 28 Жовтня 2014 10:56
Дуже хороші люди Т.С. та П.С, мій син навчається у ліцеї, і говорить за них тільки хороше. І хабарництва зі сторони Т,С та П.З немає. Мій син поступив сам, без жодних хабарів.
Тоня Показати IP 28 Жовтня 2014 10:59
ВІЧНА ПАМЯТЬ ТЕТЯНІ СТЕПАНІВНІ!!! ХАЙ СПОЧИВАЄ З МИРОМ!!! А П.З. ХАЙ ОДУЖУЄ!!!
ліцеїст->курсант Показати IP 28 Жовтня 2014 12:14
П.З. не помер!його оперують.в нього перелом таза..
богдан до ліцеїст->курсант Показати IP 28 Жовтня 2014 12:36
я тоже такє чув
л Показати IP 28 Жовтня 2014 12:49
Моя донька навчалася в ліцеї, поступала без хабарів, так що, пан Куба - не говоріть, чого не знаєте. Весь педагогічний колектив душу вкладає в ліцей і дітей, які там вчаться.
Ан Показати IP 28 Жовтня 2014 14:01
не правда Павло Зіновійович живий, на даний момент в лікарні, швидкого йому одужання, а Тетяні Степанівній хай земля їй буде пухом
Ж Показати IP 28 Жовтня 2014 15:03
На таких людях як вони Земля тримаеться. Т.С. була чудовою і світлою людиною. Хай спочивае з миром... А за П.З. хто може і хто вміе давайте будемо МОЛИТИСЯ. Щоб Господь дав йому здоровя, одужання, можливість ходити...
влад Показати IP 28 Жовтня 2014 16:10
Вічна Пам'ять дядя Саша
Ростислав Показати IP 28 Жовтня 2014 16:27
Надійшла інформація від судмедекспертів, що громадянин О., водій мітсубісі, за кермом був в нетверезому стані. Тепер я розумію як на рівній, широкій дорозі можна скоїти таку ДТП. Щодня їзджу з МКС на роботу, літають по ній частенько. Раніше біля комфорту дайці бувало стояли, після революції десь пропали. Кажуть люди треба їздити обережно... А толку, як на дорогах ганяють такі безвідповідальні шумахери, як не ти то тебе..... За таке потрібно забирати права на пожиттєво з конфіскацією автотранспортного засобу, можливо тоді будуть думати і буде менше на дорогах жмуриків і загинувших по їхній вині.
Інна Показати IP 28 Жовтня 2014 16:49
Водій Міцика ще святкував день автомобіліста
вадім Показати IP 28 Жовтня 2014 16:50
там світлофора нема брихня хай менше брешуть ок і хай дивляться на дурогу і менше говолять брихні ))))))))))))))0
Бодя Показати IP 28 Жовтня 2014 16:53
Вудітель міцика віс голосованя
ігум Показати IP 28 Жовтня 2014 18:13
в боснюка є дружина?
Інна до ігум Показати IP 28 Жовтня 2014 22:44
так,є...і дві доньки
Олена Олександрівна Показати IP 28 Жовтня 2014 21:33
Мій син закінчив військовий ліцей, за вступ не заплатили жодної копійки. Павла Зіновійовича знаю як порядну та чесну людину. Тетяну Степанівну наші діти називали "мамою". Я впевнена, що не кожен педагог може заслужити таке високе звання та любов підлітків до себе. Це була Людина з великої літери. Вічна пам'ять Вам Тетяно Степанівна, нехай милосердний Господь прийме Вашу душеньку в Царство Небесне, спочивайте з миром. Ліцей без Вас осиротів. Нам буде Вас дуже бракувати. Сумуємо. Висловлюємо щирі співчуття рідним з приводу смерті близької людини.
Наталка Показати IP 29 Жовтня 2014 10:04
все життя памятатиму її очі, які світилисямдобром, Завжди багато світла йшло від Тетяни Степанівни. Це Велика людина, жінка, професіонал своєї справи!! Вона так щиро запевняла і розраджувала нас (батьків) , що про їх дітей дбатимуть і робитимуть з них Людей! Їїслова памятатиму завжи: " За пів року ми зробимо Вам ваших дітей таки чистими - якими ви їх на родили, а за наступний період все саме найкраще ,що зможемо їм прищепимо, ви побачите як ваші діти будуть вас поважати, як будуть шанувати ваш борщ, який він їм буде смачний, ви буде гордитися вашими дітьми ..." Світла Вам пам"ять, Ви завжди будете в серцях наших дітей де б вони не були як дотик до доброго, світлого, всього найкращого , що можемо ми відчувати у цьому світі
ми Показати IP 29 Жовтня 2014 21:27
Тетяна Степанівна і Павло Зіновійович дуже хороші люди, вони допомогли багатьом дітям, які не мали батьків. Ці люди допомагали їм не тільки матеріально а й можна сказати стали для них як батькі. Вони подарували для цих дітей добро і ласку якою вони не мали в дитинстві. Тому попрошу більше не писати про них брехні.
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 23:55
Висловлюємо щире співчуття родині Демчук з приводу тяжкої втрати - трагічної смерті мами Демчук Тетяни Степанівни.Хай Господь прийме її у Царство Небесне,дасть спокій її душі ,і землю легку,як пух.З глибоким сумом і скорботою ваші випусники-ліцеїсти. Тетяна Степанівна пішла від нас,залишивши після себе добрі справи,теплі спогади,велику материнську любов і світлу пам"ять. БоснюкуП.З.-бажаємо швидкого одуження і швидше бути в строю ,адже він справжній боєць. З найкращими побажаннями 3 звод 11-є.
Марина Показати IP 12 Листопада 2014 21:12
Татьяна Степановна - прекрасный педагог. Когда-то она преподавала в СШ№5 украинский язык и литературу, мы помним Вас и скорбим. Светлая Вам память и вечный покой. Соболезнования родным и близким....очень жаль....