USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП в Луцьку: «Lexus» збив велосипедиста

29 Квітня 2015 18:31
Позашляховик наїхав на велосипедиста на вулиці Ковельська. Водія двоколісного доправили в лікарню.

ДТП трапилася сьогодні, 29-го квітня, під кінець робочого дня.

Постраждалого велосипедиста забрала швидка. Очевидці кажуть, що медики після огляду сказали, що переломів немає, але головою дуже вдарився.

Водій іномарки з місця аварії не втік.

«Я бачив вже здалеку, що велосипедист «виляє» туди-сюди, тому трохи пригальмував і тримався лівого краю, був обережним. Втім, він різко рвонув через дорогу й пригальмувати я не встиг. Він був п’яний, дуже. Машину то я відремонтую, головне, що людина лишилася живою, мені хоч за це легше на серці», - розповідає про ситуацію у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини учасник ДТП.

Зі слів працівників ДАІ, 37-річний велосипедист мав намір розвернутися, а водій позашляховика їхав у попутному напрямку й не дав йому повернути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 18:38
Хоч один водій нормальний. Якби всі такими були, то б летальних випадків на дорогах поменшало.
Патріот до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 19:22
Так після стількох випадків ДТП в місті, хоч одна позитивна ситуація.Велосипедист вїхав в пердні пасажирські двері,одже ніхто велосипедиста незбив,він сам вїхав.
Щасливої дороги Показати IP 29 Квітня 2015 19:14
Потрібно всім на дорозі бути уважними, на всіх видах транспорту дотримуватись правил дорожнього руху ... ( і водіям і пішоходам).
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 20:29
я знаю цього водія, досий порядна людина
друг Показати IP 29 Квітня 2015 21:26
сам особисто бачив велосипедиста в лікарні.СИНІЙ.НІЯКИХ ТРАВМ.ВІДМОВИВСЯ ВІД ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ.ВОДІЙ МІЙ ДРУГ.ДОБРЕ ЩО ПЯНИЙ ВЕЛОСИПЕДИСТ ЖИВИЙ.ШКОДА АВТО БАГАТО РОБИТИ ТРЕБА НЕОДНІ ДВЕРІ БОКОВІ.А У ВЕЛОСИПЕДИСТА НАВІТЬ НЕПІДТВЕРДИЛИ ДІАГНОЗ СТРУС МОЗГУ ТАК ЯК ДУЖЕ ПЯНИй
007 Показати IP 29 Квітня 2015 22:00
ПП Чилій попав в аварію на LEXUS.
АС7776АІ Показати IP 29 Квітня 2015 22:18
На лексуі цьому їздить полішук і барига, АТО по ньому плаче
до АС7776АІ до АС7776АІ Показати IP 30 Квітня 2015 10:50
ти попутав номер 7700
луч Показати IP 30 Квітня 2015 07:37
В мене знайомий живе в германії одного разу не будучи пяним а скажемо на підпитку їхав велосипедом його спинили поліцейські перевірили на алкоголь і оштрафували за водіння в нетверезому вигляді. Людина на проїзжій частинв на велосипеді теж учасник руху тому покарання мають бути такі ж як для водія авто!!!
Справедливий до луч Показати IP 30 Квітня 2015 10:30
Ага позбавити права керування велосипедом на рік
hhh Показати IP 30 Квітня 2015 09:22
номер лексуса був 7700 на стільки памятаю, сам бачив вчора цю аварію, перш ніж обзивати баригою добре подумай, сам строчиш ці слова на компютері напевно тоже не в зоні АТО
E.O.S. Показати IP 30 Квітня 2015 11:05
Нормальний дядько 7700, це просто таких Лехусів пару штук з сімками в Луцьку є...
Добродій Показати IP 30 Квітня 2015 12:18
Водій Юрій - хороша людина, совісна. Ще й скору викликав для пяного велосипедиста, який йому вїхав в машину. Інший джипіст, за таке б того пяницю-велосипедеста в Гаразджу вивіз би і заставив квартиру продавати, щоб за ремонт авто заплатити.
Ок Показати IP 1 Травня 2015 08:10
І коли візьмуться за цих велосипедистів? Мало того що їздять як хочуть, без захисту, ще й п'яні, і людям проблеми роблять. Лексус чи запор не має значення. заборонити їздити або хай роблять доріжки. А по трасам село п'яне їздить, на ногах не тримається а педалі крутить. Де міліція де влада? Вєлік це здоров'я, спорт, задоволення. Це для нормальних людей, а для бидлоття, це проблеми собі і людям!!!