USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Два чиновники Волинської ОДА подали у відставку

7 Липня 2015 10:41
Двоє волинських посадовців заявили про відставку з органів виконавчої влади.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Згідно з повідомленням, 7 липня 2015 року перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев і начальник управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Олександр Самосик, члени ВО «Свобода», подали заяви про відставку.

Своє рішення чиновники мотивують тим, що система виконавчої влади на Волині наразі недосконала, і перебування «свободівців» в цих органах вичерпало себе.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
123 Показати IP 7 Липня 2015 10:46
Напрацювався вже Кудрявцев......???
123 Показати IP 7 Липня 2015 10:47
ото Гунчик докерується
З княжого до 123 Показати IP 7 Липня 2015 14:43
Як і князь всія Владімірський Петро. Вже й чотири дошки висохло, а вони ще сидять і керують. Банда пороха та сєні всіх дістала. Одних злодіїв замінили інші. А чесним з ними не по дорозі.
123 Показати IP 7 Липня 2015 11:10
Що вони зробили ті Свободівці повні бездарі і хапуги , тільки красти вміють зі своїми лідерами Тягнибоком і Швайкою , продали ідею народу які вірили їм!
321 до 123 Показати IP 7 Липня 2015 11:34
Ну чому ви так грубо, до чого тут Тягнибок та Швайка - це ж кристально чисті лідери, до них ще Махніцького треба приписати... от і шайка - лєйка...
кор до 123 Показати IP 7 Липня 2015 11:59
не трепайтеся. наведіть факти і тп. а то нагадуєте Гунчика і його митників.
123 до кор Показати IP 7 Липня 2015 12:19
Я бачу ти геть сліпий і глухий Швайка ограбив державу починаючи з аграрного фонду , укрспирту Яник так не крав як Свобода дорвалася!
2222 до 123 Показати IP 7 Липня 2015 16:32
Свобода погляньте на свій рейтинг ) Народ вам говорить вам прощавайте назавжди!
А чому Показати IP 7 Липня 2015 11:19
Не прихватили з собою пирожика
Анонім до А чому Показати IP 7 Липня 2015 11:43
А,що зробили порошкенцівці ,вже людей домучили і ще сидять реформи роблять.
Оля до А чому Показати IP 7 Липня 2015 13:49
Ну то де факти!? А їх немає! Просто повітря портите. Але якби ти було грамотне тоб знав що при Швайці міністерство переживало свої найкращі часи, навіть в умовах на війні.
123 до Оля Показати IP 7 Липня 2015 16:14
Оля у вас певно з матиматики двійка була як і у Швайки))) Я фермер і кажу вам що гірше чим при Швайці не було. Почитайте за укрспирт і вам стане усе ясно як Швайка з директором крали !
олена Показати IP 7 Липня 2015 11:57
Щурі перші втікають.
Вася до олена Показати IP 7 Липня 2015 14:33
Але тільки після щ*рихи Олени...
до123 Показати IP 7 Липня 2015 12:00
Ви не праві, Кудрявцев якраз і працював. Просто в нашій державі треба від"єднати політику від влади і все буде гаразд. Шкода що йде, дуже інтелігентна і порядна людина.
Саша до до123 Показати IP 7 Липня 2015 12:14
Можливо й працював. А от Самосик... Та й як на таке посаду можна ставити людину яка навіть поверхнево не знає що таке екологія.
Катерина до Саша Показати IP 7 Липня 2015 12:53
Цілком погоджуюсь щодо Самосика. Робить вигляд що великий начальник...а сам...красавчик, пузо відростив, штанці в обліпочку...і айда "керувати")))
еколог до Саша Показати IP 7 Липня 2015 13:16
Самосик на відміну від всіх інших керівників один хто опчав реально щось робити і проводити реформи але коли виявив можливі факти корупції в управління Гунчик відразу за нього взявся щоб той не роздув і все..
Оленка до еколог Показати IP 7 Липня 2015 13:30
Ой, шановний еколог, перший корупціонер в управлінні це якраз і є ваш улюблений Самосик) як використовувати службове становище (машину, підлеглих), то він перший))
Самосик до Оленка Показати IP 7 Липня 2015 14:35
Оленко, я тебе на цій службовій машині додому підвозив, чого ж ти так))дівчинко
засмучена до Самосик Показати IP 7 Липня 2015 15:28
як це ти її підвозив, ти ж мені казав що крім мене більш нікого не возитимеш, як ти так міг зі мною поступити
Лучанка до Самосик Показати IP 7 Липня 2015 16:27
А потім в готель чи сауну?)
хех... до еколог Показати IP 7 Липня 2015 17:03
Робив щось? Так, робив. Заставляв мене вимагати в людей винагороди. Не подобається - догану отримуй. Самодурство зашкалювало. Я не міг з ним працювати. Та й ніхто не міг...
правильно Показати IP 7 Липня 2015 12:26
непотрібно політикам йди у виконавчу владу. Партійні квоти потрібно відмінити.
Лучанка Показати IP 7 Липня 2015 13:07
Давно вже всім відомо, що "свободівці" працюють лише там де можна щось поцупити! А що в "екології "поцупиш коли навіть не знаєш, що там треба робити. Робітники ще ті!
знаю Показати IP 7 Липня 2015 13:24
да шкода що інтелегентні люди йдуть а за самосика то дійсно там щось з дозволами мутять і як тільки він почав займатись тим його зразу змели
спецекспкрт Показати IP 7 Липня 2015 13:30
Кудрявцев працював, понад місяць був у Маріуполі на споруджені військових обєктів. Просто він (щоб не скривдити), як соромязлива дівчинка, яка ще нікому не давала і не показувала, і довго вирішує, кому першому показати чи дати. А ще "Свобода" його накручує. Нехай би йшов нах Пирожик, тоді був би порядок. Представницька влада області теж себе вичерпала, як ніколи. До дна. Тому першому треба піз..вати пирожику, і тоді не буде накручування, а потім нах виганяти Вітра, і все буде в абажурі.
Ой біда до спецекспкрт Показати IP 7 Липня 2015 14:19
Свободівці може й погані, а що інші кращі? Наприклад Кудрявцев порядна, знаюча людина, яка ніколи не образить колегу навідміну від Гунчика чи його преславутої, самої розумної та трудолюбивої (все це звичайно в лапках) хамки-заступниці Мишковець. Бо Кудрявцев робить для народу, а вищезеначені особи лише це імітують, а народ ні в що не ставлять, зате оточують себе людьми, за яких замовляють слово (по дзвінку), а те, що такі люди не професіонали їм байдуже, бо на фоні кваліфікованих спеціалістів вони виглядають недолуго, то навіщо їм розумні та гарні працівники в адміністрації. Лише Гунчик і Мишковець генії .Бо вже вони хазяї і все тут!
Анонім до Ой біда Показати IP 8 Липня 2015 14:09
Валю, не все в життi по дзвiнку, не суди по собi з Людою, хоча... ви одна одну вартi.
месний Показати IP 7 Липня 2015 13:43
цікаво шо самосик один хто почав наводити порядок навіть сбу і менти закривали очі на корупцію в видачі дозволів а він один це підняв і гуня його зразу
Бусол до месний Показати IP 7 Липня 2015 16:29
Стучати це не означає наводити порядок)
без модерації Показати IP 7 Липня 2015 13:44
Одна з причин - з гунчиком ніхто не може працювати. Все хороше в ОДА, яке напрацьовувалось роками, за кілька місяців знищене і кинуте в смітник. Це не мої слова, це слова працівників ОДА, яких ще можна поважати. Впертий самодур типу пушкінського поміщика Троєкурова, який на кріпаків спускав ведмедя, чи гоголівського Собакевича. ОДА - це гунчик. Спробуйте вирішити якесь питання, розпочніть з прибиральниці і дійдете до першого заступника. Всі будуть відповідати: у нас все вирішує губернатор. З цих причин майбутнє нашої синьоокої Волині з гунчиком виглядає дуже не презентабельно.
Мойша Показати IP 7 Липня 2015 13:55
Ето же сколько стоіт ета пісаніна? Всєгда уважалі тєх, хто за корито нє дєржался, а тут столько нєгатіва? Рєбята-пісателі - ви с какого отдєла?
Лучанин Показати IP 7 Липня 2015 13:56
Правильно хлопці зробили. Влада Яценюка є антинародною.
Кузя Показати IP 7 Липня 2015 13:56
Свобода якраз єдина яка хоч щось нормальне робила там де мала можливість. І ви ще за ними плакати будете(
123 до Кузя Показати IP 7 Липня 2015 16:18
Плакати будемо від радості що таких дурнів і хабарників більше не побачемо!
корупція Показати IP 7 Липня 2015 13:56
До тих хто пише закиди про те що вони корупціонери. Наведіть факти а то жодного не чув.
правда Показати IP 7 Липня 2015 14:02
Гав...ки забули, що "Свобода" одна політична сила, яка ніколи не трималась за посади, а лише дотримувалась своїх принципів.
Прокурор Показати IP 7 Липня 2015 14:10
Кожен, хто дозволить собі активно втручатись в бурштинове питання, особливо щодо легалізації цього бізнесу повинен піти.
факт Показати IP 7 Липня 2015 14:31
Таких людей, як Кудрявцев та інші берегти потрібно а ви їх обгаджуєте. Вони хотіли змінити систему, але прийшли нові-старі керівники такі як Гунчик і починають під гаслами майдану пропихати регіоналівські ідеї.
Управління освіти ОД Показати IP 7 Липня 2015 14:38
Гунчик - цей червоний директор думає, що оно царь. А така пані як його прес-секретутша Головчук підігріває його хвору уяву. З ним не можна працювати! Хлопці правильно зробили, що пішли. Бути в одному кориті зі злодіями - теж на себе брати їхні гріхи.
З княжого Показати IP 7 Липня 2015 14:40
Люди пішли з посад, а коментатори слиною бризкають, бо самі не здатні це зробити і сидять біля корита довше ніж свиня з поліського села обідає. Має факти, що вони корупціонери - вперед у міліцію, прокуратуру, СБУ. В противному випадну на Ліпіни маршрутка часто їздить...
ВІН Показати IP 7 Липня 2015 14:46
якби не вибори восени ніхто не втікав би з таких посад,а так біжать як криси щоб не нести відповідальність за те що натворили в державі. Перевірений хід.Це були пасажири в команді.Осінню будуть так бомбити владу, як будьто вони там і близько не були.Авторитету собі зараз в ОДА точно не заробиш - знаю декількох людей які просто відмовились від посад керівників управлінь.
Вона до ВІН Показати IP 8 Липня 2015 14:14
Тут Ви правi. "Свобода нiколи не трималася за посади" - людоньки, що за єрунда, пiар на пiарi пiаром поганяє, що зi сторони Свободи що зi сторони Гунчика та компанiї.
Ходив біля Показати IP 7 Липня 2015 14:57
Після п. Самосика - хоч потоп... Керівник... Стави в Несвічах та Чарукові всі знають? А що з ними зараз? П.С. Так само і управління, багато кадрів "втекло" від такого керівництва на іншу роботу... П.П.С. А Штраф працівникам ДАІ 2 липня в с. Сирники п. Самосик заплатив?
копач Показати IP 7 Липня 2015 15:00
а що ж еколог обласного маштабу зробив для наведення порядку у чфері видобутку бурштину? крім довідок і відписок, є хоч одна ідея?
Ekolog Показати IP 7 Липня 2015 15:06
Корупціонер!!! ходять слухи, що бензин рікою лився за вирішення деяких питань (оренда водойм, дозволи).
еколог до Ekolog Показати IP 7 Липня 2015 15:32
А ще кажуть що керівники відділів з людей по районах бабло збивали за оренду, ліси і т.д і казали що це Самосику а коли він про це дізнався то заявив про це в правоохоронні органи
до управління освіт Показати IP 7 Липня 2015 15:28
Головачук - це нещастя. Це - двометрове непорозуміння. Це біда, яка звалилась на голови волинських ЗМІ. Воно ховається від людей як собака від мух, завалило усякі звязки громадськістю, в ОДА припинена будь-яка інформаційна робота. Уявіть собі, приїжджає міністр АПК України, а на зустрічі 2 представника ЗМІ. І головачук виглядає з вбиральні. Відмінені традиційні прес-конференції з головою, на оперативну нараду ходять три маловідомих дівчинки, шляхи до голови перекриті.
нкерований до до управління освіт Показати IP 7 Липня 2015 16:41
Ти хто таке?:) Громадськими організаціями займається Чубара і її внутрішня політика! Вчи спочатку матчастину!:) А Міністром АПК - АПК і повинно займатись! По совку все плачете?:) Після оперативки, у понеділок, завжди брифінг голови при наявності питань до нього - приходь, задавай... а не кляузи неправдиві розводь на сайтах!
Анонім до нкерований Показати IP 8 Липня 2015 14:16
Це певно жiнка Потапенка, або Плахотна.
Лісничий Показати IP 7 Липня 2015 15:35
Чесно сам Рудик з каністрою їздив і бензин збивав в лісників за погодження, а казав що самосику а той виявляється нечого не знав отак і мутили . Я сам шо заправлю машину приїде зіллє му...к
Рудий до Лісничий Показати IP 7 Липня 2015 15:39
нечого страшного як пару літрів злив.... а машину думаєш начальнику, олькі чім заправляти, а....
Передрій до Рудий Показати IP 7 Липня 2015 16:51
Начальник то зрозуміло. А що за Олька така?
Вася до Передрій Показати IP 17 Липня 2015 19:41
Олька, коханка Рудика, Олька Трунова, подружка Вітки заступника начальника хитрущі дівки я вам скажу, не одного начальника поімели
О! Показати IP 7 Липня 2015 15:45
Шо ти чешиш нашла спонсора купити машину найду і заправити в мене фірм знаєш скількі є...а...вода, повітря, відходи поки це все моє буду жити я і ти біля мене рудий так шо мовчи!
6767676767 Показати IP 7 Липня 2015 16:19
бензин то святе... як без бензину? а на шашлик за свої їздити? та і лісники не особо пручаються)
працівник ОДА Показати IP 7 Липня 2015 19:51
Кудрявцев - це ЛЮДИНА!
Мирон Показати IP 7 Липня 2015 23:55
Правильно!!! Кудявцев - це людна, а гунчик - червоної партії комуністів скотина. Порошенко його поставив, бо не було для нього більше кого ставити. Разом автозавод дерибанили. Хай президент задумається кого ставити, а то з таким губернатором рейтинга у Порошенка і у його майбутніх ставлеників взагалі не буде. З такими як гунчик дорога лише назад в СРСР. Бо в нього комуняцькі залепи так вкорінені, що якіми би лозунгами не прикривався, так з нього і лізе, що він тут головний НАЗАВЖДИ.
До Мирона Показати IP 7 Липня 2015 23:58
Ну так він же безсмертний як і його відомий хазяїн Волині - попередник
До управління освіти Показати IP 8 Липня 2015 00:08
То хіба ви не знаєте, що карлики завжди тягнуться до шкапів. ось вам і ідеальна пара.За такою дилдою дуже легко заховатись і від журналістів, і від громадськості. А, що там із соляркою для АТО, ще Афганці з ним не розібрались по-чоловічому, а може самого гунчика в Ато на першу лінію, а то всіх голів сільських рад лякає. А хіба це не честь захищати рідну землю, хай сам герой візьме в руки зброю, а якщо вже за віком не підходить, то і такому старому нема чого керувати областю
Колектив Показати IP 8 Липня 2015 09:21
Просимо Вернути Самосика назад на місце а то підемо пікетувати Гунчика!!! Самосик наш начальник! Повністю не від кого незалежний, незаангажований керівник який працював лише на державу та управління що і стало причиною тиску на нього зі сторони керівництва ОДА, за рік правління виявленно безліч фактів корупції які він один єдиний почав розслідувати що зрозуміло не влаштовувало і Гунчика і СБУ, Прокуратуру, щоб не було в області шуму, а він дійсно працював і вірив що змінить все на краще Гунчика в АТО!
еколог до Колектив Показати IP 8 Липня 2015 09:24
дійсно він хотів врегулювати бурштинове питання скільки раз на сесії піднімали це питання а Волинська мафія на чолі з Гунчиком все робили для того щоб блокувати це питання і тепер в них нічого не лишилось як просто банально його звільнити! Ганьба такій владі і Слава Україні і велика вдячність Самосику за ті зміни і науку яку він нам всім дав.
друг до Колектив Показати IP 17 Липня 2015 19:50
Самосик возвращайся, и первое что нужно сделать убрать предателя и подхалимку в одном лице , заместителя Т..верим в тебя!!! Хотя, это нужно было делать в начале.
Олекс Показати IP 8 Липня 2015 11:58
Тільки як вручали Самосику повістку казав що це його долг, а в воєнкоматі почав бігати плакати що в нього четверо дітей від пятьох жінок з якими неживе і еліменти не плате!!!!!!!!!!