USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Два місяці вважали зниклим безвісти: у Володимирі попрощалися з Героєм Віталієм Кузьменком

2 Жовтня 2025 18:51
2 жовтня у Володимирі провели в останню земну дорогу 48-річного військовослужбовця Віталія Кузьменка.

Про це повідомили у Володимирській міській раді.

Захисник України брав участь в антитерористичній операції. З початком повномасштабного вторгнення знову став обороняти державу від ворога.

1 серпня під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку Віталій Кузьменко отримав смертельні поранення. Однак через щільність обстрілів евакуювати тіло одразу не було можливості. Два місяці військовослужбовця вважали зниклим безвісти.

Панахида за загиблими відбулася у храмі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Попрощатися з воїном прийшли рідні, побратими, міська та районна влада, небайдужі мешканці. Підтримати рідних у скорботну хвилину прийшов міський голова Ігор Пальонка. З рідних у воїна залишилася племінниця, одруженим не був, матір відійшла у вічність кілька років тому.

Поховали захисника поряд із побратимами на Алеї Героїв місцевого Федорівського кладовища.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus