USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Екс-регіоналка з Волині залишає велику політику

24 Вересня 2014 07:00
Багаторічний народний депутат України Катерина Ващук у Луцьку заявила, що залишає велику політику і більше не балотуватиметься у парламент. Проте пообіцяла область та земляків без уваги та турботи не залишити. Про це повідомляє «Волинська газета».

Отже, Катерина Тимофіївна, яка вперше була обрана народним депутатом України в 1994 році на Горохівщині, пропрацювала в найвищому законодавчому органі нашої держави до осені 2014-го. За весь час лише в період 2006-2007 років вона була поза великою політикою.

І ось – непросте, але виважене та вчасне рішення: Катерина Ващук не балотуватиметься ні на цих, ні на наступних парламентських виборах. Про це Катерина Тимофіївна заявила 22 вересня у Луцьку під час зустрічі з активом облорганізації Народної Партії, де були присутні керівники районних та міських осередків цієї політичної сили, а також екс-голови облради Василь Дмитрук і Володимир Войтович, колишній представник Президента у Волинській області Володимир Блаженчук.

Окрім цього, досвідчений політик розповіла про ситуацію, що склалася на владному Олімпі України, а також – про перспективи перемоги у війні на Донбасі. Про це вона знає не лише внаслідок депутатської роботи, але й в результаті особистого спілкування з Президентом України Петром Порошенком. Якщо коротко: ні людських, ні матеріальних резервів для продовження війни Україна наразі немає. Штурмом узяти Луганськ чи Донецьк, як про це дехто мріє, також не вдасться: на кожен наш батальйон росіяни та сепаратисти виставлять по два своїх, та й значна частина місцевого населення до України налаштована упереджено.

Тому іншого шляху, ніж мирний діалог та збереження територіальної цілісності за будь-яку ціну, мало стати і вже стало пріоритетом тверезомислячих вітчизняних державних мужів.

Щодо дострокових виборів у парламент, то Катерина Ващук вважає це правильним кроком: влада повинна очиститися, причому, почати має це з себе. Хоча існують і певні перестороги…

«Новообрана Верховна Рада не буде кращою від нинішньої. Це однозначно! Бо там збереться надто багато полярно налаштованих один до одного політиків та олігархів. Але якщо Президентові Порошенку вдасться сформувати більшість – це на добро. Інакше Уряд знову сформують за квотним принципом, а це – погано», – передбачила Катерина Ващук.

А логічним доповненням насиченої програми перебування все ще народного депутата України на Волині стала зустріч зі студентами історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, який свого часу закінчувала й сама Катерина Тимофіївна. Відбувся не тільки зацікавлений діалог із молоддю та їхніми викладачами, але й вручення іменних стипендій кращим із кращих студентів за досягнення в галузі історичної науки.

Насамкінець Катерина Ващук пообіцяла землякам, що планує зосередитися на громадській роботі та прагне принести ще багато користі волинському краєві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Антон Показати IP 24 Вересня 2014 07:12
Просто ніхто бабусю не пригрів, або дорого запросив.
Анонім до Антон Показати IP 24 Вересня 2014 10:42
Явно не Маргарет Тетчер і не Мать Тереза!!! Падруга Литвина і сваха Симоненка!!!
Історик до Анонім Показати IP 12 Грудня 2014 13:02
Уточнення: БУВША СВАХА, бо навіть Симоненко від неї відмовився, іншу бабу знайшов
галя до Антон Показати IP 24 Вересня 2014 10:42
Кому вона треба?!
Впевнений Показати IP 24 Вересня 2014 07:22
коментар було видалено
тиць... Показати IP 24 Вересня 2014 07:41
«Новообрана Верховна Рада не буде кращою від нинішньої. Це однозначно! Бо там збереться надто багато полярно налаштованих один до одного політиків та олігархів. Але якщо Президентові Порошенку вдасться сформувати більшість – це на добро. Інакше Уряд знову сформують за квотним принципом, а це – погано»,- ла-ла-ла- ла-ла-ла, скачем,-скачем!!! )))
Анонім до тиць... Показати IP 24 Вересня 2014 10:39
Тицьни себе в одне місце...
Міхельсон Показати IP 24 Вересня 2014 07:53
І так забарилась, до землі вже час звикати
патріота Показати IP 24 Вересня 2014 07:58
100% буде обома руками агітувати за "рідних волинських олігархів". Це - факт, який не викликає жодних сумнівів.
Горохівчанка до патріота Показати IP 24 Вересня 2014 14:41
Вона тих олігархів і "виростила"! Обкрадали нас з її допомогою! Свого сина в будинку малютки колись залишила от на чужих і відпрацьовувала! СТЕРВО!
Іван Показати IP 24 Вересня 2014 08:25
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 24 Вересня 2014 09:03
Можливо їй у ту Політику не варто було йти? Що зробила за стільки часу для України? Як оцінять люди її політичне життя?
ЗЕМЛЯК КАТЕРИНИ до Волинянин Показати IP 24 Вересня 2014 14:54
БАГАТО ЛЮДСЬКИХ ДОЛЬ ПОЛАМАЛА! ПОТВОРА..
Ветеран Показати IP 24 Вересня 2014 09:18
Бабуся ще й військовий стратег. Все про армію і оборону країни знає! Напевно сват Симоненко розповів.
маха Показати IP 24 Вересня 2014 09:23
бо голосувала за закони16,01 продажна с...а
Петро Показати IP 24 Вересня 2014 09:24
продажна душонка...
Андрій Показати IP 24 Вересня 2014 09:29
Бог її суддя,але людина яка голосувала за злочинні закони 16 січня і своїми діями підтримувала режим Януковича, що привів до війни в Україні,як мінімум повинна була б покаятися і попросити прощення в волинян які дали їй путівку у велику політику.Але це ж коли ЛЮДИНА!!!
Колишній друг до Андрій Показати IP 12 Грудня 2014 13:11
Проголосувавши 16 січня за диктаторські закони Януковича. Катерина перекреслила все своє комсомольське, компартійне і депутатське минуле, якими гордилася, бо саме цим голосуванням розпалила багаття нинішньої війни з тисячами загиблих... Єдиний її шлях - в глибоке ЗАБУТТЯ!
Саша Показати IP 24 Вересня 2014 09:39
ми будемо гірко сумувати і плакати,на кого ти нас покинула? скількі добра зробила для рідної Волині,ніхто і згадати не може.....
Наташа до Саша Показати IP 24 Вересня 2014 10:08
Волинь буде ридати за таким НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ. Досить, набралась що дальше уже нікуди. Нехай придбає КОРЕГУ щоби щелепа не випадала. Сваха Симоненка.Стидоття .......
Оля Показати IP 24 Вересня 2014 10:56
коментар було видалено
Сказали все Показати IP 24 Вересня 2014 10:57
Додати нічого, запізнилася з коментарем.
Ваня Показати IP 24 Вересня 2014 10:59
Ти нічого не принесла ні колись ні зараз ніякої користі. Крім того,що служила вірно всім режимам голубим, оранжевим, червоним.Злодійка вищої категорії.Згинь у непоявляйся на людяих плюніти хочеться у твій бік.
Олег Показати IP 24 Вересня 2014 11:14
Вона нічого доброго для Волині не зробила, питання для чого вона там перебувала, а ще для чого з Горохівського району люди голосували за неї і не одноразово, вони що там сліпі.Так само як проголосували за Мартиняка, який поставив мусорники і через два тижні їх забирав. Горохівщани будьте пильними так як кого ви виберете так і будете жити.
Анонім до Олег Показати IP 24 Вересня 2014 14:38
Вонапопадала в ВР в партійних списках, а мажоритарно від Демидівки Рівненської області, від Горохівщини лише за СРСР! Так що це брехня! І за мартиняка Горохівщина не голосувала! Голоси "зробили" Туріські ТВК постарались!
Галина Показати IP 24 Вересня 2014 11:19
"Проте пообіцяла область та земляків без уваги та турботи не залишити." Не бздіть волиняни, залишитесь під омофором Катерини . А може це деменція?!
Софія до Галина Показати IP 24 Вересня 2014 11:34
Ну, якщо з 15 років гуляла, то може бути і нейросифіліс
Вані Показати IP 24 Вересня 2014 11:44
100% правда, а ще хай би розказала як скліщилась з своїм соратником по партії на Горохівщині і як в простинях в швидку впихали, шльондра стара!
888 Показати IP 24 Вересня 2014 12:04
ЦЕ Є ПОЛІТИЧНА КУРТИЗАНКА .БОГ СУДДЯ,АЛЕ КРАЩЕ ТАКИХ ПРОДАЖНИХ НЕ ВИБИРАТИ БО В Д..І БУДЕМО ДОВГО ,ТА ДІТЕЙ І ВНУКІВ ШКОДА.
Ярослав! Показати IP 24 Вересня 2014 13:51
Прикро за негативні відгуки, адже добро потрібно памятати. .А вам Катерино Тимофіївно велика подяка за добрі Ваші спарави, адже Бог на набі все бачить ......
Андрій до Ярослав! Показати IP 24 Вересня 2014 14:21
Які добрі справи?Вмотивовано декларуйте свою точку зору.
ЗЕМЛЯК КАТЕРИНИ до Андрій Показати IP 24 Вересня 2014 14:31
ВОНА ПЕВНО ТОГО ЯРОСЛАВА НА ПОСАДУ ВЛАШТУВАЛА АБО НЕЛЕГАЛЬНЫЙ БІЗНЕС ЙОГО КРИШУВАЛА, ОТ І ВСІ ДОБРІ СПРАВИ...
волинянка Показати IP 24 Вересня 2014 14:08
Хитра бестія !Вчасно зуміла злиняти !Відчула- пахне смаленим...
ІДЕАЛІСТКА до волинянка Показати IP 24 Вересня 2014 14:28
коментар було видалено
ВВВ до ІДЕАЛІСТКА Показати IP 24 Вересня 2014 14:52
ЯК ЦЕ НІ ЛЮДСЬКИХ, НІ МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ НЕМАЄ?? А ЇЇ СИН ОФІЦЕР ЗАПАСУ ЧОМУ ГОНИТЬСЯ ВІЧНО ПЯНИЙ ПО БЕРЕСТЕЧКУ, А ЛІТАК СВІЙ ЧОМУ ВОНА ДЛЯ АРМІЇ НЕ ВІДДАСТЬ? ОТ І РЕСУРСІВ МОЖНА БУЛО Б НАЗБИРАТИ
Валентина Показати IP 24 Вересня 2014 15:27
Допомогти всім, так як і догодити, ніхто не зможе. Але багато років Катерина Тимофіївна була гордістю нашого району.ЇЇ поважали і будуть поважати сотні вдячних горохівчан. Звичайно, не поділяю те,що вона висувалась по списках партії регіонів. Але їй запропонували, вона й погодилась. Скажіть, а хто від такого відмовиться? По округу чи пройшла б, чи ні, а так зразу прохідне місце в списку. Це її вибір, і судити її за це не можна. В народі кажуть, не суди і не будеш судимий. Але вона гідна звання депутата, хто б там що не говорив. Багатьом людям допомогла, хоч допомагати це не її справа, бо депутат- це законотворець, а не Мати Тереза. А лити бруд, перемивати кістки і ритись в брудній білизні-це в стилі людей, які проживуть життя і крім бруду нічого в ньому не бачать. І всіх судять в міру своєї розпущеності. Мені їх дуже шкода, бо вони дуже бідні душевно.Нещодавно прочитала в інтернеті такі влучні з цього приводу слова:" Коли кидаєте в людину гряззю, памятайте: до неї вона може не долетіти, а ось на ваших руках залишиться."Катерино Тимофіївно, горохівчани завжди з Вами. Зичу Вам міцного здоровя. Нехай переможе розум і добро!
Анонім до Валентина Показати IP 24 Вересня 2014 16:03
Напевно добре ВАЛЕНТИНО Вам припало від великодушного ДЕПУТАТА свахи симоненка
НАЗВІТЬ МЕНІ ВДЯЧНИХ до Валентина Показати IP 24 Вересня 2014 16:15
"ВДЯЧНИХ" ТИХ ХТО "ДЯКУВАВ" В ДОЛАРОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ТРОШКИ Є! А ОТ ЧИ ПРОСТИ ЛЮДЯМ БЕЗВОЗДМЄЗДНО ЧИ ВОНА ЧИМОСЬ ДОПОМОГЛА? ПІДЛАБУЗНИЦТВО ПОСАДОВЦІВ ЇЇ ДОБИ ГОВОРИТЬ ПРО ЇХ АМОРАЛЬНІСТЬ І ЗРАДУ ЩО ДО УКРАЇНИ! ВОНА ДУЖЕ БАГАТИ ЛЮДИНА, А ЩО ДАЛА ДЛЯ АТО, ПОРАНЕНИХ ЧИ СІМЕЙ ВБИТИХ, ОКРІ ПІДНЯТОЇ РУКИ ЗА ДИКТАТОРСЬКІ ЗАКОНИ?
ГОРОХІВЧАНИН до Валентина Показати IP 24 Вересня 2014 16:16
коментар було видалено
АТОРАМ СТАТТІ Показати IP 24 Вересня 2014 16:25
Під час війни в країні коли гинуть патріоти і просто громадяни України, наші діти повертаються з фронту каліками, ви пишите позитивні статті про "людину", якої ой як не мала доля вкладу в цю всю біду, вона належить до тих хто 23 роки розкрадали країну і відддавали її незалежнісь за путінські похвали в окупацію ворогу! ГАНЬБА ТАКИМ ПРОДАЖНИМ ПИСАКАМ І ТАКИМ САЙТАМ!
иван Показати IP 24 Вересня 2014 16:56
на одну кучу дерьма в верховной раде станет меньше -вот и все : но не факт что непоявлятся новые
волиняка Показати IP 24 Вересня 2014 18:20
Накралася
Жуть Показати IP 24 Вересня 2014 23:50
98 % негативних відгуків - це серйозна характеристика її діяльності (бездіяльності) !!!!!
земляки до Жуть Показати IP 25 Вересня 2014 09:03
Перепрошую, про бездіяльність тут нейдеться! Там була активна діяльність в свій карман! Побори, відбирання майна, закриття заводів, не тільки в Горохівському районі, а й в області, це все її діяльність! А ще, перед "помаранчевою" вона на березі Стиру створювала собі "межигіря", хотіла з річки зробити своє маленьке море, розрила берег пляжу ... і тут революція... так все і залишила створивши небезпечну "калюжу", а в тій "калюжі" втопилась дитина, ніхто не знав що там дуже глибоко... ОТ ТАКІ "ДОБРІ" СПРАВИ!
Волинянка Показати IP 25 Вересня 2014 08:36
Всім до душі бюджетні і партійні кошти. Краще б Катерина Тимофіївна цих Законів не приймала і за них не голосувала. Липнуть депутати до бюджетного корита , хто до меншого, хто до більшого. Розказують про гордість, а краще мали б честь і совість і боялися гріха !
ПРИХИЛЬНИКАМ КАЗНОКР Показати IP 25 Вересня 2014 09:15
ВСІ ХТО НАВАЖУЮТЬСЯ ЩОСЬ НОРМАЛЬНЕ ПИСАТИ ЧИ ГОВОРИТИ ПРО СЮ .С... У ЗНАЙДІТЬ ФОТО В ІНТЕРНЕТІ ЗА ПОСИЛАНЯ - http://ipress.ua/media/gallery/full/v/r/vru_b4dea.jpg ТАМ ВИ З ЛЕГКІСТЮ ЗНАЙДЕТЕ ЦЮ ФАШИСТКУ З ПІДНЯТОЮ РУКОЮ 16 СІЧНЯ 2014 РОКУ, А ЩЕ ПОЧИТАЙТЕ НОВИНИ УКРАЇНИ З 16.01 2014 ПО СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ І МОЖЛИВО ТОДІ У ВАС ПРОКИНЕТЬСЯ СОВІСТЬ І ВИ ЗРОЗУМІЄТЕ ХТО ЗАЛИВ УКРАЇНУ КРОВЮ!
ПАТРІОТ Показати IP 25 Вересня 2014 09:19
Так, вона не іде у ВР вона туди знову пропихає своє кодло.... БУДЬМО ОБАЧНІ І УВАЖНІ А БИ ВІЙНА ВСЮ УКРАЇНУ НЕ НАКРИЛА, НЕ ДАЙ БОГ...