USD 39.70 39.90
  • USD 39.70 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Епіфаній назвав традицію російської церкви, від якої відходить ПЦУ

14 Січня 2024 19:24
Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній зазначив, що ПЦУ відходить від однієї із застарілих традицій Московського патріархату.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ТСН Олександру Загородньому.

Читати ще: Онуфрій на Волині провів службу у монастирі. Відео

Так, журналіст під час зустрічі з митрополитом не поцілував йому руку й одразу уточнив, чи не обурили його дії Епіфанія.

«Звичайно, що ні. Це більше, бачите, російська традиція, що вірний як підлеглий панові мусить кланятися, цілувати в руку. Така, виявляється, певна зверхність над вірними, що вони – це покірні раби. А ми відходимо від цієї традиції, тому що ми, за словами Христа, є друзями», – пояснив предстоятель.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Справедливий Показати IP 14 Січня 2024 20:25
Підтримую, але не друзями а братами
Андрій до Справедливий Показати IP 15 Січня 2024 08:30
Епіфаній краще знає.
Корiнний лучанин Показати IP 14 Січня 2024 20:44
Та вiдхоть ,вiдхоть куди хочеш - людей не каламуть.
Корінному Показати IP 15 Січня 2024 11:51
Що? Боїшся, що твої поки що одновірці порозумнішають і відійдуть від традицій московського середньовіччя? Ти тільки уяви. Люди почнуть вірити в Бога, а не в попа
Олександр Показати IP 16 Січня 2024 10:50
Бути в тренді, тренді і тільки в тренді... Все для показухи, все для заманухи... Орієнтир на орієнтованих не на Церкву і не на Бога людей. Не вести людей, а йти за людьми... Це дасть свої гіркі плоди ще швидше, аніж я думав. Майбутнє православної України печальне.
123 Показати IP 16 Січня 2024 12:42
Олександре протри очі і увімкни мозок. Куди привела РПЦ своїх прихожан? Куди усі роки вела філія РПЦ УПЦ?
Якого милого Показати IP 16 Січня 2024 13:53
московські попи вирішили, що вони в авангарді православ'я. Це ж брехня, На росії церква завжди була придатком або царя, або головного комуніста, або путіна. Усіх, хто не корився владі гнобили як могли.