USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фанати «Волині» зірвали матч з «Металістом»: дісталося арбітру

7 Грудня 2014 16:28
Фанати луцької "Волині" ледь не вчинили самосуд над головним арбітром матчу 10-го туру чемпіонату України проти "Металіста" Дмитром Кутаковим, - інформує ТСН.

Уболівальники скандували "суддя - п*дарас" через рішення рефері, а на 88-ій хвилині їхній терпець увірвався, і один із фанатів вибіг на поле із фаєром та побіг до арбітра. Кутаков вчасно дременув з поля і сховався від фанатів, які вийшли на поле.

Фанатів заспокоювали і футболісти, і стюарди. У підсумку останні хвилини матчу не дограли, завершивши гру з рахунком 2:1 на користь "Металіста".

Тепер через дії фанатів "Волинь" можуть покарати грошовим штрафом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
ФК Показати IP 7 Грудня 2014 16:39
Ці необуздані ультрас-правосекі ще нароблять біди в Україні! В Англії цього "героя" у червоній кофті вже б поліція забрала і декілька років він-би футбол спостерігав по телевізору а в нас(в Африці) він вільно вернувся на требуну і ще радів! Якщо в цій країні немає порядку, міліції немає, право закону не діє - то про що можна казати? "Волинь" на свому стадіони парочку, якщо не більше, ігор проведе без вболювальників, штраф впаяють і Палиця скаже - да ну вас...! Такого ще не було, щоб за арбітром ганялись... Позорисько! Не важливо як він судив, є відповідні органи які і розберуть гру, винесуть рішення, але не стаду вирішувати що і як!!! Закон і порядок має бути і діяти!!!
ультрас-правосекі до ФК Показати IP 7 Грудня 2014 16:48
В Англії, немає такого рівня корупції у футболі, та ультрас виробляють ще не таке. Ми вас впізнали Кононовичі, заходьте на трИбуну ....;)
Анонім до ультрас-правосекі Показати IP 7 Грудня 2014 17:02
100%
ультрасУ-сєку до ультрас-правосекі Показати IP 7 Грудня 2014 17:02
Є відповідні структури і не вам це вирішувати! Багато на себе берете!!!
ультрас-правосекі до ультрасУ-сєку Показати IP 7 Грудня 2014 17:06
Які структури? може мусора ті шо в Крим здали? Може ті менти котрі зараз на що Донбассі з сепарами разом воюють протів наших побратимів?
111 до ультрас-правосекі Показати IP 7 Грудня 2014 20:32
Але ти придурок,хто крим віддав міліція, а може ТИ-чмо. Чого внеті сидиш вали на схвід і воюй проти сепаратистів і наших міліціонерів які воюють точно не з ними!!!! Лічися!!!!
укроп до ультрас-правосекі Показати IP 7 Грудня 2014 20:39
Ну то йди ти у міліцію і наводь порядок, або зкидай наф...г Авокяна, бо толку немає від нього!!!
Анонім до ФК Показати IP 7 Грудня 2014 17:08
Поперше це нестадо,а подруге наступний раз будуть боятися ніж кому підсудити,і ще федерації треба взятист за судів щоб небрали грошей від команд
Коронною до ФК Показати IP 7 Грудня 2014 17:18
фразою в коменті є: "Якщо в цій країні немає порядку, міліції немає, право закону не діє...." - отож-бо, якщо нічого немає в цій країні, і нічого не діє, то треба зробити так, щоб подіяло- ВСТАТИ, ДАТИ В МОРДУ І ПІДПАЛИТИ ФАЄРОМ ЯЙЦЯ тому заХАРКОВСЬКОМУ СУДДІ. Я не є фанатом футболу, АЛЕ НАШІ УЛЬТРАСИ-МОЛОДЦІ. Бо приїхало те захарьковське б...лоття, яке є недалеке від даунєцкого в своєму розвитку, і нагліє, як може.
Всезнайко до ФК Показати IP 7 Грудня 2014 23:27
Це Сашка Фашист, його не можна чіпати...
23 Показати IP 7 Грудня 2014 16:48
через таких дикунів нормальні вболівальники і страждають
віктор Показати IP 7 Грудня 2014 16:48
коментар було видалено
я до віктор Показати IP 7 Грудня 2014 17:01
Це ти, чмо з дурдому!
ультрас-правосекі до віктор Показати IP 7 Грудня 2014 17:08
краще хлопцям-добровольцям ніж мусарилам котрі катаються в АТО "для галочкі" , для підвищень.....
Лучанин до ультрас-правосекі Показати IP 7 Грудня 2014 20:34
ха ха, а ти хоч раз катнись в АТО, туди i назад, як4що вважаеш, що туди можна кататись для галочки, тим мусорам треба дякувати, що вони знаходять у собi вiдвагу i "катаються" в зону АТО, а такi як ти вiдкривають свiй прокуряний рот i ще щось коментують, добре мабуть лежати на диванi футбол дивитись i когось поливати брудом. Такi як ти i тi ультраси, що думають, що в життi все вирiшуеться бiйками повиннi показати свою силу там де зараз це необхiдно на Донбасi!
ультрас-правосекі до Лучанин Показати IP 8 Грудня 2014 00:05
я там побратимів втратив , а не горілку пив , на відміну від мусарил. Хлопці там по півроку вже ....
правда до ультрас-правосекі Показати IP 7 Грудня 2014 20:40
Відразу видно хто організатор цієї провокації!!!
Корінний лучанин до віктор Показати IP 7 Грудня 2014 17:19
коментар було видалено
:-( Показати IP 7 Грудня 2014 17:05
Як ви задовбали президенти власних диванів, ідіоти,непризнані генії, заведіть власний блог та викладайте свої збочені думки в ньому, для цього навіть з дивану вставати не потрібно (тільки горшок поруч розмістіть)
Корінний лучанин Показати IP 7 Грудня 2014 17:27
ВН! А коментар ВІКТОРА- ЦЕ НЕ ОБРАЗА УКРАЇНИ? Значить ви за одно із ним ображєте УКРАЇНУ !!!!
Рус Показати IP 7 Грудня 2014 18:04
Кутаков Пі*арас
Стопроцентно до Рус Показати IP 7 Грудня 2014 18:12
Кутаков -пі...арас ХНР (харківської бананової республіки).
місцевий до Стопроцентно Показати IP 7 Грудня 2014 20:29
Про яку єдину Україну ви шепочите?:) Да ви далі свого носа не бачите і готові ображати ЛЮБОГО без суду і слідства якщо вам щось не подобається!!! Це взагалі клініка!!!
Волинь моя Показати IP 7 Грудня 2014 19:19
А скільки в темі відразу кацапського гівна назбиралось :-)
Вболівальник Показати IP 7 Грудня 2014 19:35
Менти за рішенням Ффу не відповідають за порядок на стадіонах їх туди не допускають. Свято демократії триває.......
Степан Бандера Показати IP 7 Грудня 2014 19:39
По-моєму, там арбітру якраз і не дісталося, якщо не рахувати пачки баксів, які він отримав за підсуджуванню команді Курченка. Дістанеться Волині, стадіону, уболівальникам і всім лучанам, яких вкотре обізвуть бандерівцями, думаючи, що то погане слово.
факт Показати IP 7 Грудня 2014 20:25
После сорванного матча "Волынь" – "Металлист" экс-руководитель КДК ФФУ Стефан Решко поделился мнением о том, какие санкции могут ждать лучан за поведение фанов. Встреча была остановлена за две минуты до финального свистка при счете 2:1 в пользу харьковчан. "Скорее всего, "Волынь" оштрафуют и присудят техническое поражение 0:3, – сказал Решко. – Доигрывать игру в таком случае никто не будет". "Пока что не удалось полностью посмотреть матч, – сказал экс-арбитр ФИФА Сергей Шебек. – Следил за игрой "Ильичевец" – "Металлург" Запорожье, но из увиденного могу сказать, что судья Дмитрий Кутаков не совершал серьезных ошибок, которые могли бы спровоцировать болельщиков. Вероятно, дело в том, что атмосфера в стране настолько накалена, что многого людям и не требуется, чтобы сорваться". Це спеціально розштовхують ситуацію, щоб футбол в Україні припинився і будуть посилатись на ситуацію в країні, а події у Вінниці показують, що ситуація взагалі не керована в регіонах!
свг Показати IP 7 Грудня 2014 20:25
бог з тею поразкою чи дискваліфікацією. такого судійства в луцьку не було років 20. кутакова потрібно вигнати з позором..а фанам волині респект. той нарив на тілі пфл колись повинен прорвати.
фанат до свг Показати IP 7 Грудня 2014 20:32
Спочатку у футболі почни розбиратись, а потім щось пиши, яка ПФЛ?:) Аби ляпнути і у шабаші взяти участь, а що далі... ніхто навіть не задумується як нищите країну!!!
ВВС Показати IP 7 Грудня 2014 20:35
Дядя К. з міста Д. хоче зірвати чемпіонат, бо його команда Д. попала у яму, зимою декілька провідних гравців покинуть команду, на трансфери грошей жаліє, а програвати не любить! Здогадайтесь хто все мутить?!
свг до фаната Показати IP 7 Грудня 2014 21:05
синку такого судійства в українській примєр лізі ще не було ідай боже більш не буде..кутакова потрібно дискваліфікувати пожиттєво. а фанам ще раз респект
днк до свг до фаната Показати IP 7 Грудня 2014 22:42
Сам собі респектуєш?:))) Більше футболу у Луцьку не побачиш з такими ультрас!!! Дикуни!!! Нічого людського, цивілізованого!!!
Рибосома до днк Показати IP 7 Грудня 2014 23:17
Та лана тобі, нать пику нікому не натовкли. В нас хоть хлопці з голими піпштиками по полю не бігають)))))
985 Показати IP 7 Грудня 2014 21:23
http://www.volynnews.com/news/sport/volyn-vymahaye-dyskvalifikatsiyi-arbitra-kutakova/
Настя Показати IP 8 Грудня 2014 01:28
Класно того круглого в червоній кофті "Фашиста" чи як там його через ногу перекинули тренера з футболу, аж капюшон на голову сам надівся, обіс*ався бідний, не знав, що з ним сталося. Сміх та й годі, а ще Ультрас. Фігня це все.
Йофі Тофі до Настя Показати IP 11 Грудня 2014 23:49