USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Фацевич представив нового командира «Світязя». ВІДЕО

28 Липня 2015 12:28
Оскільки попередній командир «Світязя» Олександр Фацевич зараз виконує функції очільника патрульної служби Києва, сьогодні він у рамках презентації нової патрульної поліції у Луцьку, представив нового командира спецпідрозділу.

Новим командиром «Світязя» став бойовий офіцер Козак Сергій Ростиславович, який донині був командиром батальйону територіальної оборони «Волинь».
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, сьогодні нагородили 14 бійців «Світязя» за особливу мужність у захисті державного суверенітету та цілісності України.

Також Олександр Фацевич вручив бійцям «Світязя» американський снайперський оптичний приціл. Оскільки у складі підрозділу є 2 снайпери, один з яких виконує завдання в зоні АТО, інший готується до відрядження туди.

«Сподіваюся, ці приціли допоможуть вам вибити супостата», - сказав Фацевич.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 28 Липня 2015 23:38
Серйозний командир, вдало підібрали !!!!
ПЕЧЕНЮК МИКОЛА ВОЛО Показати IP 29 Липня 2015 00:58
ДО ШПИГИ І ФАЦЕВИЧА ,Я З ПОБРАТИМАМИ ВІДВІДАЛИ РОТУ" СВІТЯЗЬ", ДОСТАВИЛИ ПРОДУКТИ ВОДУ ТА БАГАТО ЧОГО ІНШОГО, ВИ ЦЕ ЗНАЄТЕ? НЕ ПОБАЧИВШИ ДОПОМОГИ ВІД ВАС .ПО ПЕРШЕ ПАН ФАЦЕВИЧ НАВЧІТЬСЯ РОЗМОВЛЯТИ УКАЇНСЬКОЮ МОВОЮ МИ ЖИВЕМО НА УКРАЇНІ,ПО ДРУГЕ КОЛИ ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ'ЯЗКИ КОМАНДИРА РОТИ І КОСТЯК РОТИ ПЕРЕБУВАЄ В АТО ,ДЕД СЕРЕД ВАС КОМАНДИРІВ ПРИЛОЖИВ МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ТОГО ,ЩОБ ЦИМ СПЕЦПІДРОЗДІЛОМ ГОРДИЛИСЬ ВОЛИНЯНИ ТА МВС , ВИ ПРЕДСТАВЛЯЄТЕ НОВОГО КОМАНДИРА РОТИ,ВИ ЗАБУЛИСЬ ХТО ВАС ПРИКРИВАВ КОЛИ РОТА ВИХОДИЛА З ВУГЛЕГІРСЬКА І ХТО ОСТАННІЙ ПОКИНУВ БАЗУ,ХТО ВАС З БІЙЦЯМИ ВИВІЗ З АРТЕМІВСЬКА.КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ?
Анонім до ПЕЧЕНЮК МИКОЛА ВОЛО Показати IP 29 Липня 2015 10:11
Молодець, може почують!!!
не приємно до ПЕЧЕНЮК МИКОЛА ВОЛО Показати IP 29 Липня 2015 20:18
100 % хоч би поцікавилися в чому ходять ті що зараз там та що їдять. куда ж тепер їм до дєда та інших вони зірки тепер ютубу.
123 до ПЕЧЕНЮК МИКОЛА ВОЛО Показати IP 30 Липня 2015 11:14
ФАЦЕВИЧ МЕНІ СОРОМНО, ЩО ТИ ОЧОЛЮВАВ КОЛИСЬ СВІТЯЗЬ. ТИ ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЛУЦЬКА?, А ТІ ЩО ЗАГИНУЛИ З ТВОЄЇ РОТИ_ХТО????
Анонім до 123 Показати IP 30 Липня 2015 19:39
а яке ти маєш моральне право судити за щось олександра,який воював достойно.а сам ти приймав участь у таких боях??боягузи і псевдоволонтери!!!!
Анонім до ПЕЧЕНЮК МИКОЛА ВОЛО Показати IP 30 Липня 2015 17:09
а ти україномовний чому не воюєш?ну возиш автобусом,але ж не за свій рахунок!а дед дуже не справедливий і любить сраколизів.він не командир.а на рахунок форми,то попитай у нього чи получили всі хлопці чи тільки вузьке оточення.а проплатив фонд за нову форму всім!!!з вуглегорська їх виводило пів україни.прямо одні герої.досить брехати і своїх друзів піарити .
111 Показати IP 29 Липня 2015 13:45
Яке право має Фацевич представляти командира
Андрій Показати IP 29 Липня 2015 14:32
Підполковник Козак Сергій Ростиславович -100% надійний офіцер. Таких нажаль мало. Доля хлопців в надійних руках.
Анонім до Андрій Показати IP 29 Липня 2015 20:11
а чого призначили без усього складу світязь
мати до Андрій Показати IP 30 Липня 2015 18:14
В роті Світязь є більш досвідченні та порядні офіцери, а фацевич балабол з солодкою посмішкою. Прикро за Світязь, що їх киданули. Хлопці робіть висновки яка оцінка вашому патріотизму. Душа за вас болить знаю,що в обносках ходите там на передовій. Але ви тримайтеся дорогі наші. Люди зробили оцінку цьому дійству цирк, а клоуни залишились...
валера до мати Показати IP 14 Вересня 2015 19:36
Назвіть більш підходящі кандедатури
БТрО Показати IP 29 Липня 2015 21:30
Підполковник Козак - справжній командир: і дрюкав і допомагав, завжди був з нами, ніколи не ховався першим і завжди за нас переживав і добивався для батальйону і озброєння, і колоди для бліндажів. Строгий, але справедливий. До нього завжди любий солдат міг підійти і поговорити - морду не воротив ніколи. З таким командиром і я може в Світязь подамся, якщо візьме.
ось справжній команд до БТрО Показати IP 31 Липня 2015 10:47
https://www.youtube.com/watch?v=Hn-D6FhTFkQ
ПЕЧЕНЮК ДО АНОНІМ Показати IP 31 Липня 2015 09:35
ВІДКРИЙ ЛИЧИКО І ЗРОБИМ ПРЕС КОНФЕРЕНЦІЮ,І ТОДІ ПОБАЧИМ ХТО ПІАРЩИК.
Анонім до ПЕЧЕНЮК ДО АНОНІМ Показати IP 12 Серпня 2015 11:07
печенюк їдь воюй.ти ж військовий.герой **ний!
Анонім до ПЕЧЕНЮК ДО АНОНІМ Показати IP 19 Жовтня 2015 07:43
печенюк навіть розбирається тільки на камери!таке г**но як і дєд!!два крадії!!
шрек Показати IP 14 Вересня 2015 19:09
Пане Печенюк і Дед де пропав із зони Ато Мерседес спрінтером (дубель) який подарував фонд. Жду відповіді