USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Філарет нагородив ректора луцького вишу орденом

10 Липня 2016 15:21
Орден Святого Миколая від патріарха вручили ректору Луцького національного технічного університету Петрові Савчуку.

Відзнаку очільник луцького вишу отримав з рук митрополита Луцького і Волинського Михаїла напередодні його 45-ого Дня народження сьогодні, 10 липня.

Так, сьогодні відбулася зустріч з випускниками Луцького національного технічного університету з нагоди 50-ої річниці заснування закладу. Прийшов привітати виш і митрополит Михаїл, який нагадав, що окрім ювілею навчального закладу є ще одна дата: за декілька днів нинішньому ректорові виповниться 45 років.

«Останнім часом всі на день народження кудись втікають, щоб їх не звинувачували в корупції, коли до них йдуть з подарунками. Я скажу, що це дурниці, приймайте подарунки поки ви живі, помрете – на могилу принесемо. Тож прийміть наші вітання тут», - звернувся владика до Петра Савчука.
Разом з квітами та побажаннями Божого благословення і гараздів, він вручив ректорові орден Святого Миколая, яким його нагородив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Сам Петро Савчук, втішений такою нагородою, зазначив: ця відзнака поклала на нього ще більше відповідальності.

«Це певна додаткова місія, яку я маю виконати. Це велична відзнака, яка дасть натхнення на подальшу роботу», - додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 10 Липня 2016 16:05
Найбільшому хапузі дожилися
Вячеслав до Анонім Показати IP 10 Липня 2016 20:47
Вибачте, але не можу пізнати вас усіх під товстим гримом … Хоча є деякі припущення, які я не озвучуватиму, бо це сильно дескридитуватиме пам'ять тих людей, до я ких я відношусь з великою повагою ... Адже якщо усе це не звичайне тупе замовлення від "ображених" кандидатів у ректори - то доводиться просто констатувати чийсь достатньо таки ідіотично тупий трьоп ...?
степан Показати IP 10 Липня 2016 17:48
одна - шайка-лєйка...
волинянка Показати IP 10 Липня 2016 19:41
Вже скоро орден не буде мати ніякої ваги, якщо вже почали ним так розкидатись. Пан Савчук щойно очолив університет. За що вже орден? Як у старі совєтські часи, та ще й із рук митрополита! Прикро!
Вітя Показати IP 10 Липня 2016 20:10
Цей хлопака найбільше любить гроші,от повезло, дорвався до корита,ще й за хабарі ордена дали, де ж та правда?
11111 Показати IP 10 Липня 2016 22:46
Савчук ше той хабарник. За заліки екзамени брав 50-200 грн. А зараз за вступ представляю скільки доларів бере. ХАБАРНИК РЕКТОР №1 в УКРАЇНІ. Хоча і трохи розуму має
Волиняка Показати IP 11 Липня 2016 06:59
Дожилися...Хабарникам ордени вручають!
спостережливий Показати IP 11 Липня 2016 08:34
Орден- знак заслуг не перед народом а перед тими хто іх дае так завжди було і буде.
Ех Показати IP 11 Липня 2016 09:05
Який піп, такий і нагороджений.
ваша весна Показати IP 11 Липня 2016 10:05
не Філарет нагородив, а митрополит Михаїл ._.
Хмм до ваша весна Показати IP 11 Липня 2016 11:24
Яка різниця..
Мдааа Показати IP 11 Липня 2016 10:47
Ті попяри ті самі хапугі, понядагались бороди понавідрощували і маладци..А наш народ ведеться, аж гай шумить. Бо це ж так треба, від дідів прадідів...а ті живуть гірше грішників, наживаються та ще й людей зводять тими переказами своїми..Фарисеї одним словом.
тииииииииииииии до Мдааа Показати IP 11 Липня 2016 18:24
чисте пояснення дибіла - українця пидрило сам не робиш нічого а ще когось судиш в ато іди **біл