USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гурт Фіолет з Луцька пройшов у наступний тур шоу Х-фактор. ВІДЕО

3 Вересня 2016 20:22
Луцький гурт Фіолет пройшов у наступний тур шоу на каналі СТБ "Х-фактор". Лучани отримали від зіркових суддів 4 "так".

Шанувальники їхньої творчості вітають переможців на сторінці соліста гурту Сергія Мартинюка.

"Колос (Сергій Мартинюк), то було БОМБЕЗНО! Куди там братись наступним учасникам!!!

Впевнений, що у Вас все вийде! Так тримати!", - пише Olexiy Kovtonyuk.

Христина Петренко привітала Колоса та команду з перемогою, написавши: "Коооолос. Ви шикарні! Вітааааю! 4 "так".

"Фіолет на Х-Факторі, 4 безапеляційні «ТАК» і море добротної музи! Молодці хлопці, у волиняках міць", - додала Ірина Трушковська

Інформаційне агентство Волинські Новини також приєднується до вітань. Зичимо гурту наснаги і нових перемог. Так тримати!


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дмитро Показати IP 3 Вересня 2016 20:31
Мені не сподобався виступ, якщо чесно :(
Іван Показати IP 3 Вересня 2016 21:58
А мені сподобався, навіть дуже, Сергій, якщо ти це читатимеш знай, історичний гордиться тобою та усіма вами!!!!
Тані Показати IP 3 Вересня 2016 22:57
Ви - молодці! Ми однозначно будемо за вас вболівати!!!
Ірина Показати IP 3 Вересня 2016 23:36
Я дивилась і не дихала.Сподобалось!!!Молодці!Так тримати!
Ірина Показати IP 4 Вересня 2016 08:00
Як дадуть заспівати пісню не з їхнього репертуару, то все стане ясно
Перехожий Показати IP 4 Вересня 2016 14:06
Відверто кажучи, сама пісня - так собі. Взяли 4 "так" лише харизмою та кривлянням Колоса. Звичайно, що бажаємо успіхів, але раніше, як треба, не "зазвіздіться". Як показує практика подібних шоу, в фаворі там лишаються ліричні виконавці... ще краще, без однієї ноги чи з важкою долею. Організатори "Х-фактор" роблять не просто талант-шоу, а цілу виставу, з драмами, злетами і падіннями і т.п.. Тому, ви або плакати вчіться, або переспівуйте "Maroon 5"
вікінес Показати IP 5 Вересня 2016 15:42
Повне г_вн_. Слухати такі соплі? А міміка і жести того "главного певца" - просто дратують.