USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фірташу дозволили повернутися в Україну

23 Жовтня 2015 18:29
Адвокати Дмитра Фірташа і прокуратура Австрії отримали рішення Земельного суду Відня, яке дає йому можливість повернутися в Україну.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело.

"Рішення суду сприятливе для Дмитра Фіртша, знімає всі обмеження на діяльність, в тому числі дає йому можливість покинути Австрію. Ми очікуємо, що Фірташ найближчим часом повернеться в Україну", - сказав співрозмовник агентства.

Фірташ після повернення в Україну збирається взяти участь у з'їзді очолюваної ним Федерації роботодавців України.

12 березня 2014 року поліція Австрії заарештувала Фірташа у Відні в зв'язку з розслідуванням ФБР справи про корупцію індійських чиновників, в якій нібито замішаний і Фірташ.

21 березня 2014 австрійський суд звільнив Фірташа під заставу 125 млн євро. Однак суд відхилив запит США на екстрадицію Фірташа, оскільки вважає його політично мотивованим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2015 19:00
Не понял, что в мире творится? Австрийцы послали на ... амеров?
не пацик до Дончанин Показати IP 24 Жовтня 2015 11:09
поверненя резедента 222 серія в Украіну чи на Украіну
Дончанин до не пацик Показати IP 24 Жовтня 2015 12:22
Знаешь, я предпочитаю Украинский язык, т.е. язык Шевченко, Леси Украинки, ..., а не язык свидомитов, которые, например, вместо слова "гвинтокрил" используют слово "геліокоптер". А Шевченко писал "НА Украине".
Ядвіга Показати IP 23 Жовтня 2015 19:19
Так, цей чудило і австрійців підкупив!!!
Анонім до Ядвіга Показати IP 23 Жовтня 2015 21:22
Не суди по другим в меру своей распущенности. В Австрии такие вещи не катят. Просто австрийцы передумали ложиться под ваших хозяев. Они, в отличие от Германии, не оккупированы США. Поэтому и имеют возможность поступить по закону.
Корінний лучанин до Ядвіга Показати IP 24 Жовтня 2015 10:28
Чудило- це у нас в Україні, " лекарь" який лікує ПО НОВОМУ і виробляє СОЛОДОЩІ для українців та має бізнес у РОСІЇ.
не пацик Показати IP 24 Жовтня 2015 01:51
всі будуть істи тернопільскі помідори -конкретніше пецо -заліщицькі помідори . від іх вживання буде газ який опалить ваші домівки