USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Флешмоб до Дня Соборності – у центрі Луцька

22 Січня 2015 13:21
Хода із прапором України та ланцюг єдності на Театральному майдані: небайдужі лучани відзначили День Соборності та Свободи України.

Ланцюг єдності від головного корпусу Східноєвропейського національного університету до пам’ятника Лесі Українці планували утворити сьогодні, 22 січня.

Як розповів учасник заходу, приуроченого до Дня Соборності України, пенсіонер Віктор Кінаш, він прийшов сюди одним із перших, як небайдужий громадянин, аби вшанувати день об’єднання Західноукраїнської народної республіки та УНР. Він розповів, що сьогодні у Києві на мосту Патона кияни об’єднали два береги Дніпра, розгорнувши сорокаметровий прапор.

Заради єдності він прийшов, щоб взяти участь у живому ланцюзі у Луцьку. Він висловив сподівання, що громадські організації та небайдужі люди утворять живий ланцюг у центрі Луцька. Зі слів Віктора Кінаша, він вірить у позитивні зміни в Україні, проте визнає, що вони відбуваються з великими труднощами. На його думку, найбільше наразі українцям бракує єдності та згуртованості.

Представники молоді також долучилися до флешмобу. Так, юні учасниці акції Софія Ройко та Юлія Куцай зауважили, що цей день символізує об’єднання сходу та заходу, що надзвичайно актуально нині, коли потрібно об’єднуватися у складний для України час. Цією акцією вони хочуть показати, що Україна єдина та підтримати цим єднанням наших бійців на сході.
Початок акції був запланований на 12.00, проте о цій годині поблизу пам’ятника Тарасу Шевченку зібралося лише декілька десятків лучан – студенти, люди поважного віку, депутати Луцької міської ради та Волинської облради. Оскільки учасників було надто мало для того, щоб сформувати повноцінний живий ланцюг, вирішили пройти пішою ходою, розгорнувши великий Державний Прапор України, до Театрального майдану.

Під гаслом «єдина соборна Україна» учасники імпровізованого флешмобу крокували проспектом Волі, закликаючи перехожих долучатися до акції. Поблизу пам’ятника Лесі Українці на них чекали ще декілька десятків охочих взяти участь у заході. Відтак, лучани спільно виконали Державний Гімн України та утворили невеликий символічний ланцюг єдності навколо п’єдесталу пам’ятника Лесі Українці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ого Показати IP 22 Січня 2015 13:27
шибанутий тепер замість гузя хороводи з дітей по місту водить... Багаточисельна акція...
Коля до ого Показати IP 22 Січня 2015 13:37
Я так розумію з дуже ненав'язливої появи Шиби на кожній світлині, що він йде на вибори. Старі/нові обличчя..
До колі до Коля Показати IP 22 Січня 2015 13:38
Ну це вже краще ніж Ваш Романюк)))),троле!
Коля до До колі Показати IP 22 Січня 2015 15:55
А чи не сходили б Ви у добре відомому Вам напрямку, шановний? За червономордого Романюка будуть голосувати тільки буратіни зі страни дуракофф..
ага до ого Показати IP 22 Січня 2015 13:51
а тебе все жаба давить. Вийди на вулицю, подихай свіжим повітрям. А то засмердів уже..
Анонім Показати IP 22 Січня 2015 13:34
Дядьки депутати і держслужбовіці мають іти вАТО добровольцями. А тоя як нами керувати і брати хабарі - вони Ого-го. А як Мобілізація - вони слабі. Той сліпий, той глухий, той кривий, а у того гіпертензія. А як горілку пити і гроші ділити - всі здорові.
луч Показати IP 22 Січня 2015 13:38
ото ж бо , як же у владу повище хочеться Шибі і хроводи тобі і з флажком і на акції. МОЛОДЕЦЬ
внук до луч Показати IP 22 Січня 2015 13:39
о, Романюкові "вовки" прокинулись))))
студент Показати IP 22 Січня 2015 13:48
Ну проводить молодь акцію, флешмоб, а чого тим недополітикам туда лізти? Як вони вже всім набридли!!!
Мальвіна до студент Показати IP 22 Січня 2015 15:57
вам, студікам - День Соборності України, а недопідліткам вибори на носі)
Анонім Показати IP 22 Січня 2015 13:48
Усіх паразитів - на східний фронт!
Ілля Показати IP 22 Січня 2015 13:49
Хто працюе на заводах і взагалі зайнятий а іні хороводи бігають щоб піаритись .
Анонім до Ілля Показати IP 22 Січня 2015 18:05
И много этих заводов?
Дієта Показати IP 22 Січня 2015 13:50
Люди добрі, не давайте їсти перванчуку меншому, бо скоро лусне!
Нана Показати IP 22 Січня 2015 14:40
Є така прикмета : якщо потрусити прапором в центрі міста, то всі проблеми розсмокчуться!!! Так смішно, аж плакати хочеться...............
МЦ до Нана Показати IP 22 Січня 2015 15:46
От-от. Не знаю як кому, але мені якось моторошно дивитись на фото які сьогодні виставлені поряд в ВН - "парад" полонених в донецьку, будь він тричі проклятий той донецьк, і цей наш сьогоднішній "парад"- флешмоб. Нехай вже діти і старенькі на тому флешмобі, але коли перед очима худі, поранені, виснажені полонені хлопці в резинових капцях серед зими під прицілами у головорізів, то на флешмоблячогося Шибу з прапорцем в першому ряду і на інших вгодованих випещених "владних мужів" гидко дивитись, так і хочеться по харі заїхати.
Анонім до МЦ Показати IP 27 Січня 2015 06:43
Їх туди ніхто не звав, сиділи б удома
Зомбированый сепарат Показати IP 22 Січня 2015 15:43
коментар було видалено
Зомбированый сепарат Показати IP 22 Січня 2015 15:44
коментар було видалено
Лучани Показати IP 22 Січня 2015 17:46
Богдан Шиба - найактивніший і найрозумніший депутат міської ради. Справжній патріот. Він - скрізь. І так повинно бути. А ви багато депутатів бачили на патріотичних заходах міста? На останніх, принаймні? Чи на похоронах тих, побратими яких сьогодні лежать під уламками донецького аеропорту? Чи на фестивалі коляди, 75-річчя святкування області? Був там бірюков, чи злодії і квасні патріоти осіпов, бондарук, чи голєва? Чи, може де бачили дячука, ткачука, кварцяного? Щастя вам і здоровя, Богдане Павловичу! Ми вас любимо.
Анонім до Лучани Показати IP 22 Січня 2015 18:11
Не маю претензій до Шиби. Але пкркд виборами на парканах немає місця від фотографій кандидатів і всі вони б"ють себе в груди, хто найбільше любить Україну. Якби всі дружно пішли в Ато, то й мобілізація не потрібна була б. Мені , здається, з наших Луцьких тільки Бас пішов воювати. Всі інші сидять і бабки ділять. А ще в податкову чи на держслужбу повлаштовувалися по блату, чи на митницю. Були герої, а перед мобілізацією поздувалися
фиб..а до Лучани Показати IP 23 Січня 2015 10:03
Не пвацював не пвацюю і пвацбвати не планую.
Анонім Показати IP 22 Січня 2015 18:08
"....ланцюг єдності"- по моему это издевательство. С кем "єдность"? С сепаратистами? С пленными "киборгами" С шибеныком?
Програміст Показати IP 22 Січня 2015 21:55
Чому така малочисельна акція,чому так мало молоді? Куди подівались =майданні=активісти?