USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фрагменти міста: відомий та маловідомий Луцьк. Фоторепортаж

10 Січня 2018 20:05
Мури давніх кам’яниць та замків, маскарони та вигадливі флюгери на будинках, оригінальні вікна, краєвиди Луцька з незвичних ракурсів чи оглядових майданчиків та заховані від натовпу цікавинки: у щоденних клопотах та гонитві за успіхом ми не зауважуємо цілої низки фрагментів міста.

Те, що часто лишається поза увагою заклопотаного містянина чи туриста, але все ж робить місто своєрідним та неповторним – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Доктар Шацький 33 см Показати IP 10 Січня 2018 20:44
Кто автор ??? Cупер !!!
1111 Показати IP 10 Січня 2018 20:51
шо попало
Анонім Показати IP 10 Січня 2018 23:59
Менше тих фільтрів інстаграмівських не псуйте фото
ХаОс Показати IP 11 Січня 2018 01:48
Телеоб'єктив, Телеоб'єктив, Телеоб'єктив, це просто жах - щоб так сплющити закам'янілу музику ще треба добре постаратись. Вирвані клапті зображень "цінність" представляють лише тому хто знімав. Автору терміново провести дефрагментацію: щонайменше на місяць заховати фотік, відключити інтернет, та взяти абонемент в бібліотеку.
Педро до ХаОс Показати IP 11 Січня 2018 17:58
Спіциалізд з усіх питань?))
Мудрий Показати IP 11 Січня 2018 10:46
Місто повинно сприйматись в комплексі, а в комплексі Луцьк то село - столиця сільської області, але аж ніяк не місто. Зробити фотошедевр можна і з піщинки, і з цеглинки.
Олексій Г. Показати IP 11 Січня 2018 15:56
Що то за фото ! В основному не зрозумілі фотографії. Де, що коли і як, ? Не зрозумілі місця, треба догадуватись ! Ось приклад https://drive.google.com/open?id=180b5nH11DMs2QmgCaCRALR5lxS-gLuTj