Генконсульство України у Ростові-на-Дону закидали яйцями і сміттям
Невідомі розбили скло у приміщенні генерального консульства України в Ростові-на-Дону і закидали його яйцями та сміттям. Про це розповів український консул в Ростові Олександр Ковтун, - інформує ТСН.
З його слів, близько першої години ночі в суботу до консульства прибув організований натовп людей. Невідомо зірвали вивіски і закидали приміщення цеглою, яйцями, помідорами, всяким сміттям.
Зі слів Ковтуна, там зараз працюють слідчі. На місце також прибув генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.
Російські правоохоронці не коментують те, що трапилося. Тим часом, депутат регіонального парламенту Росії Катерина Стенякіна на своїй сторінці в Twitter назвала події біля українського консульства "провокацією".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З його слів, близько першої години ночі в суботу до консульства прибув організований натовп людей. Невідомо зірвали вивіски і закидали приміщення цеглою, яйцями, помідорами, всяким сміттям.
Зі слів Ковтуна, там зараз працюють слідчі. На місце також прибув генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.
Російські правоохоронці не коментують те, що трапилося. Тим часом, депутат регіонального парламенту Росії Катерина Стенякіна на своїй сторінці в Twitter назвала події біля українського консульства "провокацією".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
свідомий
Показати IP
13 Червня 2015 11:26
Відповідь на Харків і Львів!!!
Лучанка
Показати IP
13 Червня 2015 12:12
Ще є Київ, Львів, Харків!в чомук проблема,українці??? Мало було??? Тільки фейсбуков тут буде шукати,а от Клюєва він не шукає...
Парус
Показати IP
13 Червня 2015 13:27
Покажіть що перед цим зробили патріоти з посольством рф в харкові
луч до Парус
Показати IP
13 Червня 2015 13:59
забрати усіх консулів з параши і висилити всіх парашних до путлєрстану!
оля Ковель
Показати IP
13 Червня 2015 14:08
Все воздається,ненависть породжує ненависть-цілком логічно.
Краб
Показати IP
13 Червня 2015 18:26
А нас то за що?) Ну а що ви хотіли після того, як в харкові з консульство те саме було раніше? Мабуть щоб росіяни подякувати і квіти принесли до посольств і консульств україни в рф?
липа
Показати IP
14 Червня 2015 06:07
в этих заведениях работают одни блатные сынки, фули их жалеть?
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37










Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.