USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Голова Волинської облради сказав, коли піде воювати

4 Серпня 2014 13:11
Очільник Волинської обласної ради Валентин Вітер стверджує, що готовий йти добровольцем на Схід, але за певних обставин.

Про це йшлося під час зустрічі голови обласної ради із журналістами сьогодні, 4 серпня.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова облради розповів, чи готовий послідувати прикладу голови Івано-Франківської обласної ради Василя Скрипничука, який написав заяву на добровільну мобілізацію в армію.

«У нас депутат Євген Недищук заявив, що піде воювати. Я підтримую, але головне тут, аби це справді було діло, а не популізм. Бо заявити – це одне, а зробити справу – зовсім інше. Щодо івано-франківських колег, то коли вони вирішать розпуститися і сформують свій загін – це буде прикладом для нас, і ми будемо їх наслідувати. А прості заявки лише дратують людей», - пояснив свою позицію Валентин Вітер.

Та додав, що поки депутати виконують свої функції на місці, однак, готові йти на Схід, якщо прийде час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Сонячна Показати IP 4 Серпня 2014 13:15
а час для нього прийде тоді, коли вже не треба буде нікуди йти...щур-боягуз
Волинянин до Сонячна Показати IP 4 Серпня 2014 16:09
Люстрація прийде і до вас "горе політики" народ спитає на виборах де ти був один з другим. Хату с** будував, чи Україну захищав????
лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 13:20
от якби можна було б на сході щось вкрасти - то депутати були б перші, а воювати вони не підуть. Вони поприймали закони для себе - депутатів і їх дітей, родичів на війну не беруть. Вкрасти щось - депутати перші, а на війну - як прийде час. Час для них не прийшов, а коли ж він прийде для вас?
пипл до лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 13:34
Ну він же голова, а от що з цього приводу кажуть молоді заступники у яких і вік саме війсково-добровільний Пирожик і Гузь?:) А ті з цього приводу відразу голови у пісок як страуси... краще фестивалити і бандерштатити!!!
Преса Показати IP 4 Серпня 2014 13:27
Дуже хитра і примітивна відповідь голови. При цьому зауважу, що хитрість - це в абсолютній більшості не розум. До речі, повідомлення "саморозпуститись" від івано-франківських колег ніде не прозвучало. Прозвучало лише, що голова ради хоче піти на війну. У Вітера усе так розумно, як у казці "Журавель і Лисичка". Вітер тут виступає в ролі Лисички. Вище казочок він ще не пішов.
103 Показати IP 4 Серпня 2014 13:27
Вітер - лікар, а тому його краще запитати, як він бореться (???) з корупцією в медицині. Що для ПОКРАЩЕННЯ вже зробив? А не хоче - на СХІД.
911 до 103 Показати IP 4 Серпня 2014 13:31
А він ,свого часу, не проти був щоб його на місце Сидора призначили, а тут посада голови ради "звалилась"!:) Так що...
333 Показати IP 4 Серпня 2014 14:08
Чому дивитись на Івано-Франківськ? Покажіть приклад. Хочаби в медсамбат, за прохфесією нібиж "дохтор". Можливо там користі буде більше. Да, і дружину також можна залучити. Нехайби поміняла роботу в МРЕВ на роботу санітарки. Правда "утку" виносити не посвідченням водія торгувати.
Знайка Показати IP 4 Серпня 2014 14:25
Вітра, як лікаря туди можна відправити, як боєць, він навряд чи чимось допоможе
маша Показати IP 4 Серпня 2014 14:41
Хай іде воює і Гузя візме з собою обовязково
Володимир Показати IP 4 Серпня 2014 15:17
Пора відправити воювати на Донбас революціонерів Данильчука. Гузя, Слабенка, Шибу
Анонім до Володимир Показати IP 4 Серпня 2014 15:30
Та всіх. І хто вернеться - буде керувати!
Володимиру до Володимир Показати IP 4 Серпня 2014 15:37
Данильчук уже на сході, і не перший день. То може і Ви з ними?
224 до Володимиру Показати IP 4 Серпня 2014 16:47
на сході - ще не значить, що в зоні АТО. якби був в АТО, то вже б давно пропіарився.
відділ нагород Показати IP 4 Серпня 2014 15:48
Де на сході данильчук? Чому немає ніяких відомостей? в облозі, в полоні, чи пє холдне пиво в глибокому тилу? Нехай відгукнеться, нагорода чекає хероя.
Служивий Показати IP 4 Серпня 2014 16:36
Ще памперса на його ж..у незнайшли. Ви що? Буде людина, отак бігати під кулями з мокрими портками.
Треба Показати IP 4 Серпня 2014 22:16
Потрібно відправити гузятину бо воно того хотіло от нехай і покаже який він герой. Криса він його самі би хлопці і придушили бо гівно саме спливе на поверхню