USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Голова Волинської ОДА призначив нову начальницю управління освіти і науки

6 Січня 2023 13:56
Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко 6 січня призначив нову начальницю управління освіти і науки облдержадміністрації. Згідно із розпорядженням, управління очолила Наталія Матвіюк.

«Вручаючи посвідчення, побажав ефективних рішень та не зменшувати темпи розвитку освітньої галузі області», - повідомив Погуляйко.

Опісля нову керівницю перший заступник голови ОДА представив колективу управління освіти і науки облдержадміністрації. До слова, Наталія Матвіюк має 15 років стажу на державній службі.

Як повідомляли, колишня начальниця управління освіти і науки ОДА Людмила Плахотна вийшла на пенсію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Петро Показати IP 6 Січня 2023 14:19
О, так це наша, від «Європейської Солідарності»!!
Олег Показати IP 6 Січня 2023 14:22
Цікаво, скільки зараз коштує така посада.
Браво! Показати IP 6 Січня 2023 14:35
До слова має 15 років державної служби! Ким вона працювала?! Чи має хоч якесь відношення до освіти?! Напевне ні, бо якби мала, то б написали про її здобутки! Як показує життя, професіонали не в пріоритеті. Отак і живемо...
Двійошник до Браво! Показати IP 6 Січня 2023 16:15
Позачищає хоч управління від з***рипаних совкових "освітянок", які поставали на представленні і усміхались, як миші. Бо куди ж - власть прийшла. А у самих серед здобутків тільки торби з ковбасою від районних вчительок.
Браво! до Двійошник Показати IP 7 Січня 2023 08:59
" Позачищає" то значить понабирє на ці вакансії таких же " професіоналів", як сама. І поведе свій " корабель" з назвою " лебідь,рак і щука" в море реформ, ціль яких не знає і сама
Валерій Показати IP 6 Січня 2023 15:34
Простого вчителя чи хоча б директора школи не можна було знайти для такої посади?
скептик до Валерій Показати IP 6 Січня 2023 15:49
не годяться. занадто розумні і не піддаються дресируванню
Назарук Роман Показати IP 6 Січня 2023 16:54
Вже тут виплило... Просто нема слів. П
Лучанка Показати IP 6 Січня 2023 17:42
Версаль рулить !!! Як легко можна купити посаду. «Тупа і ще тупіше» - а так хочеться влади . Немає у світі справедливості - все купляється !! Як же ж освіта в умовах війни? Як впроваджувати реформи ? З ким?
Двійошник до Лучанка Показати IP 6 Січня 2023 18:13
Папірєдніца вже напроводила реформ- 99 відсотків вчительок онлайн урок не може нормально провести. Тільки букети вміють збирати на день вчителя. Закрити зовсім школи в такому вигляді, в якому вони зараз є. Повводити індивідуальні форми навчання. Бо це позор, коли восьмикласник знає програмування краще за пройшовшого за пляшку Хеннесі атестацію, 50-річного інформатика
123 до Двійошник Показати IP 6 Січня 2023 19:51
От і правильно, давайте закриємо всі школи, будемо лідерами в світі по тупості! Десь же треба бути першими!
Андрій до 123 Показати IP 6 Січня 2023 23:04
А чому "будемо"?
123 до Андрій Показати IP 7 Січня 2023 11:07
Бо не всі такі, як ти!
Вася Показати IP 7 Січня 2023 10:11
Попередниця хоч комсомольською підстилкою була, а це взагалі чудо в пірях., куди воно лізе?
Анонім до Вася Показати IP 7 Січня 2023 10:38
Та попередниця зараз, як бідний Йорік з Гамлета. А какой царь биль...
Петро Олексійович до Вася Показати IP 7 Січня 2023 11:04
Комсомолка задовільняла потреби лише комунякам, а тут багатопартійна векторність! Нічого не змінюється!
Лучанка Показати IP 7 Січня 2023 11:27
Родинний бізнес - це нічний клуб Версаль . Що ж вона в освіті покаже ?
Папарацці Показати IP 7 Січня 2023 12:40
Може пан Погуляйко пояснить чому призначає людей,,які вобще дальокі від тої сфери де мають керувати.
Роман Показати IP 7 Січня 2023 14:10
Видно заробила посаду своєю "професійністю". Вже в Підгайцях ця мадам відзначилася своїми навиками. Нешановна Наталіє Матвіюк, вже рік не можу добитися від вас виконання своїх професійних обов'язків, а ви вже вирішили на_ка_ка_ти в іншій сфері. Прикольно
Людина Показати IP 7 Січня 2023 18:08
Люди ви хоч трохи думайте що пишете. В країні війна, а ви далі злість розганяєте. Поважати потрібно всіх, чи якщо ваших протеже не обрали на цю посаду, то хтось інший не справиться з цими обов'язками.
Роман до Людина Показати IP 7 Січня 2023 20:46
Пані Матвіюк мені те саме казала, коли дітей незаконно вивозили за кордон і вона була в курсі, а так як війна, то вона поки не може виконувати своїх обов'язків, ось така х. ня малята
911 до Роман Показати IP 8 Січня 2023 10:08
Якщо є ознаки злочину в діях посадовиці, то повідомте правоохоронні органи. Я так розумію ,що ви досі цього не зробили. P.S Від хорошого чоловіка дітей дружина не вивозить
Пиво до 911 Показати IP 8 Січня 2023 14:34
Голю, то ти?)
Филарет Показати IP 7 Січня 2023 19:39
Погуляйка, ты хоть оденься по протоколу.