USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Головному міліціонеру Волині вручили бруківку з Інститутської

13 Квітня 2014 15:53
Новий очільник Волинської міліції Петро Шпига виступив перед лучанами. Під час виступу головному міліціонеру Волині вручили бруківку із Інститутської, мовляв, аби той не забував про минулі події.

Про це стало відомо під час народного віча у Луцьку сьогодні, 13 квітня.

Під час власної промови останній запевнив громадськість, що докладе максимум зусиль, аби правоохоронні органи працювали так, «як потрібно». Серед основних проблем, які пообіцяв здолати новий начальник міліції – боротьба з корупцією. Саме це, на його думку, зможе повернути довіру громадян до міліції.
На згадку про революцію очільнику міліції подарували шматок бруківки з вулиці Інститутської у Києві. Він сказав, що поставить її «на видному місці» у власному кабінеті, аби не забувати про минулі події.
Під час доступу до «вільного мікрофону» лучани запитали у Петра Шпиги, чи будуть допускати до «крісел» «хабарників», на що правоохоронець відповів, що усі очільники високих посад будуть «проходити» громадські слухання, і лише після схвалення їхніх кандидатур лучанами вони зможуть претендувати на певні посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Olha Показати IP 13 Квітня 2014 16:05
усі очільники високих посад будуть «проходити» громадські слухання, і лише після схвалення їхніх кандидатур лучанами вони зможуть претендувати на певні посади.------------------------------------------В перекладі це означає,що всі ,хто пройшов фейс -конторль у бандюків будуть у корита.
Її її до Olha Показати IP 13 Квітня 2014 16:37
Бандота тепер погоджує призначення ментів, майбутнього на Волині не має!!! Ідіть в минуле вітаємо безчинства та розгул бандитизму!!! Що хотіли того й маєте, тепер тіштеся безпредєлом!!!
дідо Показати IP 13 Квітня 2014 16:19
Чиновницько-ментовська мафія кусає лікті зараз, бо прийдеться жити на зарплату або йти торгувати на базарі.
Ганьба Показати IP 13 Квітня 2014 16:23
Ганьба.........
Олена Показати IP 13 Квітня 2014 16:25
Я б на місці шмиги відмовилася від такого сумнівного віче. міліція повинна нас захищати від саме таких віче й сумнівних осіб типу данильчука та гузя..щось багато повноважень на себе взяли. хочу того.хочу другого. треба по професіоналізму. А Шпига не е навіть середнім і
дідо до Олена Показати IP 13 Квітня 2014 16:34
Людей треба захищати від клімчуків-швидких. За часи ригів міліція перетворилася на бандформування.
Дуня Показати IP 13 Квітня 2014 16:33
просто жах... дочого дожилися.
Вільна Волинь Показати IP 13 Квітня 2014 16:54
Волиняни, це все до пори до часу...він же потім їх всіх під різними предлогами пересаджає. Не журіться, потерпіть ще трошки!
Олесь Показати IP 13 Квітня 2014 17:54
потрібно зробити як у грузинів-розігнати всіх до чортової матері,а набирати в органи професійно та фізично підготовлених хлопців на конкурсній основі(як до інституту),а держава повинна виступити гарантом з повним захистом та соцпакетом,щоб їм було що втрачати,тоді й служити народу та державі буде гідно......
Сепаратист Показати IP 13 Квітня 2014 18:06
коментар було видалено
лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 18:15
які громадські слухання ? на хвилі патріотизма під видом ПС прийшли бандити, наркомани і всяка нечисть .....не за таку Україну помирали люди !
Мвс Показати IP 13 Квітня 2014 18:18
Шпизі успіхів.Якщо його команда стара то про які зміни він може говорти .Бери шинель ....
Лучанин до Мвс Показати IP 13 Квітня 2014 23:50
До речі, їхав сьогодні по ківерцівські та по рівненській, побачив що жінки старовинної професії знову на траси вийшли. Дожились.
протоН Показати IP 13 Квітня 2014 19:04
кучмістів гузів та івахівих в топку шибів та кривицьких туди ж досить разом з церковниками народну землю розтягувати. Зрозуміло що козам та півням ((таким як цей вище о 18:15)) новий начальник чужак надто бояться що у них хабаря натурою не візьме.
Волинянин Показати IP 13 Квітня 2014 20:13
Поведінка т.з."майданівців".з періодичними "вмставами" на площах нагадує "пацанву",як любителів похизуватись своєю ніби значимістю.Краще б прокуратура ,чи міліція зайнялась перевіркою,хто є хто серед цих революціонерів,аби відсіяти самозванців та відверту шпану,раз вони самі цього не роблять,бо так можна дискредитувати благі наміри.
Рита Показати IP 13 Квітня 2014 22:14
Дибіли б**я інших слів НЕМАЄ. Подивіться що в країні робиться а ці придурки (з обох сторін) чим займаються. Скільки можна у войнушки гратися. Догралися вже до справжньої війни і не розумнішають(((((
лпдмуа а простише и Показати IP 13 Квітня 2014 23:27
я нічого некоментую -на фото все сказано тільки невидаляйте (хто нескаче той москаль ) скажіть а крім цих вистав до роботи коли приступлять ????
Олесь Показати IP 14 Квітня 2014 08:00
Жаль цього полківника. БАЖАННЯ БУТИ НА ГЕНЕРАЛЬСЬКИЙ ПОСАДІ ПЕРЕВАЖИЛО ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД. нІКОЛИ мент НЕ ПІШОВ БИ НА УКЛІН ДО ГОПНІКА І РАЕКЕТИРА. Бо мент. Антогоніст. Але прийшов час мусорів. Жаль
лпдмуа а простише и до Олесь Показати IP 14 Квітня 2014 08:25
а ти Олесь нежалій просто нарід ще в шоці як ця готельна повія получила таку посаду : Поки ще но скоро все стане явним -почнуть журналісти свое розлідування а де ти в його біографіі мента побачив ? послужний список почитай звір із автобіографіею і зробиш прогноз краще ностердамуса
Анонім до лпдмуа а простише и Показати IP 14 Квітня 2014 08:49
Мент - це професія, Це круто. Як центуріон у Римі. А ці , з "врученою бруківкою" - мусора. Може готельні - не знаю. Та пихід на уклін до гопніків, за посадою- -мусор, однозначно!!!
333 Показати IP 14 Квітня 2014 08:10
Вже тиждень ті дебілоїди збираються їхати на схід, але щось дальше мови у них не получається. Тут ще комусь щось розкажуть, десь когось пресануть, а там треба дійсно захищати Україну.
Шпизі Показати IP 14 Квітня 2014 09:24
Петре Петровичу, мені щиро жаль Вас. Здається, непоганий хлопець, а з гопотою звязався і починаєш танцювати під їх дудку. Запамятай - вони тебе породили - вони тебе і зїдять, зіллють, як ..... в унітазі.