USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Головний освітянин Волині вийшов з ПР

21 Лютого 2014 17:11
Начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Олександр Хомич написав заяву про вихід з лав Партії регіонів.

Про це повідомив заступник голови Волинської обласної ради Ігор Гузь. Підтвердженням цього також є заява Хомича, яку він написав 21 лютого на ім’я Старовижівського осередку партії.

Нагадаємо, що Олександр Хомич до призначення на посаду начальника управління освіти і науки Волинської ОДА у 2010 році займав посаду першого заступника голови Старовижівської РДА.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Іван Показати IP 21 Лютого 2014 17:15
А не пізно Саша?
Ваня до Іван Показати IP 21 Лютого 2014 23:18
Того хитрожопого і так ніхто не терпів, а тепер ще й не боїться. Він думає йому гузь посаду дасть))) гігі
Анонім до Ваня Показати IP 21 Лютого 2014 23:22
Він знавець своєї справи - Хомича в опозиції поважають.. Особливо Сташенко...
дідо Показати IP 21 Лютого 2014 17:21
Чинуша повинен відповісти за побори у школах та дитсадках на Волині.
РБ Показати IP 21 Лютого 2014 17:38
Карнаухова - регіоналка у Львові сховалась (нач. упр. молоді та спорту ВОДА)
працівник освіти Показати IP 21 Лютого 2014 17:57
Хомич! Майте достоінство напишіть заяву трохи іншого плану! А не по тій причині що хочете лишитись при посаді!
Працівник освіти 2 Показати IP 21 Лютого 2014 17:59
Так! Мав би гідність - пішов би з посади, а не після всього, дочекавшись, куди вітер повіє, з партії виходить. Нема, значить, гідності. Не було! Була б - не прислужував би ПР.
Анонім до Працівник освіти 2 Показати IP 21 Лютого 2014 18:04
Ну давай ще одну заяву!!!! Покажи що достойний!!!!! Ждеееемммоооооооооооо!!!!!! УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 21 Лютого 2014 18:07
А коли Клімчук з Башкаленком возив до Києва на погодження, ПР була індульгенцією? Май мужність та напиши заяву про відставку! Такий вихід з ПР не врятує на посаді! А Курилюк-друг та наставник дав добро?
Бліннн до 123 Показати IP 21 Лютого 2014 18:24
ПІДТРИМУЮ! ЖДУ!
Освітяни до 123 Показати IP 21 Лютого 2014 18:32
відставка! відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!відставка!
Хомичу до Освітяни Показати IP 21 Лютого 2014 19:36
Не "-1", а ВІДСТАВКА!!!!
Анонім до 123 Показати IP 21 Лютого 2014 19:53
хто б його такого в начальники взяв без парткивка???? Він нікокой
Анонім до 123 Показати IP 21 Лютого 2014 20:11
Так заява на Курилюка написана.
Скептик Показати IP 21 Лютого 2014 18:29
Бегут крысы, бегут!
Камінчук Показати IP 21 Лютого 2014 18:39
Допоможіть освітянам Камінь-Каширщини позбутися ще одного недолугого керівника-вискочки Пася В.І. Набрид своєю тупізною і хабарництвом.
Вчителька Леся Показати IP 21 Лютого 2014 18:43
Якби лише вiд Хомича О.С. залежала волинська освiта вiн би навiв порядок, як це зробив у Вижiвцi та районi. Я його поважаю незалежно вiд полiтичного маркування.
Вчительці до Вчителька Леся Показати IP 21 Лютого 2014 18:51
він потрібен Старій Вижві!!! Хай би повертався!!!!!!!!!!!!!!!!!
пусіпусі до Вчителька Леся Показати IP 21 Лютого 2014 19:07
удічі йому на посаді... директора... сільської школи - це його рівень
Азіров до пусіпусі Показати IP 21 Лютого 2014 19:13
Павлінко тік і не дочіківся ніпису на його кібінеті.....
Анонім до Вчителька Леся Показати IP 23 Лютого 2014 18:58
А від кого вона ще залежить? Він же кажуть "начальник"?
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 19:00
Вас чекают Старовижівчани!!!! Поверніться!!! Будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вчителька Леся Показати IP 21 Лютого 2014 19:22
Мудрi люди потрiбнi завжди i всюди.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 19:40
відстівка!!!
освітянка Показати IP 21 Лютого 2014 22:23
Хомич -професіонал, а професіонали потрібні при будь-якій владі. незалежно від полічних поглядів.
Анонім до освітянка Показати IP 21 Лютого 2014 22:28
Тьху! Збирай речі і їдь за ним в Стару Вижівку)))) Прохфесіоналко. Скільки б ниточка не вилась - кінець буде. Чи він тебе споює, що його професіоналом називаєш?
теж освітянка до освітянка Показати IP 21 Лютого 2014 22:38
Професіонал був, Войтович, Попович, Махомед, Бойчук, Нісімчук і багато інших, про Хомича на жаль цього сказати не можна, в якій би він партії не був.
НОНА Показати IP 22 Лютого 2014 00:52
Філософія життя. Яка партія при владі, в таку партію і чиновники вступають як що хочуть посаду отримати. Справжніх партійців тих хто прийшов по переконанням, а не заради влади практично немає. Не модно це зараз, в моді політична проституція. Такі ми українці по своїй суті. Сумно.
2 Показати IP 22 Лютого 2014 07:05
Пізно вже
Анонім до 2 Показати IP 22 Лютого 2014 11:53
СПРАВЕДЛИВИЙ БОЖЕ, ЗРОБИ ТАК, ЩОБ ВІН ЗВІЛЬНИВСЯ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!!!!!!!!
i до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 00:04