Голову Сумського суду «взяли» на хабарі у 26 тисяч доларів
Голову Сумського господарського суду викрили на отриманні неправомірної винагороди.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Оперативники задокументували, що суддя вимагав з місцевого бізнесмена понад двадцять шість тисяч доларів за «вирішення» земельного питання.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Оперативники задокументували, що суддя вимагав з місцевого бізнесмена понад двадцять шість тисяч доларів за «вирішення» земельного питання.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Ба
Показати IP
1 Листопада 2017 21:44
А ВИ ЩЕ ВОЛИНСЬКІ СУДИ ПЕРЕВІРТЕ
Жучок М.
Показати IP
1 Листопада 2017 22:42
Як ВОВКА не годуй ,- він в ліс дивиться . Це я про надвисокі зарплати суддів ...!!!
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.