USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Затриманого на хабарі працівника СБУ посадили під домашній арешт

24 Січня 2017 18:44
Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Олег Ющук обрав міру запобіжного заходу працівнику СБУ, якого затримали за підозрою у повторному отриманні неправомірної вигоди.

Судове засідання відбулось у вівторок, 24 січня, інформує ВолиньPost.

Нагадаємо, що військового контррозвідника Анатолія Семенюка затримали в понеділок, 23 січня.

Відповідно до ухвали слідчого судді Семенюк перебуватиме під домашнім арештом та носитиме електронний браслет.

Водночас суд розглядає клопотання про відсторонення силовика від посади на час розслідування.

Як повідомлялося, 23 січня у Луцьку під час одержання хабара затримали полковника контррозвідки Служби безпеки України (СБУ). Контррозвідник отримав неправомірну вигоду в розмірі 15 тис. грн від військовослужбовця Луцького прикордонного загону за ненаправлення до правоохоронних органів інформації щодо можливої протиправної діяльності останнього, нібито пов'язаної з незаконним переміщенням товарів через держкордон України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
SS Показати IP 24 Січня 2017 18:53
Україну розвалять дуже скоро з таким підходом до справи
Андрій Показати IP 24 Січня 2017 19:08
На холоду воду й сухарі, а не домашній комфорт. Суперово. Тепер сліди заміте, заявника залякають, а через кілька місяців поновлять на посаді і підвищення по службі. Так у нас працює судова система. Прочитаєте цей пост через півроку і скажете, хто був правий.
Скептик Показати IP 24 Січня 2017 19:37
А що в СІЗО для нього місця немає ...??? Нам кажуть ,що перед законом всі рівні . Але забувають продовжувати , що в Україні закон, як дишло - куди направив туди і вийшло ...
земний Показати IP 24 Січня 2017 19:44
Все таки - Семенюк полковник чи підполковник?
Швондер до земний Показати IP 24 Січня 2017 21:56
Полковники командують полками, а це так - фуєта товстоморда.
1 Показати IP 24 Січня 2017 21:40
SS МИ ВЗНАЄМО ХТО ТИ І ВСІМ РОЗКАЖЕМО ЩО ТИ ДРО...