Гра «Волині» – це не футбол взагалі, – гравець «Таврії»
Захисник «Таврії» Саша Джуричич вважає, що «Волинь» в останньому матчі із «Таврією» грала дуже грубо, а арбітр порушення пропускав мимо уваги.
Про це він сказав, коментуючи гру «Волині», – інформує сайт СК «Таврія»
«Волинь» грала дуже грубо, – зазначив він. – У верховій боротьбі гравців суперника раз у раз пускали в хід лікті й кулаки. На жаль, арбітр часто залишав подібного роду порушення правил поза увагою».
На думку Джуричича, Майкона суддя взагалі повинен був вилучити з поля після того, як бразилець спочатку розбив голову Гуменюку, а потім відправив у нокаут Монахова.
«Чесно кажучи, такого «брудного» футболу за свою кар'єру і не пригадаю. Гра у виконанні «Волині» – це не футбол взагалі: може, баскетбол чи хокей, може, бої без правил», – додав він.
Нагадаємо, гра між Волинню і Таврією відбулася 16 липня у Луцьку і закінчилася нічиєю – 2:2.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він сказав, коментуючи гру «Волині», – інформує сайт СК «Таврія»
«Волинь» грала дуже грубо, – зазначив він. – У верховій боротьбі гравців суперника раз у раз пускали в хід лікті й кулаки. На жаль, арбітр часто залишав подібного роду порушення правил поза увагою».
На думку Джуричича, Майкона суддя взагалі повинен був вилучити з поля після того, як бразилець спочатку розбив голову Гуменюку, а потім відправив у нокаут Монахова.
«Чесно кажучи, такого «брудного» футболу за свою кар'єру і не пригадаю. Гра у виконанні «Волині» – це не футбол взагалі: може, баскетбол чи хокей, може, бої без правил», – додав він.
Нагадаємо, гра між Волинню і Таврією відбулася 16 липня у Луцьку і закінчилася нічиєю – 2:2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Оксана
Показати IP
19 Липня 2011 15:37
От козел. Ця Таврія симулянти взагалі. Це вони на кожній секунді нашим під ногу ставили та падали від вітру. Лохи.
МиколайЧИК
Показати IP
19 Липня 2011 16:54
Та пішли вони, татари довбані.Припхалися до нас і ще жаліються.
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.