USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Графік подачі гарячої води у Луцьку пропонують змінити

10 Грудня 2015 10:36
У Луцьку запропонували продовжити подачу гарячої води після 22:00 години, а натомість відключати воду в обідню пору, – пишуть «Хроніки Любарта».

Відповідну петицію опублікував Роман Осадовський на сайті Єдина система місцевих петицій 9 грудня.

Зі слів чоловіка, графік подачі води у Луцьку є незручним для містян, які працюють у другу зміну, або ж для сімей, де є малі діти.

«Зокрема, часто буває, що люди, які працюють позмінно (ІІ зміна), не завжди можуть потрапити додому до закінчення подачі гарячої води, чи в когось є малі діти, яких перед сном потрібно купати», – зазначив лучанин.

Тому Роман Осадовський пропонує продовжити подачу гарячої води хоча б до 23:00 години і відключати воду в обідню пору.

До того ж, запевнив чоловік, прийняте рішення про встановлення графіків подачі гарячої води є дещо несправедливим.

«Метою встановлення графіків подачі води є економія газу, і виходить, що на будинки, де є автономне опалення, ця економія не розповсюджується»,- написав він.

Щоб петицію розглянули органи місцевої влади, вона повинна набрати 300 голосів зареєстрованих користувачів. До закінчення голосування залишилося 13 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучани Показати IP 10 Грудня 2015 10:50
Комусь зручно,комусь незручно. Ті,що працюють в другу зміну,як правило більше заробляють, то ж нехай поставлять собі бойлер. Вночі електроенергії багато і вона дешевша.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2015 11:02
Ви ліпутати- олігархи не маєте чим зайнятися?Краще менше крадіть, а цей графік нормальний. А то ви знову відключите гарячу воду,бо вам непотрібна у ваших вілах все автономне. Вам начхати на нас простолюд.
ЛУЧАНИН Показати IP 10 Грудня 2015 11:03
СКОРО В СТИРУ БУДЕТЕ МИТИСЯ ,БАБА СОКОЛОВСЬКА БУДЕ РУЛИТИ ЛУЦЬКТЕПЛОМ
Отто до ЛУЧАНИН Показати IP 10 Грудня 2015 11:42
Не захлинись власною жовчу.
Дарина Показати IP 10 Грудня 2015 11:08
дякую але не відключайте хоч літом воду а то боюсь що знову те ж саме.шановний мер подумайте про людей ми ж віримо у вас
Лучанка Показати IP 10 Грудня 2015 11:30
Цілком хороша ідея, щоб вода була хоча б до 24.00год.А вдень - може і не бути. В м.Чернівці вода подається з 06.00 до 09.00год та з 18.00до 24.00год - і люди живуть.
Отто до Лучанка Показати IP 10 Грудня 2015 11:48
А в Африці взагалі гарячу воду не подають. І люди живуть.
Волинянин до Отто Показати IP 10 Грудня 2015 22:41
Да и с водой там туго !
волинянка до Лучанка Показати IP 10 Грудня 2015 11:58
А в школах, дитячих садках, лікарнях- як мити посуд.і прибирати холодною водою, хтось думає про тих людей.які потребують гарячої проточної води для виконання своїх посадових обовязків!!!!!
Лучанин до Лучанка Показати IP 10 Грудня 2015 12:33
Так і виїдіть на ПМЖ в Чернівці, коли так подобається. І чому обовязково треба виключати, а не забезпечувати всіх водою. Я проживаю біля Північного ринку і проблема з відсутністю води мені знайома. Чи хочете жити за правилом "мені добре, коли комусь погано".
МАМА Показати IP 10 Грудня 2015 12:44
А ви думаєте що там де є діти в день вода не потрібна... Дітей можна помити і до 22. 00. А в день вода гаряча просто не обхідна!!!!!!
Няня Показати IP 10 Грудня 2015 14:03
Це повний маразм щодо зміни графіку... Із запропонованим графіком люди взагалі не будуть бачити гарячу воду в своїх домівках. Із-за 300-т людей, які підпишуться під цією пропозицією, буде страждати ціле місто!!! От і поставте собі бойлера, кому бракує води гарячої ввечері помитись.
Лучани Показати IP 10 Грудня 2015 15:28
...мозги б собі відключили, кінець кінців, скільки можна іздіватися над тими людьми ?!!!!
хочу гарячу воду Показати IP 10 Грудня 2015 16:56
Для чого відключити в обід- потрібно просто продовжити до 23-00, це дійсно не зручно, сама в таких умовах живу, та саме цікаво, що і в 7-00 гарячої води немає- плачу більше за літню воду.р -н. Кравчука!
Наташа Показати IP 11 Грудня 2015 08:59
Я теж проти такого абсурду, це котельню зупиняй на годину, а потім знову запускай? Нехай все залишається, як є. Дістали уже зі своїми божевільними ідеями.
Володимир Показати IP 30 Грудня 2015 23:12
Графік це збагачення луцьктепла, тому, що тече вода гаряча чи холодна платимо ми графік повинен бути до 24 години
Небайдужий Показати IP 30 Грудня 2015 23:38
Вода має бути 24 години на добу! Ціна яку ми платимо це передбачає! І не зрозуміло які ще такі графіки, у вас, що стоять лічильники які дійсно рахують гарячу воду? Графіки придумали для збагачення власників луцьтепла!