USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку відновлять постачання гарячої води

26 Травня 2021 10:27
Після підписання нової угоди з «Нафтогазом України» ДКП «Луцьктепло» зможе відновити постачання гарячої води у помешканнях містян.

Про це стало відомо 26 травня під час 12-ї сесії Луцької міської ради.

Луцький міський голова Ігор Поліщук нагадав про кризову ситуацію, яка склалася в усій країні, з постачанням газу та відключенням гарячого водопостачання. Наразі багато міст України залишилися без гарячої води.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів не продовжив дію Положення про покладення спеціальних обов’язків та припинив регулювання ціни на газ для комунальних підприємств теплоенергетики.

Читати ще: Тарифи зростуть. Із 20 травня лучани можуть залишитися без гарячої води

Як повідомив мер, у результаті багатьох дискусій та зустрічей вдалося досягти попередніх домовленостей щодо продажу газу за ціною 7400 гривень за 1000 кубометрів газу, скасування передоплати та подобового визначення обсягів газу.

Ці домовленості дозволять відновити газопостачання ДКП «Луцьктеплу» та відновити постачання гарячої води лучанам.

Зараз «Нафтогаз України» готує нові угоди, після підписання яких вдасться відновити гаряче водопостачання.

Ігор Поліщук подякував усім небайдужим за допомогу в переговорах, зокрема нардепу від Луцька Ігорю Палиці, Асоціації міст України, мерам інших міст, які брали участь у перемовинах.

Як додав, після підписання угоди з «Нафтогазом України» «Луцьктепло» почне відкликати з відпусток працівників котелень і готуватися до відновлення постачання гарячої води.

«Сподіваюся, що всі домовленості будуть досягнуті», – наголосив Ігор Поліщук.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Пффф Показати IP 26 Травня 2021 11:11
Ну і нащо? Краще б з опалення разом осінню включили.
Да уж до Пффф Показати IP 26 Травня 2021 11:29
То не включай гарячу воду, якщо тобі не треба. Ніхто ж не заставляє нею користуватися. А нормальні люди потребують гарячої води , як мінімум щоб кожного дня митися.
Сергій до Да уж Показати IP 26 Травня 2021 11:47
У нормальних людей є бойлери, щоб не платити по здирницьких тарифах. Ще б опалення відключили і дозволили індивідуальне.
Крук до Сергій Показати IP 26 Травня 2021 12:07
Якщо кожен поставить собі бойлера, то не витримають електромережі. Тоді ше й без світла будем сидіти. Клас!
Анонім до Крук Показати IP 26 Травня 2021 12:56
Вимагайте модернізацію електромереж в такому випадку.
Богдан Сташинський Показати IP 26 Травня 2021 11:54
Палиця молодець !!! Едина політична сила яка хоч трохи зачухалася за інтереси Лучан ...
Лучанка Показати IP 26 Травня 2021 12:46
Цікава позиція у деяких лучан...Встановлювати чи ні бойлер,це справа кожного,але якщо я живу в квартирі,і там передбачено постачання гарячої води,то вона повинна там бути...Я так само можу сказати,що можна і холодну воду з криниці возити...
Акначул до Лучанка Показати IP 26 Травня 2021 20:39
Повністю з вами погоджуюсь
Ігор луцький Показати IP 26 Травня 2021 14:18
Гаряча вода від ЛТ вигідна тим ,хто не має в квартирі лічильника а в квартирі проживає декілька квартирантів.Будинкові лічильники ЛТ не спішить встановлювати,тому тарифи їхні приймаються на основі серєдньо потолкових розрахунків.
Ангст Показати IP 26 Травня 2021 15:54
Якого числа відновлять постачання гарячої води?
Ісса Ндойє до Ангст Показати IP 27 Травня 2021 19:13
Воду подадуть взавтра, але перед цим треба начистити пику Скорупському ...