USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гривня укріплюється, долар падає

15 Квітня 2014 13:19
Долар на міжбанку за станом на 12:00 впав до 12,2000/12,4500 гривні проти 12,6000/13,0000 гривні на відкритті торгів.

Російський рубль подешевшав до 0,3389/0,3458 грн проти 0,3505/0,3616 грн, - пише ТСН.

Торги євро відкрились котируваннями 17,4018/17,9570 грн, а до 12:00 ціни опустилися до 16,8320/17,1830 грн.

Нагадаємо, що долар в обмінниках подешевшав на 26 копійок, а євро "схуд" на 40 коп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
гузь Показати IP 15 Квітня 2014 13:27
невже ми не побачимо євро-20.12?
валюта Показати IP 15 Квітня 2014 13:28
Це наслідки підписання першої угоди про транш 1 млрд. з США. Дадуть ще кредитів - ще курс впаде, це все очікувалось. але хтось і добре "нагрівся" на людях! Тепер і ціна на бензин потроху повинна піти у низ і підвищувати ціну за проїзд у маршрутках, може, не прийдеться?!:)
НАТО до валюта Показати IP 15 Квітня 2014 18:44
Чекай.А за транш будеш росплачуватись ти i дiти твои й внуки
ціна на бензин Показати IP 15 Квітня 2014 13:41
"бензин потроху повинна піти у низ",- а вот и фиг вам... Идет старый, добрый "загон оленей"...
бля Показати IP 15 Квітня 2014 13:56
.а почему так бензин не упал....пусть барыги скажут шо бенза в долларе заложена по 18...и не пиздят.по ящику.а баксы уже по 12..-и барыги ЦУмовские скидывают нал..разговор идет по 10.так где власть АУ..гуууууу
Волинянка до бля Показати IP 15 Квітня 2014 14:02
Бідний бідного човпе - так в Україні було і буде. І всі тішимося. Робіть націнки, але в межах розумного.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 14:51
Ну накінець-то, якщо хунта зможе посилити економіку і підвищити рівень життя(немаю поняття як), то я проти них і слова не скажу.