USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Гунчик надав правоохоронцям речові докази «яєчного нападу»

26 Серпня 2014 15:20
Голова облдержадміністрації підтвердив, що подав заяву в правоохоронні органи про напад під час зустрічі з активістами.

Про це він розповів під час брифінгу 26 серпня.

Голова ОДА підтвердив, що подав заяву в міліцію, в якій йдеться про те, що під час виконання службових обов’язків на нього вчинили напад, який трактується як хуліганство.

«Я надав речові докази, які у мене були і відповідні органи проводять розслідування», - повідомив Володимир Гунчик.
Нагадаємо, під час незапланованої зустрічі активістів області із головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком, яка відбулася після відеоселекторної наради в Інституті післядипломної освіти, об голову керівника найвищого органу виконавчої влади регіону розбили яйце. Зі слів активістів, це зробив свободівець із Старої Вижівки.

Голова облдержадміністрації відразу зробив заяву про те, що звернеться в правоохоронні органи з приводу перешкоджання його професійній діяльності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Оксана Показати IP 26 Серпня 2014 15:25
Гунчик хоче до Башкаленка. Говоримо Гунчик, а розуміємо Клімчук!
"№ до Оксана Показати IP 26 Серпня 2014 18:23
Треба взяти на еспертизу білкову структуру яйця, яке розбилося об голову керівника найвищого органу виконавчої влади регіону і белок на речових доказах. Як що він вже помив голову то нічого не доведе. Яке падіння!
лучанка Показати IP 26 Серпня 2014 15:32
це ще тільки початок ,шановний
Суд укрів Показати IP 26 Серпня 2014 15:35
Старовижівського полішука на палю.
Анонім до Суд укрів Показати IP 26 Серпня 2014 20:02
Нов..нов..нов -камінькаширського..
Ні Показати IP 26 Серпня 2014 15:37
Ні це вже кінець Гузю, Пирожку та Климчуку
Анонім до Ні Показати IP 26 Серпня 2014 16:15
Який дурень порівняв Гузя з Клімчуком То є дві різні полярні особи. Гузь дійсно молодий українець, а Клімчук український полішук но продажний як маріонетка
Волиняка до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 17:39
Дійсно дурень порівняв Гузя з Клімчуком То є дві різні полярні особи. Гузь молодий і дуже нахабно-продажний.Нагавкав сопляк собі шикарну посаду і ложив він на вас всіх!Поставити пацана який ніодного дня не робив на роботі - це воістину злочинне рішення!
111 Показати IP 26 Серпня 2014 15:39
мдаааааааааааа.............до цих дебілів "активістів"....потрібно методи приміняти як хоча б в Росії.....а наш Петя і Гунчик соплі жують...................та в каталашку тих предурків..а потім дати палюг щоб шкіра полопала на тих місцях на яких сидять...
закон Показати IP 26 Серпня 2014 15:41
Яйцекида - до відповідальності.
читач Показати IP 26 Серпня 2014 15:42
гунчик форева.....
Patrik Показати IP 26 Серпня 2014 15:44
Даремно ви так різко про обласного очільника... Судячи з останніх подій, виявилось, що він хлоп з твердого тіста, а це свідчить про те, що волинянам вигідно запрошувати нашого губернатора на Великодні свята.
Анонім до Patrik Показати IP 26 Серпня 2014 16:00
Бідолаха і не забили,а жаль.Це не раби на заводі, на яких він наклав. Жили при ньому його підхалимники. цЕ ТОЧНО ТІЛЬКИ ПОЧАТОК,НІХТО ТЕБЕ НЕ БОЇТЬСЯ ,МОЖЕ КРАСТИ ВЖЕ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕШ.аЛЕ НІ.ДАЛІ БУДЕ
Patrik до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 16:59
Все це так, але ж поки він не змінився... Це ж треба, яке нахабство: сам своєю головою розбив старовижівському свободівцеві яйце і ще в суд на нього подав! А хто допоможе потерпілому, який в суді тепер дискантом буде відстоювати свої права?
віктор Показати IP 26 Серпня 2014 15:59
гунчик подав речові докази...але єдиним речовим доказом було яйце яке розбилось..він явно подав не те яйце
Волинянин Показати IP 26 Серпня 2014 16:05
Тепер пожинають плоди, і такого ще буде багато!
Віктор Показати IP 26 Серпня 2014 16:08
Воно звичайно яйцями кидатися геть нецивілізовано. Але з іншої сторони - в такій ситуації іще й в міліцію звертатися? Складається враження, що просто намагаютсья відвести увагу від спроби Гунчика уникнути розмови з активістами
123 Показати IP 26 Серпня 2014 16:11
коментар було видалено
123 Показати IP 26 Серпня 2014 16:12
ще б штани підмочені надав би в якості доказу.....це не губернатор...однозначно...
До 123 до 123 Показати IP 26 Серпня 2014 19:09
Губерній і губернаторів в Україні немає.Голова,очільник адміністрації.А бігти в міліцію за такої дрібниці просто смішно.не гранатою ж в його кинули.Мужик нормальний зупинив би провокацію проти себе і публічно при свідках поговорив з яєчним снайпером.Герої сцикливі з натовпу.Відкрито претензії і вимоги в очі - слабо? Я Не адвокат Гунчику,але в такій дитячій ситуації просто смішно.Мужиком треба бути обом учасникам конфлікту.
віктор Показати IP 26 Серпня 2014 16:13
янукович також після яєчного попадання подавав у міліцію...гунчик не відрізняється від свого колишнього патрона
ЕН до віктор Показати IP 26 Серпня 2014 18:31
А що призначив суд республіканському яйцекидателю? Чи за принципом"Наказувати не можна помилувати"
віктор до ЕН Показати IP 26 Серпня 2014 22:58
янукович його простив
Волиняка Показати IP 26 Серпня 2014 17:40
Гунчик повторює помилки "Золотого батона",добре хоч в обморок не впав.
активіст Показати IP 26 Серпня 2014 18:19
Які на///активісти? Активістів там і близько небуло... Купка недомірків, які захищають купку свиней (колишніх очільників РДА) якіх зараз звільняють с посад. Люди, не будьте тупими, вмійте читати крізь рядки тексту...
Цікаво Показати IP 26 Серпня 2014 18:37
Не зрозуміло останне фото. Жінчі ноги+чоловічі ноги і на підлозі якась слиз. Тут мабуть щос не те,
кук до Цікаво Показати IP 26 Серпня 2014 19:29
Автор молодець. Як скомпонував три фото.Перше Очильник сидить і жінка. Друге- незрозуміло,тільки, очильник роздягаеться , чи одягається. Трете - ноги чоловічі і жіночі. Еротичний слайдофільм. Да щей про чиїсь яйця пишуть.
ПРОСТО Показати IP 26 Серпня 2014 18:37
Один, шарахнутий яйцем, вже був...закінчив не дуже якось...
ЯКС до ПРОСТО Показати IP 26 Серпня 2014 18:56
Закидання яйцем не є позор тоді, коли людину в яку його кинули, на слідуючий день запросив яйцекидунів і вияснив причини такої дії. Адже саме яйце-це те з чого виникає життя. Тому людина, у яку попадає яйце стає ще більш життедіяльним,з врахуванням пропозицій на гідне життя яйцекидунів. На яйцекидунів не треба агресувати, з ними треба розмовляти. Інша справа,якщо б кинули камінням, чи "тупим предметом". Думайте обидві сторони і будьте мудрі.
Корінний лучанин до ЯКС Показати IP 26 Серпня 2014 19:39
Не можу не погодитись! Гунчик , "бідний", як образився. А пригадуєте, як в БУША туфлею кинули? І все нормально потім обійшлося і Буш вибачив. Але Гунчик далеко не Буш. В Гунчика дурні амбіції аж зашкалюють до противного!!! Якби в Гунчика трошки мізки працювали б, то він після цього переговорив із людьми по хорошому за чашкою чаю із печивом, але він цього робити не вміє!! Це просто бувший КОМУНЯКА . Якби це ,приміром, сталось на АВТОЗАВОДІ , то будьте певні на 100% . він цю людину звільнив би одразу.
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 20:07
Кидатись яйцями та в голову, ну недопустимо.Але таваріщу Гунчику краще піти..автозавод був нем малим підприємством..і багато людей добре знають партєйного хроняку..але яйцем та в голову..ні-ні не вольно