«Гинуть діти. Я цього ніколи не хотів», – ЗСУ взяли у полон російського артилериста
Українські бійці захопили в полон командира вогневого взводу установок «Ураган».
Міхєєв Артем Андрійович із 30 бригади реактивної артилерії ЗС РФ передає привіт у місто Улан-Уде своїй дружині та 4-місячній доньці.
Поки донька Артема мирно спала вдома у Росії, її тато вбивав українських дітей реактивними системами залпового вогню. Тому що він – командир вогневого взводу установок «Ураган».
Читати ще: Ви – ціль № 1: спецпризначенці ЗСУ попередили артилеристів РФ, які обстрілюють мирне населення
Судячи з його слів, напередодні він подумував звільнитися з лав збройних сил РФ.
«Те, що я не відмовився тоді – помилка. Те, що вийшло, що я тут побачив... Гинуть діти. Це не жарти. Я цього ніколи не хотів. Тому пробачте. Просто живіть нормально, щоб це не повторювалося те, що я бачив в Україні. Бомбардування... Те що нам кажуть по телевізору – неправда. Довбають по будинках», – звернувся він до рідних і попросив пробачення за те, що не звільнився з армії.Усвідомивши весь жах, що відбувається, Артем прийняв мудре рішення і здався, потрапивши під дію Женевської конвенції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Міхєєв Артем Андрійович із 30 бригади реактивної артилерії ЗС РФ передає привіт у місто Улан-Уде своїй дружині та 4-місячній доньці.
Поки донька Артема мирно спала вдома у Росії, її тато вбивав українських дітей реактивними системами залпового вогню. Тому що він – командир вогневого взводу установок «Ураган».
Читати ще: Ви – ціль № 1: спецпризначенці ЗСУ попередили артилеристів РФ, які обстрілюють мирне населення
Судячи з його слів, напередодні він подумував звільнитися з лав збройних сил РФ.
«Те, що я не відмовився тоді – помилка. Те, що вийшло, що я тут побачив... Гинуть діти. Це не жарти. Я цього ніколи не хотів. Тому пробачте. Просто живіть нормально, щоб це не повторювалося те, що я бачив в Україні. Бомбардування... Те що нам кажуть по телевізору – неправда. Довбають по будинках», – звернувся він до рідних і попросив пробачення за те, що не звільнився з армії.Усвідомивши весь жах, що відбувається, Артем прийняв мудре рішення і здався, потрапивши під дію Женевської конвенції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
скептик
Показати IP
3 Березня 2022 13:51
це так кожен вбивця попадає під дію якоїсь конвенції ?
Микола
Показати IP
3 Березня 2022 14:34
Поговорив з сім‘єю? А тепер треба розстріляти!
Володимир
Показати IP
4 Березня 2022 13:02
Є ВСІ ПІДСТАВИ ВВАЖАТИ СЛОВА ПОЛОНЕНОГО БРЕХНЕЮ.ДО ПОКИ НЕ ВЗЯЛИ В ПОЛОН, БУВ САМИМ "НЕПОБЕДИМЫМ АСВАБАДИТЕЛЕМ", А В ПОЛОН ВЗЯЛИ, ВІДРАЗУ З'ЯВИЛОСЬ РОЗУМІННЯ ТОГО ЩО КОЇВ... ВИНИКАЄ ПИТАННЯ: ЧИ НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ ВСІ ВОНИ ДУРНЯ? СХОЖЕ, ЩО ВСІ ЗАКІНЧУВАЛИ ОДНУ ШКОЛУ: НЕ ЗНАЛ, НЕ ПОНИМАЛ,НЕ ГОВОРИЛИ,ОБМАНУЛИ... ОДНІ НЕЗНАЙКИ
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.