USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Ідентифікували тіло загиблого в АТО лучанина

4 Квітня 2016 19:51
Згідно з результатами експертизи ДНК ідентифікували ще одного лучанина, який загинув у зоні АТО.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Сергій Миколайович Грибков загинув ще 5 вересня 2014 року у Старобельському районі Луганської області. Був похований як невідомий солдат у селі Чмирівка Луганської області.

Сергій Грибков народився 1 жовтня 1981 року. Закінчив ЗОШ № 7, Волинський державний університет імені Лесі Українки. Працював в органах прокуратури Волинської області. У зону АТО пішов добровольцем і ніс службу у складі батальйону «Айдар».

26 серпня 2014 року був призваний на військову службу по мобілізації до складу 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Сватівським районним військовим комісаріатом Луганської області.

Перепоховають Сергія Грибкова на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа. Про дату і час проведення громадянської панахиди за загиблим учасником АТО буде повідомлено пізніше.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щиріші співчуття родині та близьким Героя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 4 Квітня 2016 20:02
Світла і вічна пам'ять.
Знайомий Показати IP 4 Квітня 2016 20:03
Світла і вічна пам'ять.
Деп Показати IP 4 Квітня 2016 20:07
Жаль серегу толковий
Бурда Дмитро Показати IP 4 Квітня 2016 20:09
Хай земля буде пухом... Сергія Грибкова знав особисто, разом працювали. Він був хорошою людиною. Співчуваю друзям, рідним та близьким
Анонім до Бурда Дмитро Показати IP 4 Квітня 2016 21:06
Світла і вічна пам'ять. Сумує і памятаємо,як хорошого товариша.
Ігор до Анонім Показати IP 4 Квітня 2016 21:32
Вічна пам'ять! Пам'ятаєм, надіялись до останнього, що живий...!!! Толковий, розумний, справедливий, незламний. З великої букви людина..!!!
Світлана Показати IP 4 Квітня 2016 21:32
Назавжди в наших серцях....
Світлана Показати IP 4 Квітня 2016 21:41
Назавжди в наших серцях...
надія Показати IP 4 Квітня 2016 21:48
Сергія також знала особисто, хороша людина.Вічна память, дуже шкода
ольга Показати IP 4 Квітня 2016 22:23
Слава Герою
Володимир Показати IP 4 Квітня 2016 23:34
Такі Люди рідко трапляються серед прокурорів-вічна пам'ять і земля пухом!
Лілія до Володимир Показати IP 5 Квітня 2016 08:47
Знала Сергія особисто. Навчались в одній школі, росли в одному дворі. Надзвичайно порядна та вихована людина. Шкода, хлопців, які мали б творити майбутнє України. Доземний уклін батькам за виховання ТАКОГО СИНА!!!!!! Нехай земля йому буде пухом... Герої не вмирають!
Лілія Показати IP 5 Квітня 2016 08:41
Знала Сергія особисто, ходили в одну школу, мешкали в одному дворі. Надзвичайно вихована людина, хороший друг та син! Доземний уклін батькам за виховання такої дитини! Слава герою! Нехай земля йому буде пухом! Сумуємо разом з батьками...
Знайома Показати IP 5 Квітня 2016 10:16
Людина з великої літери, знала особисто.Сумуємо, тужимо...
Глядач Показати IP 5 Квітня 2016 10:35
Вічна Пам'ять! Герої не вмирають
віктор Показати IP 5 Квітня 2016 11:56
хороним хлопців а порох і гонтарєва в офшори бабло витягують ВІЧНА ПАМЯТЬ СЕРГІЮ.
Саша Показати IP 5 Квітня 2016 12:07
Я теж його знав, хороший хлопець був.. Вічна пам'ять!
Ліля Показати IP 5 Квітня 2016 14:47
Вічна память! Ви наш герой! Ви завжди житимете в наших серцях,адже віддали своє життя заради нас!
Біль....... Показати IP 5 Квітня 2016 15:34
Людина з Великої літери!!!! Вічна память, земля пухом!! Батьки, тримайтеся-хай Бог помагаю, плачуу
Анонім Показати IP 5 Квітня 2016 17:25
Світла пам'ять!
Знайомий Показати IP 5 Квітня 2016 22:07
Людина з добрим серцем,справжній друг,таких зараз мало...так шкода..
Тетяна Показати IP 6 Квітня 2016 12:06
Вічна пам'ять Герою України. Так тяжко і шкода найкращих синів країни які гинуть
Алла Показати IP 6 Квітня 2016 16:05
Багато їх пішло толкових... війни заберають найкращих на жаль.... так було завжди вічна пам'ять
Андрій Показати IP 6 Квітня 2016 22:38
Це наш колега і друг! Один з найпорядніших. Професіонал, щирий, веселий! Сумно, сльози в очах!
небайдужа Показати IP 7 Квітня 2016 12:58
вічна пам"ять!!!
Черкаси прокуратура Показати IP 8 Квітня 2016 22:04
Герой не умирает, родители пускай это знают...Помним,помним,помним,а пока помним он жив