USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Імена 14 загиблих під час заворушень в Одесі. Список

4 Травня 2014 15:00
Одесити складають список загиблих під час масових заворушень 2 травня - в МВС та СБУ, як і раніше, відмовляються підтвердити імена, посилаючись на таємницю слідства.

Поки відомі 14 імен загиблих. П'ятеро померли від вогнепальних поранень, четверо - в результаті падіння з будівлі Будинку профспілок. Усі вони місцеві жителі, - йдеться на УНІАН.

1. Бірюков Андрій, 1978 р.н. - вогнепальне поранення,
2. Брожевський Андрій, 1987 р.н. - падіння з верхніх поверхів,
3. Булах Віктор, 1956 р.н. - падіння з верхніх поверхів,
4. Вареникина Ганна, 1955 р.н. - задихнулася в диму,
5. Егорский Микола, 1976 р.н. - вогнепальне поранення,
6. Жульков Олександр, 1968 р.н. - вогнепальне поранення,
7. Іванов Ігор, 1987 р.н. - вогнепальне поранення,
8. Калин Анатолій, 1976 р.н. - падіння з верхніх поверхів,
9. В'ячеслав Маркін, 1969 р.н., депутат облради - помер в лікарні від ран,
10. Мішин Сергій, 1986 р.н. - загинув у вогні,
11. Негатуров Вадим, 1959 р.н., одеський поет - згорів у вогні,
12. Нікітенко Максим, 1982 р.н. - падіння з верхніх поверхів,
13. Петров Геннадій, 1985 р.н. - вогнепальне поранення,
14. Садовничий Олександр, 1954 р.н. - згорів у вогні.
Нагадаємо, 2 травня в Одесі загинули 46 осіб. Більшість тіл було знайдено на місці пожежі, їх важко впізнати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
))) Показати IP 4 Травня 2014 15:37
де радісні коментарі недоумків, які що лепетали про придністровців? за неофіційними даними, загиблих там удвічі більше, їх ховають на верхніх поверхах, щоб втихую винести з будівлі, бо на них видно сліди насильницької смерті. пожежу зробили, щоб сховати сліди. кретинське стадо дурнів, які дублюють фейки і радіють зі смерті українців. ви варті своєї участі, яка буде вже дуже скоро.
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:48
Вечная память Вам ГЕРОИ 2-го МАЯ. В этот день началась гражданская война. Те кто радуется ставит смайлики, либо умственно не полноценые и убогие, либо озверевшие ублюдки. К вам обращаться и тем более вступать с вами в полемику не буду. Бог вам судья.
))) до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:51
прекратите геройствовать. это жертвы. многие из них - люди, которые просто находились в здании и никакого отношения к стычкам на улице не имели. смерть не разбирает, кто герой, а кто нет. разбираться надо с живыми. с теми, кто еще сохранил способность думать.
Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 16:19
На первом этаже горевшего Дома профсоюзов обнаружены осколки от ампул. Стоит слабый запах аммиака. Специалисты утверждают, что это ОВ.
Дід Панас Показати IP 4 Травня 2014 16:21
"беззбройні патріоти" наносили вогнепальні поранення за допомогою магії?
Анонім до Дід Панас Показати IP 4 Травня 2014 17:09
ага фаєрболами
Olha Показати IP 4 Травня 2014 16:28
Очевидець травневої бойні сказав,що був біло -зелений дим.Тобто використовували проти активістів БІЛИЙ ФОСФОР!!!!!!! З Вікіпедії :" Это вещество (білий фосфор) воспламеняется при соприкосновении с воздухом, поэтому хранят его в воде. Применение белого фосфора даёт комплексный эффект — не только дым и пламя, но и психологический шок. По свидетельству исследователей характерной чертой применения фосфорной бомбы является обугливание органических тканей при сохранении одежды, а при вдыхании горящей смеси — выжигание лёгких. Масштаб поражения до 150 метров.". Тобто БІЛИЙ ФОСФОР був або в кулях,якими стріляли в активістів,або в пляшказ,які закидував ПС у вікна. ХУНТУ В МІЖНАРОДНИЙ ТРИБУНАЛ!!!!!!!!!!!!!!!
мв до Olha Показати IP 4 Травня 2014 20:47
а ще пишуть о на Волині нема свідомих людей, є і їх БАГАТО !!! ХУНТУ на трибунал !!
вік до мв Показати IP 4 Травня 2014 20:55
Ми є свідомі люди-хунту геть!За геноцид власного народу всіх під трибунал.
Лучанин до вік Показати IP 4 Травня 2014 22:25
Де ви бачите геноцид.Це відплата за скоєні злочини.
Ахметов до вік Показати IP 4 Травня 2014 22:41
Ось ви називаєте хунта.Але це брехня.І шкода.Справжній Піночет вже б давно б розстреляв всіх сепаратистів на стадіоні
911 Показати IP 4 Травня 2014 22:30
Тролів розвелося на вихідних! Самі з собою розмовляють, версії висувають і спростовують!
Бабак Показати IP 4 Травня 2014 22:32
Список бандитів,які будуть кормити хробаків)))))
ПРИГОВОР Показати IP 6 Травня 2014 05:34
КИЕВСКУЮ ВЛАСТЬ К ОТВЕТУ И СУДИТЬ. ВО, ФИГУ !!! ВАМ ОДЕССУ НЕ ПРОСТИМ!!!!!