USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Із волинського неба падав африканський пісок, – екологи

1 Березня 2016 18:00
Дощ із коричневим осадом, який випав на Волині, не несе небезпеки для краян, - у цьому запевняють екологи. Як показали дослідження, коричнева маса, яка випала із краплинами - це пісок та глина з Африки.

Нагадаємо, сьогодні вранці Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало про те, що у різних районах Луцька містяни зафіксували дощ з невідомим осадом.

Більше того, коментатори зауважили, що «брудний» дощ був не лише в Луцьку, а й в районах області. Про оранжевий дощ заговорили й у Львові.

За поясненнями ІА Волинські Новини звернулися до екологів, які, провівши дослідження, констатували, що осад – це пісок з Африки.

«Явище, яке відбулося - це приклад вітрової ерозії, зокрема з Африки відбувся перенос вітровими масами частинок ґрунту й піску.

Як показав хімічний аналіз – жодних небезпечних речовин немає, також немає проблем із перевищенням норм кислотності. Це просто пісок і глина», - запевнила головний спеціаліст відділу екології Луцької міської ради Оксана Тарабанюк.

Та додала, що такі випадки не поодинокі, втім, на це мало хто звертає увагу.
Фото лучан із соцмереж
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Всезнайко Показати IP 1 Березня 2016 18:02
Якої зарази пісок з Африки не приніс?
мама мія до Всезнайко Показати IP 1 Березня 2016 19:15
а чом банани не падали, га?
юрій до Всезнайко Показати IP 2 Березня 2016 00:17
Це все байки.....Фізику треба вчити... замилюють очі людям в час коли кожного дня все дорожчає....покращення відчувається реальне...
Glover Показати IP 1 Березня 2016 18:15
Ага, скаже Вам якраз влада про небезпеку, Чорнобельска АЕС акож довгий час мовчали!!!
Степан Бандера Показати IP 1 Березня 2016 18:18
Сенсація!
ввк Показати IP 1 Березня 2016 18:37
Краще б з європи з дощем нам євро на голову падали
Анонім до ввк Показати IP 2 Березня 2016 08:19
а заробити слабо? ждемо подачки?
небайдужа Показати IP 1 Березня 2016 18:41
Ага вірте ! Якраз вам правду напишуть !
кореш Показати IP 1 Березня 2016 19:21
А я чув,що з Нової Зеландії.Інші казали_з Мальвінських островів.Напишіть всетаки правду.
не лучанин Показати IP 1 Березня 2016 19:34
то викиди з меланжевого!!!
До людей Показати IP 1 Березня 2016 20:56
Кому ви вірите? Брєд, через деякий час взнаєм шо то було!
Xyz Показати IP 1 Березня 2016 21:24
На Львівській зранку був здивований, побачивши що білий парапет став коричневим. Думав сусіди бавляться:)
Василь Показати IP 1 Березня 2016 21:46
Безвізовий режим в дії! От чому раніше такого не було.
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 22:04
http://prozahid.com/content-24691.html
Саня Показати IP 1 Березня 2016 22:08
Вибух на рівненському цегельному заводі
ПРАВдонька Показати IP 2 Березня 2016 08:10
На підприємстві німецької компанії на Рівненщині сталась аварія. Після запуску печі пролунав вибух який спричинив викид у повітря цементний пил, повідомляє "Рівне 1".http://prozahid.com/content-24691.html...., ......а ВИЗВІЗДИТИСЬ екологи наші люблють ..... і будуть впевнені в своїй правоті... СРАМОТТЯ.
Ваня Показати IP 2 Березня 2016 10:22
Та,що ви говорите,як може глина прилетіти з Африки до нас-це сивий бред,дурня,яку пишуть і втирають нам в мозги.Це не реально. Я думаю за тиждень скажуть робити прививки від вірусу зИКА ВОНА ПРИЛЕТІЛА З ГЛИНОЮ З фФРИКИ.Людти не вірте-це повна брехня,щось рвонуло поблизу.А що?
... Показати IP 2 Березня 2016 14:26
З Африки чи не африки, а випав все таки дощ з піском...булоб щось серйозне вже б поздихали всі давно...панікери юні....елементарно взяти ганчірку протерти той осад та зачекали поки висохне, одразу стає видно звичаний пісок....