USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кабмін анонсував евакуацію українців з Італії

12 Березня 2020 20:11
Мінінфраструктури має намір евакуювати українців з Італії через аеропорти Риму.

Про це під час брифінгу в четвер, 12 березня, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляють Українські Новини.

«Залишаються Мілан і Рим, сьогодні-завтра здійснюються останні рейси для того, щоб вивезти пасажирів, і залишається тільки Рим, щоб ми могли повернути українців», – сказав він.

Криклій додав, що за цим напрямком українська влада здійснює додаткові заходи контролю.

Як повідомлялося раніше, Україна припиняє авіасполучення з Італією і закриває 170 пунктів пропуску. Зокрема, очікується, що на Волині припинять усі види сполучення на 8 пунктах пропуску і контролю.

11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Голова Показати IP 12 Березня 2020 20:25
Самі не доїдуть?
Будую хати багачам Показати IP 12 Березня 2020 20:44
Звісно усіх 1.5 мільйона телепортують і розмістять в котеджі Конча-Заспа, ще й вільні місця залишаться.
Зорян і Шкіряк Показати IP 12 Березня 2020 21:17
Тільки не ми!
Лучани Показати IP 12 Березня 2020 21:31
Давайте, завозьте заразу! Невже не можна перечекати той карантин в Італії??!! Приїдуть, позаражають в першу чергу свої сім'ї! Є розум??!!
Лучанин Показати IP 12 Березня 2020 22:20
Будь ласка, заберіть мене з цього дурдому в Італію, я готовий перехворіти тим коронавірусом, аби тільки з хворою нацією не жити!
не факт до Лучанин Показати IP 13 Березня 2020 09:33
не факт що перехворієш і одужаєш. ліків то нема... а це не нація хвора . а наша медицина. і у людей є здоровий глузд. тому і бояться. бо лікуватись нема чим. а у декого нема і за що.
Отакої Показати IP 13 Березня 2020 08:30
Якщо введений карантин,то яка евакуація,куди,для чого????Розум є в цих міністрів.Міграція має бути припинена і негайно!