USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Офіційно: по всій Україні ввели карантин до 3 квітня

11 Березня 2020 13:30
Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Про це йдеться на офіційному сайті Кабміну.

На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Все точно Показати IP 11 Березня 2020 13:41
А це оті 15млн. пов'язок, які шили батьки школярам в 90-х і здавали в школу, на зберігання.
CЄС до Все точно Показати IP 11 Березня 2020 14:11
Та ладно в 90-х. Де ті пов'язки, які шили в 40-50 - хх?
Олена Показати IP 11 Березня 2020 14:41
"У Міносвіти ВВС News Україна пояснили, що взагалі рішення про карантин у школах і дистадках ухвалює кожна місцева адміністрація окремо, але як буде в сиутації з карантином на загально національному рівні, поки невідомо" як це розуміти? вели карантин чи ні?
Я мама багатодітна Показати IP 11 Березня 2020 14:51
та ладно, де пов"язки . які ми шили дітям в школу і садочок 2 роки тому?
Лучанка Показати IP 11 Березня 2020 15:13
В нашій школі повідомили,що це стосується тільки Києва.А з яких пір Луцьк не Україна?.. В повідомленні написано,що карантин запроваджують по всій України
Пилип Орлик Показати IP 11 Березня 2020 15:35
Дуже правильне рішення. Крім цього до 03.04.2020 року Зеленському В.О. по всій теріторії України необхідно ввести заборону на проведення масових зібрань без погодження місцевих органів влади та усіх видів спортивних змагань. Ввести обмеження, а де і повну заборону на відвідування кафе, ресторанів, театрів, кінозалів, кінофестивалів, філармоній, музеїв, цирків, зоопарків, бібліотек, ринків, тощо. Обмежити на 50% відвідування супермаркетів, аеропортів, морських та річних вокзалів та портів, автовокзалів, залізничних станцій, метро, тощо. Тоді може ми будемо єдина держава де коронавірус не пройде.
Пізно до Пилип Орлик Показати IP 11 Березня 2020 16:56
Вже у Луцьку шукають (https://www.volynnews.com/news/all/pidozra-na-koronavirus-u-lutsku-izoliuvaly-zhinku-iaka-povernulas-z-i/).
турбота Показати IP 11 Березня 2020 16:19
Закрийте той розсадник грипу роледром у ПортСіті і кінотеатри у тому ж Порті і у Промені! Коли карантин - там всі діти і підлітки ошиваються! Дома нехай сидять, а не вештаються зграями шукаючи пригоди собі на одне місце!!!
цікавить Показати IP 11 Березня 2020 16:26
А такі заводи де велика кількість працюючих як Модерн, Кромберг, СКФ... закривають чи ні?!
а Показати IP 11 Березня 2020 16:39
а з що жити?
Оленка до а Показати IP 16 Березня 2020 14:54
Ми зооомбі, а не люди. ми працюємо
дідо Показати IP 11 Березня 2020 19:56
тільки ЗАПЛАНОВАНО... вчіться читати документи.
Віталії Показати IP 11 Березня 2020 20:48
А підприємства теж на карантин чи побажаню
Саша Показати IP 11 Березня 2020 22:45
Заборонити зібрання і провести всі не популярні закони, геніально!
Отакої Показати IP 12 Березня 2020 08:02
І що це дасть,а нічого,тільки шкоду.Чергові недолугі дії влади.Якраз молодь досить добре переносить це захворювання і так їх не вберегти.Старші люди!!!Церкви,транспорт,черги....ось де небезпека.