USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Кабмін готовий компенсувати побічну дію вакцинації

20 Березня 2021 19:41
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що уряд готовий взяти на себе відповідальність за випадки побічної дії після проведення вакцинації від коронавірусу. Буде створено відповідний фонд.

Про це йшлося в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера», повідомляє РБК-Україна.

За словами міністра, найближчим часом у Кабінеті міністрів буде створено фонд допомоги тим, хто може постраждати від вакцинації.

«Кабінет міністрів взяв на себе відповідальність за непередбачені наслідки від вакцинації. У першу чергу це стосується компенсації задіяної шкоди. Відповідальність бере уряд України. Буде створено відповідний фонд на найближчих засіданнях», – заявив Степанов.

Нагадаємо, за 19 березня в Україні зробили 11800 щеплень в рамках кампанії з вакцинації проти коронавірусу. Наразі загальна кількість щеплень перевищила позначку в 100 тисяч.

Зазначимо, станом на ранок 19 березня в Україні загалом було щеплено 92 714 осіб. З них першу дозу отримали 92 713, ще один чоловік отримав вже дві дози.

Як ми повідомляли, Верховна Рада звільнила виробників вакцин від відповідальності за можливі ризики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ляшко Показати IP 20 Березня 2021 20:00
ХТО повірить???
Да да да Показати IP 20 Березня 2021 20:02
Вже антиковідний фонд профукали. Так само і тут, розкрадуть і розведуть "как котят".
живий Показати IP 20 Березня 2021 20:19
як??? зможе воскресити???
Анонім Показати IP 20 Березня 2021 20:51
Для тих, хто матиме побочку більш важливим буде вірний діагноз і вчасне лікування, а з цим у нас давно великі проблеми, так що ці нещасні ризикують недожити до компенсації
Сс Показати IP 20 Березня 2021 22:26
Створять фонд і дадуть вказівку лікарям в ніякому разі не писати що це побічка від вакцини..
Цікаво Показати IP 20 Березня 2021 22:56
А яка може бути потрібна людині компенсація після смерті від тромбозу? Ну нехай легший випадок - параліч. Цікаво, а при цьому яка буде потрібна компенсація? Утримання можливо й так, але сенс життя хто поверне? Компенсація може бути у випадку якщо людина з температурою пролежить тиждень і їй компенсують втрати за цей час, а в інших випадках як взагалі можна говорити про компенсацію.
С.... .. ко Показати IP 20 Березня 2021 22:59
У нього є стільки грошей, що може платити і з своєї кишені. Щоб викупити під заставу одного одеського активіста швидко дістав гроші.