USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кабмін ввів нові тарифи на електроенергію: скільки українці будуть платити щомісяця

16 Серпня 2021 11:51
В Україні з 1 жовтня вартість кВт*год електроенергії знизять з 1,68 до 1,44 грн (за споживання до 250 кВт*год на місяць). Таке рішення вже ухвалив Кабмін. Відтак суми в платіжках можуть скоротитися приблизно на 24-60 грн на місяць (залежить від обсягів).

OBOZREVATEL для прикладу розрахував, скільки буде платити за електроенергію сім’я, яка витрачає 100, 300 і 500 кВт*год на місяць.

До першої групи насамперед належать пенсіонери. Всього до 100 кВт*год на місяць витрачає близько 40% сімей. Тут варто відзначити, що зниження тарифу зачепить абсолютну більшість споживачів.

Сім’я, яка споживає 100 кВт*год електроенергії на місяць:

Зараз: 168 грн

з 1 жовтня: 144 грн

Сім’я, яка споживає 300 кВт*год на місяць:

Зараз: 504 грн

з 1 жовтня: 444 грн;

Сім’я, яка споживає 500 кВт*год на місяць:

Зараз: 840 грн;

з 1 жовтня: 780 грн;

Зазначимо, уряд розробив кілька проєктів перегляду цін на електроенергію. І всі вони припускали, що ціни виростуть. Однак в результаті тиску з боку Офісу президента вирішили впровадити інший варіант: українці будуть платити менше, але при цьому гроші заберуть у обленерго. Компанії повинні були витрачати їх на модернізацію інфраструктури, а тепер направлять кошти на компенсацію низьких цін на електрику.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ольга Показати IP 16 Серпня 2021 17:53
Мне "нравится"я расходовала до 100 кВт было 90 копеек,а теперь 1.44.Молодцы правительство себя не обделили.Кричат во всю мы снизили цену на электричество.Может хватит с нас делать дураками?
Дідо до Ольга Показати IP 16 Серпня 2021 20:58
ви не зрозуміли, це янукович хотів підняти тарифи і на майдан вийшли в тому числі через це, а ось сьогодні підйом тарифів це вже перемога, ще одна з багатьох!
Пердідо до Дідо Показати IP 16 Серпня 2021 21:33
У каструлях ви с какали за мереживні трулі і проти олігархів.
Ліки до Пердідо Показати IP 16 Серпня 2021 22:29
У вас загострення шизофренії. Тому й такий брєд.
Дідо до Пердідо Показати IP 17 Серпня 2021 12:09
Сарказм певно вам важко зрозуміти, і ви скоріше всього один з тих хто й стрибав, я пам'ятаю цю масову істерію, навіть автомайдан був, в Європу їздили за подачками, але дали мізер і перестали туди їздити, дурні тут давали більше. Тепер виявляється антимайданівців було більше, еге, ми вас не бачили і не чули.
Анонім до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 08:25
Ти вже в повному маразмі, клоун. Сам пишеш, і сам собі під іншим ніком відповідаєш.
Кочергою на! до Дідо Показати IP 16 Серпня 2021 22:32
Все що тобі залишилось, то жовчю бризгати і як блохаста шавка, на людей кидатись.
Дідо до Кочергою на! Показати IP 17 Серпня 2021 12:12
Ну а тобі до Польщі на трускавки пора, за газ зимою чим платити будеш, херой майданний?
Кочерою на! до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 08:21
Ти так не злорадствуй! Якщо в людей не буде чим за газ платити, то ти своєї мєнтовської пенсіїточно не побачиш. Підеш бички збирати, телепню старий.
Я Показати IP 17 Серпня 2021 06:35
дурники майданні розшумілись
Ти до Я Показати IP 18 Серпня 2021 08:23
І одне, перелякане антимайданне, з під плінтуса вякає.
Смішно Показати IP 18 Серпня 2021 00:43
Мені це все смішно читати. Радість що світло подешевшало на 20 коп, прокляття владі яку самі обрали. Хай тариф буде навіть як у Німеччині, я знаю що завжди можу привезти гроші на сім"ю з Польщі.
Дідо до Смішно Показати IP 18 Серпня 2021 11:11
А поки ти на заробітках то й дружину інший потішить, ги