USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Канадець через плутанину з квитком не зміг потрапити на смертельний рейс в Ірані

9 Січня 2020 18:50
Житель Оттави 43-річний Мохсен Ахмадіпур мав летіти фатальним рейсом у середу, 8 січня, разом з дружиною, але через плутанину з квитком залишився в аеропорту. Його дружина була в літаку і загинула під час аварії.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на видання Оttawa Сitizen.

Відзначається, що Мохсен Ахмадіпур не сів на літак і залишився живий, тоді як його дружина Ружа Азадіан загинула під час аварії.

Вони повинні були летіти разом після того, як гостювали в Ірані у своїх сімей. Але після прибуття в аеропорт у Тегерані Ахмадіпур з’ясував, що його квиток «більше не дійсний». Він попрощався з дружиною, сказавши їй, що вилетить наступним найближчим рейсом.

Про катастрофу літака він дізнався в терміналі, поки розбирався щодо нового квитка.

Літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» («МАУ») розбився в Ірані 8 січня. Всі, хто був на борту літака, загинули. В авіакомпанії МАУ заявили, що літак був справний, і не припускають помилку екіпажу.


Іранські фахівці заявили про пошкодження чорних скриньок. За версією, опублікованою в їхньому звіті, літак МАУ загорівся перед катастрофою і намагався повернутися в аеропорт Тегерана.

За наявними даними, в літаку Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» було 168 пасажирів та 9 членів екіпажу. Серед загиблих пасажирів українського літака, що розбився в Ірані, були громадяни Ірану, Канади, України, Швеції, Афганістану, Німеччини, Великої Британії.

На борту літака також були 11 громадян України: 2 пасажирів та 9 членів екіпажу, серед них була і уродженка Волині Юлія Сологуб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus