USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Карантин в Україні продовжать до 22 травня, – прем’єр

4 Травня 2020 13:22
Сьогодні карантин в Україні продовжать до 22 травня.

Про це під час позачергового засідання Кабміну заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Разом з тим з 11 травня знімуть ряд обмежувальних заходів: відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, літні майданчики кафе і ресторанів.

Читайте також: Послаблення карантину в Україні: що запрацює з 11 травня

Далі в Кабміні будуть аналізувати ситуацію з пандемією в світі та Україні і прийматимуть рішення про подальші дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Джек Показати IP 4 Травня 2020 13:58
Страна абсурда
Микита до Джек Показати IP 4 Травня 2020 14:11
То їдь у Лондон якщо тобі тут абсурд!!!
? до Джек Показати IP 4 Травня 2020 14:12
Раєчка. Такая она раєчка ...
Горобець до Джек Показати IP 4 Травня 2020 14:20
О це ти влучно про свою расєю написав
розумаха Показати IP 4 Травня 2020 14:10
Правильно роблять!
Заробітчанин Показати IP 4 Травня 2020 14:26
Країною правлять клоуни і це доказано кварталом 95
Ваня до Заробітчанин Показати IP 5 Травня 2020 09:53
Правлять клоуни бо ти, немічне, себе реалізувати не можеш і їздиш на заробітки? Чи до чого цей комент? Ти напевно якби мав трохи більше ніж 3 класи освіти і вмів аналітично мислити, то дійшов би до висновку що карантин це вимушений і ЄДИНИЙ правильний захід
Анонім до Ваня Показати IP 5 Травня 2020 10:14
А в цій країні взагалі мало хто може себе реалізувати. Він не винен, що в нас за ту ж роботу платять в рази меньше, не він цю ситуацію створив.
Мешканка Показати IP 4 Травня 2020 14:38
Вже не знають що робити. Ненормальна влада яка довела людей до відчаю.
МешканЦІ до Мешканка Показати IP 4 Травня 2020 15:20
А минула не доводила? Відчай у вашій голові бо деколи думати треба!
Лучанин до МешканЦІ Показати IP 4 Травня 2020 16:20
Тобі що знову порох у штани нагадив? Він вже рік, як не президент.
Ваня до Мешканка Показати IP 5 Травня 2020 09:55
А то влада довела? Пані мешканка не знає про пандемію? Не знає про ситуацію в світі? Чи можливо пані знає якесь рішення як не доводити людей до відчаю коли ВЕСЬ СВІТ НА КАРАНТИНІ?
Васян Показати IP 4 Травня 2020 15:38
А підприємства будуть працювати ?
555 Показати IP 4 Травня 2020 15:45
"відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, літні майданчики кафе і ресторанів." То що то за карантин!!!
Вік до 555 Показати IP 4 Травня 2020 17:46
Все те що нах не треба!
Ваня до Вік Показати IP 5 Травня 2020 09:58
Половина ниє що їм парк закрили, а як відкривають то знов ниють що не так відкрили. Де ви такі "всіменівинні" і "всепропало" беретесь?
Анонім до Ваня Показати IP 5 Травня 2020 10:15
Вам в голову взагалі не приходило, що за закриття і відкриття парків "ниють" різні люди?
Алена Показати IP 4 Травня 2020 22:13
А уряд проаналізував чим дітей годувати? Відчай...
Ваня до Алена Показати IP 5 Травня 2020 09:49
А уряд має аналізувати чим тобі годувати дітей? Чи в людей як карантин зразу мізки відключаються і вони немічні? Чи припинились соц виплати? Чи припинились пенсії? Чи закрився інтернет? Чи не працюють магазини з продуктами?? Далі: 1. Люба адекватна сімя має резерв для проживання. Якщо людина не може 2 місяці протянути - то треба на курси фінансової грамотності. 2. Ті хто реально втратив дохід від закриття його торгової точки - прекрасно працюють онлайн/доставкою і т.д. Люди ж розумні, здатні до адаптацій
Анонім до Ваня Показати IP 5 Травня 2020 10:18
Ага, якщо резерву для проживання не вистачило, то сім'я не адекватна, а не, наприклад, обставини склалися так, що резерву на менше стало хватати. Крім того, багатьом людям, щоб такий резерв накопичити, треба забити на задоволення навіть базових потреб.
Народна прокуратура Показати IP 5 Травня 2020 14:42
До Ваня. Уряд пообіцяв підприємція, які зупинили роботу, допомогу на дитину до 10 років у сумі до 2000 грн. Я дитина до 16 років, що, сама має заробляти, чи вона не хоче їсти? Хтось може пояснити адекватність такого рішення?