USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Керівниця Одеської митниці не впоралася з обов’язками

12 Листопада 2016 18:29
Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров видав наказ про її неповну службову відповідність.

Про це вона написала на сторінці у Facebook, - пише "Знай.ua".

"Отримала наказ Насірова, який попереджає про мою "неповну службову відповідність". Причина - це робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці. Протягом семи місяців ця лінія опрацювала понад 1300 звернень громадян. Це прямий зв'язок з бізнесом: повідомлення про корупцію, перевищення митниками повноважень, затримку вантажів, ідеї щодо спрощення процедур. Люди моментально отримують допомогу та консультації щодо митних питань", - написала Марушевська.

Нагадаємо, раніше очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська повідомила, що впродовж багатьох років митниця була джерелом надприбутків для правоохоронців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
перехожий Показати IP 12 Листопада 2016 18:53
насіров знає що робить! митниця -його!! І "инакомыслие" тут не проходить!
Ахванасій Показати IP 12 Листопада 2016 20:14
Порядним людям в цьому гадюшнику (укр) трудно.
для Показати IP 12 Листопада 2016 21:18
чого тоді було призначати , забув вона ж на майдані чи в ато була
Ая Показати IP 12 Листопада 2016 22:11
Думаю, що вже настав час щоб Україною командували УКРАЇНЦІ. Всім зайдам час показати дорогу за межі України. Вірю, що кращої від Юлі зі свічкою не знайдеться. Чомусь то не чути і не видно реакції ні Порошенка ні Гройсмана, що вони не українці?
Ой-йой до Ая Показати IP 13 Листопада 2016 00:53
А Ви не пробували граблі ставити в куток, прив'язувати, або просто перевертати?
вася до Ая Показати IP 13 Листопада 2016 09:40
Гройсман - типово українське прізвище
до Вася Показати IP 13 Листопада 2016 10:09
так і насіров.аваков укр а ще більша половина перевертні .або точніше -маланці( євреі з укр прізвищами )! ну а останні і так не люди!
Марушевська Показати IP 13 Листопада 2016 10:27
тоже типова українська .............. модель бездіпломна