USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хлопець, якого збили на Київському майдані, – в комі

14 Грудня 2015 13:44
Постраждалий в ДТП Михайло Гапич нині перебуває в комі, легені хлопця самостійно не працюють, він вже переніс одну операцію. Про це пише «ВолиньPost».

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої сильно постраждав 21-річний пішохід, сталася ввечері 12 грудня на вулиці Рівненській поблизу Київського майдану у Луцьку. Як повідомлялося, автомобіль Audi збив пішохода, внаслідок ДТП юнак опинився в реанімації Луцької міської лікарні. У соцмережах поширювали прохання здати кров для постраждалого.

До слова, сьогодні юнаку передадуть кров, яку здали для нього небайдужі лучани.

Як стало відомо винуватця затримали, і вже вчора він давав свідчення поліції.

Зі слів Вадима Розовика, спочатку чоловік говорив одну версію, потім іншу, поки інший чоловік (який теж в той вечір був у цій автівці) не розповів правду. «Найстрашніше було почути про те, коли вони казали, що була реальна можливість об’їхати хлопця», – сказав Вадим Розовик. Саме пасажир зеленої Audi розповів, де знаходиться авто, яке «самооборонівці» та поліція шукали цілу ніч по всьому місту. Як виявилось, злощасне авто знаходилось у селі Лище.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
бардак Показати IP 14 Грудня 2015 14:10
Безвідповідальність найбільший ворог українців...Закони не для всіх...Безнаказаність роками цей бардак і породила.
Ас до бардак Показати IP 14 Грудня 2015 18:20
Якщо батько нормальний мужик то винуватець дтп сяде в інвалідний візок...
Муля до Ас Показати IP 18 Грудня 2015 16:39
Ти придурок в завтра з любим водiэм може це случитись!!!!
Ас Показати IP 14 Грудня 2015 14:18
Ауді спалити воно прокляте...
коля до Ас Показати IP 14 Грудня 2015 16:14
а паморок-водій ні? до чого тут автівка...
Ас до коля Показати IP 14 Грудня 2015 18:18
Якби кожному винуватцю дтп палили авто уявляєш як би вони по правелах іздили...за маленьке дтп аввто згорить...тоді буде порядок і батько сам своєму сину дибілу ноги поламає щоб на педалі не зміг нажати
гостья Показати IP 14 Грудня 2015 15:23
ну я так розумію,прізвища та імені водія ми не взнаємо?
ось до гостья Показати IP 14 Грудня 2015 16:13
паша клець http://vk.com/id274707748
Анонім до ось Показати IP 17 Грудня 2015 19:10
БОГ ЙОМУ СУДДЯ. Богові помста належить. Нехай Бог віддасть йому по його заслугам за його вчинки.
Муля до Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 16:41
Ти святий??? Потерпилий тоже виний треба дивитись як переходити дорогу!!!!!
Спостерігач Показати IP 14 Грудня 2015 15:52
У соц мережі,в групі я люблю Луцьк Вадим Розовик дав посилання на сторінку винуватця Паша Клець (посилання не можу додати,тоді не видно мій коментар)
Судья Показати IP 14 Грудня 2015 16:15
Имена в студию.......
Що серйозно?? Показати IP 14 Грудня 2015 16:41
Так про нього вже писали, що він був серед тих, хто грабував у Луцьку квартири, викрили декілька місяців назад, тепер він збив людину...чому він досі не в тюрмі? (якщо це дійсно правда)
Здивований до Що серйозно?? Показати IP 14 Грудня 2015 17:11
Нічого собі,він ще і грабував ???і збив хлопця навмисно,в машині дівчина була,він таким чином хотів перед нею похизуватися!Кажуть,що міг уникнути цього але чомусь так не вчинив!Питання,а його часом лікувати в теремно не треба???Я б таких взагалі в Ато відправляв би,на передову!Щоб відчув на собі,що таке життя людське!І чого воно варте
кара неминуча Показати IP 14 Грудня 2015 17:15
Також за ним є недоведене за відсутністю доказів згвалтування неповнолітньої
111 Показати IP 14 Грудня 2015 17:29
https://vk.com/id315342147
юра Показати IP 14 Грудня 2015 17:32
народ пам'ятаєте дибіла під наркотою, якого скрутили на заправці біля там тама то це його дружбанчик.... пипец але це....треба брати штахети і лічіти!
це напевно до юра Показати IP 14 Грудня 2015 20:10
він ще на сірій Е39 літає? там розуму немає
Дмитро Показати IP 14 Грудня 2015 18:07
Потерпілому швидшого одужання. Винуватцю - подивився його фото в ВК, та це ж дрищь, йому раз прострелити то ж він розвалиться. П.С., його карефану ісполіну тоже кстате. Удар геть не тримає
мститель Показати IP 14 Грудня 2015 18:11
Отец есть у потерпевшего. Должен наказать
вадім до мститель Показати IP 14 Грудня 2015 22:19
У хлопця є друзі але нам в першу чергу як і його батькам зараз найголовніше це боротьба за його життя
Вадим - молодець! Та Показати IP 14 Грудня 2015 23:31
А карає нехай Бог!
Вячеслав Показати IP 15 Грудня 2015 06:23
Мы из центра Украины. Знаем эту семью давно! Шокированы! Дай Бог Мише выкоробкатся! А родителям сил и терпения! Мы с вами!
Мама Показати IP 15 Грудня 2015 16:53
Дякую всім за підтримку.Дасть Бог Міша виживе.Єдине прошу моліться адже чим більше людей просить Бога за життя сина тим більші є шанси.
Светлана Показати IP 15 Грудня 2015 23:29
Ниночка,пусть ГОСПОДЬ БОГ спасет твоего сына Мишеньку!!!Я верю,что БОЖЕНЬКА даст выздоровление ему!Храни Вас ГОСПОДЬ!!!
игорь-днепрод-жиск. Показати IP 16 Грудня 2015 16:31
вася.нина мы свами. любые вопросы вплоть до генпрокуратуры. если надо кровь говорите нестесняйтесь. все моляться за мишу идет борьба. сегодня на 6 вечера в церкви заявет нужду о мишином выздоровлении. также мы поключили киевлян. надеемся шо господь защитит мишу. мы с вами
Анонім до игорь-днепрод-жиск. Показати IP 16 Грудня 2015 21:13
Игорь, нажаль Міши вже немає... Нехай упокоїть Господь його душу.
Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 17:20
Звичайно шкода людину!!!