USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто ремонтуватиме понівечену будівлю УМВС Волині

10 Квітня 2014 19:00
Суботник, присвячений ремонту будівлі УМВС, організують найближчим часом.

Зі слів новопризначеного начальника УМВС у Волинській області Петра Шпиги, до ремонту будинку долучаться «учасники революції». Про це він повідомив сьогодні, 10 квітня, під час спілкування з представниками волинських ЗМІ.

«Ми прийшли до спільної згоди, громадськість висловила свою позицію, люди, які брали участь в революції, також висловили свою підтримку та своє бачення допомоги міліції у відбудові та ремонті цього приміщення», - повідомив Петро Шпига.



З його слів, вже цієї суботи люди, які громили будівлю, допомагатимуть міліціонерам її відновлювати. Так, вікна вставлятимуть представники Правого сектора та Самооборони Майдану.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
МВС Показати IP 10 Квітня 2014 19:04
З нетерпінням чекаємо фото-репортах як Данильчук і Ко. відновлюють щось, що самі понівічили!
дідо Показати IP 10 Квітня 2014 19:14
Ремонт повинні робити самі менти у вихідні дні. Вони довели до того ,що люди до міліції втратили довіру. Якщо дослужився до майора чи полковника. то добре буде фарбувати стіни.
дилдо до дідо Показати IP 10 Квітня 2014 19:35
тебе напевно хтось в дитинстві образив дуже сильно. Всі коментарі в тебе тільки з лайнопотоком.
айболить до дилдо Показати IP 10 Квітня 2014 20:05
Ні! Треба казати правдивий діагноз - то діарея, а пігулки не приймає навмисно, от і йде все у коменти!:)
він до дилдо Показати IP 10 Квітня 2014 20:10
не зважайте на нього, це самотня людина старшого віку, яка в свій час займала певні посади, корінний полішук з Любашівського району, який завжди був всім незадоволений, хамло просто , зараз нікому не потрібен, ось і біситься на старості.
Грамотєю до він Показати IP 10 Квітня 2014 21:36
Ти хоч знаєш, що Любашівський район в Одеській області? Ти не лише самотня, а й нерозумна людина, сам ти хамло...
??? до Грамотєю Показати IP 10 Квітня 2014 21:58
А що вже сепаратисти вдібрали?
Лучанин до дилдо Показати IP 10 Квітня 2014 21:44
коментар було видалено
внучок до дідо Показати IP 10 Квітня 2014 21:41
дідо, бидло ти зековське. Ти он прийди до УМВС та скажи прямо в очі тим, яких ти називаєш "менти".
Андрій до дідо Показати IP 11 Квітня 2014 08:25
Повністю підтримую,що ремонтом повинна займатися міліція.Ми на свої податки,внаслідок чого у нас мізерні зарплати и пенсії, найняли їх оберігати наш спокій,.Вони ж порушивши присягу яку давали на вірність українському народу взялися за охорону Башкаленка,кидаючи в Народ гранати.
Ми Показати IP 10 Квітня 2014 19:28
А ПС вікна вставлятимуть за благодійні внески людей?
Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 19:44
Ремонтувати приміщення обласної міліцї повинен Данильчук зі своєю бандою
валерій Показати IP 10 Квітня 2014 20:03
Той хто гранати в людей кидав хай ремонтує і менти нехай допоможуть,нехай памятають гнів народу
Махно до валерій Показати IP 10 Квітня 2014 20:07
Ти "писака" гранат справжніх не бачив, а то вже б тут не ...
НЕЛУЧАНИН до Махно Показати IP 10 Квітня 2014 20:28
а ти бачив справжні гранати ? чи тільки муляжі
валерій до Махно Показати IP 10 Квітня 2014 21:33
ти навіть не знаєш скільки різновидностей гранат є,якщо б ти там тоді був,то взнав би для себе ,що крім бойових є ще газові і тд.
Така собі до Махно Показати IP 11 Квітня 2014 12:21
Не знаю як ти, а я по вухові такою цяцькою отримала
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 20:10
За які кошти будуть ремонтувати,хай ПС спершу підуть і їх зароблять,а то знову підпріємців труситимуть,90-ті повертаються,тільки звуться не рекетирами,а ПС.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2014 20:31
ремонт треба заставити зробити волинських мєнтів з башкаленкрм, щоб знали, як в людей гранати кидати
луцький до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2014 21:08
Тут одну відповідь написали такому "діячу" як "дідо", це і тебе стосується, якщо досі розуму не придбав!:)
ми до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2014 21:35
нелучанин з"явився))) Як завжди - нічого хорошого не пишеш, коли вже тебе життя змінить та навчить бути добрішим до людей?
Лучанин до не лучани Показати IP 10 Квітня 2014 21:38
Ну й придурки ми всі!
Не лучанин до лучани Показати IP 10 Квітня 2014 21:40
Воістину придурки
Волинянка до Не лучанин до лучани Показати IP 10 Квітня 2014 23:13
Люди не довіряють тепер міліції, судам, прокуратурі
ВОТ Показати IP 11 Квітня 2014 08:37
Вот кто стрелял, громил, тот пусть ремонтирует. А то как бузу устраивать, так мы первые, вперёд теперь строить.
старий Показати IP 11 Квітня 2014 10:15
Хто трощив - нехай і ремонтує за свої кошти.
Kexfyrf Показати IP 11 Квітня 2014 11:54
Міліція довела мирних людей до стану,що вони вимушені були протестувати. Луцьк став корупційним заповідником , де процвітає кримінал , наркоторгівля, де простим людям немає захисту, де кримінал зрощений з чиновниками і міліцією , де процвітає кумовство і т.д . Хай потрусять тих , кого кришують , зразу гроші знайдуться. А то все МАЙДАН, САМООБОРОНА, ПРВИЙ СЕКТОР. Скільки народних грошей вкрали - хай пошукають , найдеться і на ремонт